Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#36252 27/04/2003 21:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam,dzis przyadkiem zauwazylem ze mozna grac live pilke nozna w centerbecie!! I mam takie pytanie,czy jest jakies info o meczach ktore bedzie mozna grac,i w jaki sposob dowiedziec sie ktory mecz bedzie wystawiony do gry live.Dzieki

Bonus: Unibet
#36253 29/04/2003 16:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Abati udało ci sie wpłacic Visą Electron Inteligo?

#36254 26/05/2003 03:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Czy są jakieś ograniczenia co do niektórych meczów? Bo np dzisiaj chciałem postawić na 2 spotkania polskiej ligi żużla i na Rangers i nie mogłem. Miał ktoś takie problemy?

#36255 26/05/2003 03:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Czy są jakieś ograniczenia co do niektórych meczów? Bo np dzisiaj chciałem postawić na 2 spotkania polskiej ligi żużla i na Rangers i nie mogłem. Miał ktoś takie problemy?[/qb]
żużel przyjmowany jest tylko pojedyńczo

#36256 26/05/2003 04:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
tylko single? też próbowałem wysłać singla na Apatora ale nie przyjęli.

#36257 26/05/2003 04:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]tylko single? też próbowałem wysłać singla na Apatora ale nie przyjęli.[/qb]
Może coś źle zrobiłeś, bo na pewno można było wysyłać tylko single i wczoraj też tak było. Tylko w pierwszych kolejkach można było łączyć, ale za dużo ich to kosztowało więc wprowadzili takie ograniczenie.

#36258 26/05/2003 23:13
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Czy mozna wplacac do tego buka karta VE Inteligo?

#36259 27/05/2003 03:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tak można wpłaca kartą VE

#36260 28/05/2003 19:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanko cze Centrebet pokrywa koszty przelewu pieniedzy?

#36261 31/05/2003 02:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam gra ktos z Was kartą Visa Electron w centrebecie? Mam pytanko: czy przy wypłacie z centrebetu pieniedzy na konto tracicie jakis procent wygranych pieniędzy? tzn jesli chcecie wypłacic np. 50 zl to na koncie macie 50 zl czy mniej ? jak mnie to o ile?

#36262 31/05/2003 03:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
ja ostatnio wypłaciłem 50 euro i na konto wpłynęło mi 214 złotych.

#36263 31/05/2003 03:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
czyli euro po kursie 4.28 zł (straciłem tylko 11 zł bo chyba tyle Inteligo pobiera za przewalutowywanie)

#36264 31/05/2003 15:23
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Mam pytanko cze Centrebet pokrywa koszty przelewu pieniedzy?[/qb]
Z moich wypłat wynika, że pokrywa koszty przelewu.

#36265 31/05/2003 15:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki Siwi. Czyli tyle ile wypłacasz masz na koncie ?

#36266 31/05/2003 16:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Dzieki Siwi. Czyli tyle ile wypłacasz masz na koncie ?[/qb]
Raczej tak. Chociaż nie jestem pewien jak to jest przy wypłatach rzedu kilkudzięsieciu USD. Wydaje mi się, że również to nic nie kosztuje.

#36267 03/06/2003 03:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Jakie sa limity?
Za ile max można grać polski żużel?

#36268 04/06/2003 01:45
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Czy bylby ktos tak dobry i pomogl mi przejsc ta cala zagmatwana procedure zwiazana z zakladaniem konta w Centrebet? Bede bardzo wdzieczny.

#36269 04/06/2003 02:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Jak coś nie wiesz to pytaj

#36270 04/06/2003 16:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
Langak

W jaki sposob wpisales numer konta bankowego Inteligo

Format numeru konta w Inteligi jest:
50 10205558 1111XXXXXXXXXXXX

Podczas rejestracji tego konta w Centrebet
wypelnilem pola nastepujaco

Bank Name: Iteligo
Branch Number: 5010205558
Account number: 111111XXXXXXXXXXXX - (tu oczywiscie moj numer konta)
Branch address: Inteligo ul.Wspolna 47/49 00-648 Warszawa
Account holder: (moje imie i nazwisko)

Pierwszy przelew na kwote 50 Euro dotarl
bez problemy w ciagu niespelana 48 godzin.
Drugi na kwote 1000 Euro wrocil na konto
w Centrebet po 2 tygodniach, a z Centrebet
dostalem prosbe o poprawienie danych rachunku.

Pozdrawiam
foer

#36271 05/06/2003 02:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
foer
w account number wpisz cały numer 26 cyfrowy
Inteligo od niedawna tego wymaga

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1