Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 46 1 2 3 45 46
#3637801 21/01/2010 22:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Wypada otworzyć już nowy. u kangurów już 6 minut po północy.

Bonus: Unibet
Llama #3637822 21/01/2010 22:20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ładnie rosną kursy na Cilica, zaraz to Wawrinka będzie faworytem laugh

z 1.5 na 1.75 hehe. Obu nie trawię, ale jak już grać to mimo wszystko Cilica

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Wywiad pomeczowy Denki wink

Q. Are you a vodka drinker?

NIKOLAY DAVYDENKO: Yes.


Q. Is that where you get your strength from?

NIKOLAY DAVYDENKO: No, I don't drink really. I don't drink so much because, you see, I'm skinny. I mix only. Sometimes I drink clear vodka, sometimes mixed with Red Bull. Little bit get power in night club or disco.

Because if I drink only vodka I go sleep straight. That's what's something change.


adingh #3638023 22/01/2010 00:21
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Polak Rusek dwa bratanki laugh

tyks #3638040 22/01/2010 00:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Z kim Denko ciśnie w następnej rundzie, bo nie wiem czy już kontrować jego win w turnieju, czy jeszcze poczekać.

Szewa #3638043 22/01/2010 00:38
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Z Monaco

tyks #3638046 22/01/2010 00:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
shocked shocked shocked o fuck ale jestem rozregulowany przez Aussie Open!! budzę się przed chwilą patrzę na zegarek na telewizorze i jest 4:30. I krzyczę do dziewczyny przy komputerze co Ona robi o 4:30 w nocy przy kompie i dlaczego tenis nie jest włączony laugh laugh. Ona się śmieje i mówi "debilu jest popołudniu" laugh komicznie to wyglądało bo serio myślałem że jest 4:30 w nocy laugh

szpak007 #3638054 22/01/2010 00:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
laugh laugh laugh

Blackman #3638056 22/01/2010 00:43
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie?

javapl #3638057 22/01/2010 00:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by javapl
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie?

Towarzysz Luzny

javapl #3638060 22/01/2010 00:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by javapl
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie?
Miszka Y.

javapl #3638061 22/01/2010 00:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by javapl
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie?

zamiast medical time, będzie vodka time.

Platini #3638070 22/01/2010 00:48
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Dzięki za odpowiedź, myślę,że ma szansę odprawić gorącą głowę Miszy, fajnie by było oglądać Łukasza jak najdłużej w wielkoszlemowych turniejach, wreszcie jakiś Polak coś powoli zaczyna znaczyć w ATP smile

javapl #3638104 22/01/2010 01:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tyle znaczy co Falla, Istomin i Koubek wink W końcu w trzeciej rundzie odsiew ładny będzie.

Kameleon #3638122 22/01/2010 01:12
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
Gra ktoś na Wawrinkę z Ciliciem?

Navarro #3638138 22/01/2010 01:18
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Originally Posted by Navarro
Gra ktoś na Wawrinkę z Ciliciem?

Dla mnie jest Faworytem ... Cilic nic nie gra a jednak jakos wygrywa grali nie dawno ze soba gora byl Chorwat 7/6 7/6 jednak TB wiadomo ze loteria wiecrownie dobrze moglobyc 6/7 6/7 to dzis w takim przypadku kursy bysmy mieli odwrotne ... lepiej grac na Szwajcara po kursie 2.00 jak umoczyc na Cilic'u po Kursie 1.60

Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
Originally Posted by dreamer_21
Originally Posted by Navarro
Gra ktoś na Wawrinkę z Ciliciem?

Dla mnie jest Faworytem ... Cilic nic nie gra a jednak jakos wygrywa grali nie dawno ze soba gora byl Chorwat 7/6 7/6 jednak TB wiadomo ze loteria wiecrownie dobrze moglobyc 6/7 6/7 to dzis w takim przypadku kursy bysmy mieli odwrotne ... lepiej grac na Szwajcara po kursie 2.00 jak umoczyc na Cilic'u po Kursie 1.60

Tak też zrobię.Thx

Navarro #3638147 22/01/2010 01:23
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Navarro dla mnie szanse 60 do 40 % dla Szwajcara ...

Sam przemysl typ abys nie zygal na mnie pozniej na Quasi ze posluchales jakiegos kolesia laugh

Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
Originally Posted by dreamer_21
Navarro dla mnie szanse 60 do 40 % dla Szwajcara ...

Sam przemysl typ abys nie zygal na mnie pozniej na Quasi ze posluchales jakiegos kolesia laugh

Daj spokój wink Sam sobie ten typ wypatrzyłem, a pytałem bo zdziwiły mnie stawki.Wawrinka wyglądał lepij we wcześniejszych meczach i H2H też na jego korzyść.
Mam nadzieję, że będziemy się cieszyć w jutro z jego zwycięstwa

Navarro #3638200 22/01/2010 01:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
h2h na korzyść Wawrinki głównie dlatego, że 3 z 4 spotkań były na mączce. Też chciałem spróbować Stasia, ale teraz tak patrząc na kursy to jeszcze poczekam i może coś ciekawego na Cilica się złapie. Santoro i Tomic nie pasowali Marinowi ani trochę, ze Stasiem powinno to już wyglądać dużo lepiej.

Strona 1 z 46 1 2 3 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, poozon), 2,953 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1