Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Ci z tyłu jaką polewkę mają laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Facet w aptece:
-Dzień dobry, są kondomy?
-Nie, nie ma.
-No to dupa.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
: )

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423



laugh

Bebok #3635956 21/01/2010 04:13
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Kilka najlepszych wg mnie, najlepszych cytatow miesiaca z magazynu FUTBOL (osobiscie polecam)


-Jak ktos twierdzi, ze nie umiem grac w pilke, to ciekawe jakim cudem wygralem Puchar UEFA? - Mariusz Lewandowski

-Mowisz cos do Piechniczka, a on od razy pyta cie, czy pamierasz rok 1982? - Leo Beenhakker

- Cristiano Ronaldo poczul ogromna potrzebe, aby upomniec mnie, zebym nie symulowal. Przyznam, ze to mnie zdenerwowalo. Kto jak kto, ale on nie jest odpowiednia osoba, aby zwracac mi w tym temacie uwage. - Andres Iniesta

Bebok #3636269 21/01/2010 05:21
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Bebok



laugh
padłem !! laugh

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Robię remont i co mnie kto spotka, to pyta: "Jak się posuwają roboty?". A skąd mam wiedzieć?! Życie seksualne sztucznych form życia nigdy mnie specjalnie nie interesowało.

Na drzwiach brakowało skrzynki. Reklamę dostarczono metodą podprogową.

Idą dwie agrafki przez pustynię jedna mówi: gorąco mi, na to druga: to rozepnij się!

Przychodzi diahoerator do obstruktora i pyta:
- Jak tam?
- Rzadko....

wink

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
-Czemu kosmici lądują na stadionie (L)egii?
-Bo tam nie ma atmosfery.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
Originally Posted by micha$
laugh laugh laugh

To jest z filmu, "nigdy sie nie poddawaj" czy jakos tak

kolbi #3638153 22/01/2010 01:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
W jednym kraju walczą z hazardem w innym z ... http://pokazywarka.pl/iran_okrucienstwo/

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:
-Piłeś cos chłopcze? bo coś mi wyglądasz podejrzanie!
-nie.!
-hmm alkomat mamy zepsuty więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś,więc zadam ci pytanie jako test.jak odpowiesz prawidłowo to cie puścimy.
-spoko
-pierwsze pytanie.jedziesz droga i widzisz dwa swiatła z naprzeciwka, co to moze być?
-no samochód nie?
-no tak.ale jaki? Audi,Mercedes czy Kia?.
no widzę ze chyba oblejesz test młodzieńcze! dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie.
-jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka,co to jest?
-no wiadomo że motor!
-ee ale jaki? Suzuki, Honda, czy Kawasaki?
no nic chłopcze oblałeś test.
Koleś wku**ił sie nie ziemsko, pomyślał chwilę i nawija do gliniarza:
-panie władzo a czy ja moge zadać pytanie?
-a no wal śmiało młody człowieku.
-na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce, długie nóżki z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a - kto to jest
-no wiadomo że k**a
-no tak, ale kto? twoja matka,żona, czy córka ?

frees #3638851 22/01/2010 06:09
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Ostatnie 3 minuty meczu Polska vs Norwegia - komentarz: Kamil Chmielarz (piłka ręczna i sławny gol do pustej bramki Siódmiaka)
warto posłuchac tego gościagrin


Lipi #3638972 22/01/2010 06:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Z cyklu onetowy miszcz ciętej riposty :

Ona "a jak nam sie zechce to sobie mozemy pojechac do Egiptu, Tunezji, Turcji i tam sobie poużywać z przystojniakami i wszystko to za friko :))) w przeciwieństwie do was polaczki"

On "I gdybyście tam nie jeździły to te biedaki musieliby gwałcić kozy, bo na żonę ich nie stać. A głównie chodzi im o to, żeby dostać się do Europy, później zwozicie tych swoich habibi, a tutaj to oni mają dwie lewe ręce."

laugh

Goget #3639702 22/01/2010 18:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
pamietacie taki obrazek dla fanow tenisa

w jednym rogu bylo napisane: jesli lubisz tenis spojrez w lewo

w drugim rogu bylo napisane: jesli lubisz tenis spojrez w prawo

i tak glowka skakala smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
[Linked Image]

Tylko zeza się nie nabaw laugh

Goget #3639728 22/01/2010 18:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Goget
[Linked Image]

Tylko zeza się nie nabaw laugh

dziekuje smile piwo

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
[Linked Image]

walczysz boks grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931



rozkłada na łopatki ; D

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, kamel, rafal08, aker), 2,824 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,229
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1