|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam,dzis przyadkiem zauwazylem ze mozna grac live pilke nozna w centerbecie!! I mam takie pytanie,czy jest jakies info o meczach ktore bedzie mozna grac,i w jaki sposob dowiedziec sie ktory mecz bedzie wystawiony do gry live.Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Abati udało ci sie wpłacic Visą Electron Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Czy są jakieś ograniczenia co do niektórych meczów? Bo np dzisiaj chciałem postawić na 2 spotkania polskiej ligi żużla i na Rangers i nie mogłem. Miał ktoś takie problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]Czy są jakieś ograniczenia co do niektórych meczów? Bo np dzisiaj chciałem postawić na 2 spotkania polskiej ligi żużla i na Rangers i nie mogłem. Miał ktoś takie problemy?[/qb] żużel przyjmowany jest tylko pojedyńczo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
tylko single? też próbowałem wysłać singla na Apatora ale nie przyjęli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]tylko single? też próbowałem wysłać singla na Apatora ale nie przyjęli.[/qb] Może coś źle zrobiłeś, bo na pewno można było wysyłać tylko single i wczoraj też tak było. Tylko w pierwszych kolejkach można było łączyć, ale za dużo ich to kosztowało więc wprowadzili takie ograniczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Czy mozna wplacac do tego buka karta VE Inteligo?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Tak można wpłaca kartą VE
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanko cze Centrebet pokrywa koszty przelewu pieniedzy?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam gra ktos z Was kartą Visa Electron w centrebecie? Mam pytanko: czy przy wypłacie z centrebetu pieniedzy na konto tracicie jakis procent wygranych pieniędzy? tzn jesli chcecie wypłacic np. 50 zl to na koncie macie 50 zl czy mniej ? jak mnie to o ile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
ja ostatnio wypłaciłem 50 euro i na konto wpłynęło mi 214 złotych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
czyli euro po kursie 4.28 zł (straciłem tylko 11 zł bo chyba tyle Inteligo pobiera za przewalutowywanie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Oryginalnie wysłał Abati: [qb]Mam pytanko cze Centrebet pokrywa koszty przelewu pieniedzy?[/qb] Z moich wypłat wynika, że pokrywa koszty przelewu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki Siwi. Czyli tyle ile wypłacasz masz na koncie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Oryginalnie wysłał Abati: [qb]Dzieki Siwi. Czyli tyle ile wypłacasz masz na koncie ?[/qb] Raczej tak. Chociaż nie jestem pewien jak to jest przy wypłatach rzedu kilkudzięsieciu USD. Wydaje mi się, że również to nic nie kosztuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Jakie sa limity? Za ile max można grać polski żużel?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Czy bylby ktos tak dobry i pomogl mi przejsc ta cala zagmatwana procedure zwiazana z zakladaniem konta w Centrebet? Bede bardzo wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Jak coś nie wiesz to pytaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337 |
Langak
W jaki sposob wpisales numer konta bankowego Inteligo
Format numeru konta w Inteligi jest: 50 10205558 1111XXXXXXXXXXXX
Podczas rejestracji tego konta w Centrebet wypelnilem pola nastepujaco
Bank Name: Iteligo Branch Number: 5010205558 Account number: 111111XXXXXXXXXXXX - (tu oczywiscie moj numer konta) Branch address: Inteligo ul.Wspolna 47/49 00-648 Warszawa Account holder: (moje imie i nazwisko)
Pierwszy przelew na kwote 50 Euro dotarl bez problemy w ciagu niespelana 48 godzin. Drugi na kwote 1000 Euro wrocil na konto w Centrebet po 2 tygodniach, a z Centrebet dostalem prosbe o poprawienie danych rachunku.
Pozdrawiam foer
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
foer w account number wpisz cały numer 26 cyfrowy Inteligo od niedawna tego wymaga
|
|
|
Link skopiowany do schowka