|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
mam pytanko : czy ten kurs 1.4 do obrotu to moze byc ako 1.4 czy jeden z meczy musi miec taki kurs? i jeszcze pytanko do grajacych tam : czy wystawiaja w ofercie na weekend PLS? z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Jak długo czekaliście na kasę od nich ? Przy wypłacie pisało, ze w ciągu godziny będzie kasa na MB, a tu minęło już 10 h i lipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Jak długo czekaliście na kasę od nich ? Przy wypłacie pisało, ze w ciągu godziny będzie kasa na MB, a tu minęło już 10 h i lipa  I jak wypłacili już, bo nie wiem czy wpłacać do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
mogę tylko napisać swoje spostrzeżenia. wpłaciłem 37 euro postawiłem na dubla gdzie każde zdarzenie miało kurs >1,4 po czym wysłałem maila i dopisali bonus. Zdziwiło mnie gdy chciałem postawić za wszystko na Henin - Ivanovic 1 niestety mogłem tylko za 70 euro. Wykonałem jednak obrót 1x depozyt i 5x bonus gdzie nie grałem zdarzeń poniżej 1,4. Zleciłem wypłatę najpierw w sobotę i kolejną w poniedziałek i z tego co widzę to lepiej wypłacać w godzinach pracy supportu. Do 14 w poniedziałek nie otrzymałem kasy więc wszedłem na livechat i miła kobieta poinformowała mnie że wszystko z wypłatami ok. Nie minęło 10 min kasa z obu wypłat na MB. Jak dla mnie buk tylko pod bonus ale jakieś tragedii nie ma żeby u nich nie grać.
z mojej strony tylko tyle, że wypłacalni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Nareszcie kasa doszła. Gdyby nie interwencja na live chacie, to nie doczekałbym się, bo wypłata wróciła na konto w bitteklick. Dopiero na lajfie Turkowi wytłumaczyłem, że gdy się rejestrowałem to kurs do obrotu był 1.05, a nie 1.40 i następna wypłata już przeszła. Swoją drogą - koleś kaleczył english aż żal było czytać  Mam podobne zdanie do innych o tym buku: bonus, obrót i wypłata. Kursy średnie (do przełknięcia), ale braki w ofercie dyskwalifikują ich raz na zawsze (na 8 meczów z tenis potrafili wystawić ofertę na 5  i tak kilka razy "gubili" spotkania).  Bitteklick
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Panowie wiec pierwszy zaklad musi sie skladac z 3 pozycji kazda po kursie min 1.5 tak? Czy moga to byc 3 kupony z singlami po 1.5? Z gory dzieki za pomoc poniewaz niemieckiego niestety nie ogarniam nawet troszke 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
widzę, że chyba znowu zmienili promocje i teraz jest 100% do 25 euro.
borek86: po pierwsze zakład nie musi mieć 3 pozycji a po drugie musi mieć kurs ponad 1.4 czyli mozesz zagrać singla z kursem 1.4 i liczy się do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
ATTENTION !!!
Only those users who are citizens of Germany, Austria and Switzerland are entitled to receive bonus. Citizens of other countries are not eligible for any type of bonus unless it is particularly mentioned in the rules.
no to pograliśmy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Widać zbyt dużo ludzi zza wschodniej Odry ich rąbnęło  nie jesteśmy ich targetem Volksdojcze tylko chętnie by widzieli Polaków przy zbiorach szparagów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Dostał ktoś dzisiaj wypłatę od nich. Regulamin zmienili i kasy mi nie wypłacili!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Wcześniej dostawałem regularnie, teraz czeka m3 dzień. Na czacie tłumaczy Kerem że mają problemy techniczne, chyba tylko dla Polaków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Widać zbyt dużo ludzi zza wschodniej Odry ich rąbnęło  nie jesteśmy ich targetem Volksdojcze tylko chętnie by widzieli Polaków przy zbiorach szparagów  ... a Polaczki tylko by szwindle robili. Trzymając się twojego języka. Po co wyskakujesz z takimi tekstami ? Kompleksy ?. Założe się, że sporo osób natrzaskało $$$ na kilku(nastu) kontach, więc trudno im się dziwić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
jednak niemiecka solidność , żadnych skanów nic nie chcą obrót wykonany z wpłaconych 40 euro ugrane 370 E , zlecona wypłata i po ok 10 minutach pieniądze już na MB  także duży plus dla Helmutów !!! I jeszcze hipokryzja, typowo polskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
jaka hipokryzja człowieku wyluzuj bagiete po prostu śmieszy mnie fakt że jakiś niemiecki buk zmienia swoją politykę bonusową tylko dlatego że pewnie kilkadziesiąt Polaków go oskubało i ponieśli dotkliwe straty... do momentu aż stwierdzili że Polacy są dla nich PERSONA NON GRATA zasługiwali na pochwały ze względu na brak wymogu weryfikacji i szybkość działania , nie wiem po co się tak rzucasz i ich bronisz ??? Miałeś dziadka w Wermachcie czy co ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
jakie znaczenie ma tutaj, że buk jest z Niemiec?, bo nie kumam za cholerę, węszysz jakiś spisek ?
nie pierwszy raz ktoś zmienia politykę bonusową, nie pierwszy raz pod kątem Polaków czy użytkowników z innych krajów gdzie chętnych na parędziesiąt Euro za friko nie brakuje.
Gdyby nie było wałków, to myślisz, że chcieli by się pozbawić nowych klientów ?
Skorzystałeś z promocji, kasę wyjąłeś, niemieckie Euro - zakładając, że tak ich nie lubisz- w ręce Cię nie parzy- więc po co te szparagi, i helmuty ?
ps. na prawdę myślisz, że określenie "Volksdojcz" dla kogoś w Niemczech może być obraźliwe ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Jednak mówili prawdę o problemach technicznych z wypłatami via moneybookers.Dziś kaska na koncie.Czyli jest ok. Regulamin zmienili po ataku polskiej husarii na szczęście dość późno ,łupy zostały podzielone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Tak jest, siano w stodole Jednak mówili prawdę o problemach technicznych z wypłatami via moneybookers.Dziś kaska na koncie.Czyli jest ok. Regulamin zmienili po ataku polskiej husarii na szczęście dość późno ,łupy zostały podzielone. Już jest kolejny znaleziony do ugrania, na razie panowie cisza na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
Już jest kolejny znaleziony do ugrania, na razie panowie cisza na forum  jakieś szczegóły? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
majner miesiąc temu nie wytrzymał i założył temat - i teraz ban na bonusy u tego buka... Jak jest fajny buczek do ugrywania to się trzyma gębę na kłódkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
dobry buczek, kaska na mb i żadnych durnych formalności
|
|
|
Link skopiowany do schowka