|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Wypada otworzyć już nowy. u kangurów już 6 minut po północy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ładnie rosną kursy na Cilica, zaraz to Wawrinka będzie faworytem  z 1.5 na 1.75 hehe. Obu nie trawię, ale jak już grać to mimo wszystko Cilica
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Wywiad pomeczowy Denki Q. Are you a vodka drinker?NIKOLAY DAVYDENKO: Yes. Q. Is that where you get your strength from?NIKOLAY DAVYDENKO: No, I don't drink really. I don't drink so much because, you see, I'm skinny. I mix only. Sometimes I drink clear vodka, sometimes mixed with Red Bull. Little bit get power in night club or disco. Because if I drink only vodka I go sleep straight. That's what's something change.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Polak Rusek dwa bratanki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Z kim Denko ciśnie w następnej rundzie, bo nie wiem czy już kontrować jego win w turnieju, czy jeszcze poczekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie? Towarzysz Luzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie? Miszka Y.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Łukasz z kim będzie grał w następnej rundzie? zamiast medical time, będzie vodka time.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Dzięki za odpowiedź, myślę,że ma szansę odprawić gorącą głowę Miszy, fajnie by było oglądać Łukasza jak najdłużej w wielkoszlemowych turniejach, wreszcie jakiś Polak coś powoli zaczyna znaczyć w ATP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tyle znaczy co Falla, Istomin i Koubek  W końcu w trzeciej rundzie odsiew ładny będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
Gra ktoś na Wawrinkę z Ciliciem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Gra ktoś na Wawrinkę z Ciliciem? Dla mnie jest Faworytem ... Cilic nic nie gra a jednak jakos wygrywa grali nie dawno ze soba gora byl Chorwat 7/6 7/6 jednak TB wiadomo ze loteria wiecrownie dobrze moglobyc 6/7 6/7 to dzis w takim przypadku kursy bysmy mieli odwrotne ... lepiej grac na Szwajcara po kursie 2.00 jak umoczyc na Cilic'u po Kursie 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
Gra ktoś na Wawrinkę z Ciliciem? Dla mnie jest Faworytem ... Cilic nic nie gra a jednak jakos wygrywa grali nie dawno ze soba gora byl Chorwat 7/6 7/6 jednak TB wiadomo ze loteria wiecrownie dobrze moglobyc 6/7 6/7 to dzis w takim przypadku kursy bysmy mieli odwrotne ... lepiej grac na Szwajcara po kursie 2.00 jak umoczyc na Cilic'u po Kursie 1.60 Tak też zrobię.Thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Navarro dla mnie szanse 60 do 40 % dla Szwajcara ... Sam przemysl typ abys nie zygal na mnie pozniej na Quasi ze posluchales jakiegos kolesia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
Navarro dla mnie szanse 60 do 40 % dla Szwajcara ... Sam przemysl typ abys nie zygal na mnie pozniej na Quasi ze posluchales jakiegos kolesia  Daj spokój  Sam sobie ten typ wypatrzyłem, a pytałem bo zdziwiły mnie stawki.Wawrinka wyglądał lepij we wcześniejszych meczach i H2H też na jego korzyść. Mam nadzieję, że będziemy się cieszyć w jutro z jego zwycięstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
h2h na korzyść Wawrinki głównie dlatego, że 3 z 4 spotkań były na mączce. Też chciałem spróbować Stasia, ale teraz tak patrząc na kursy to jeszcze poczekam i może coś ciekawego na Cilica się złapie. Santoro i Tomic nie pasowali Marinowi ani trochę, ze Stasiem powinno to już wyglądać dużo lepiej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|