Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 33 1 2 3 4 5 32 33
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by młody gniewny
Djokovic 3-2 Kubot smile tak obstawiam smile


ciekawe na jakiej podstawie laugh bo co mecz pl mu kibicuje, jakie aspekty ma kubot ktore Djokowi mogą chociazby dorownać

Bonus: Unibet
crova #3646761 25/01/2010 02:37
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie no proszę Cię, kto jak kto ale ja falą opinii mecz.pl to przeważnie się nie sugeruje. Myślę, zresztą, że nie tylko mecz.pl mu kibicuje smile Kasy w to nie włożyłem, ale w ankiecie tak zagłosowałem. Umiejętności nasz jakieś tam ma, na Djoka to będzie za mało i 3-0 też jest pewnie bardzo prawdopodbne. Jest jeszcze aspekt patriotyczny w moim typie, po prostu chciałbym, żeby tak było, ale nie grałem tego, więc takie uszczypliwe komentarze zachowaj dla siebie. Albo napisz to inaczej.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Jak oceniacie szanse w pojedynku Wozniacki-Li?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
azarenka+wozniacki+nadal ?

zgadza sie ktos ?

mak752 #3646884 25/01/2010 03:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by mak752
azarenka+wozniacki+nadal ?

zgadza sie ktos ?


Zvonka wink

Jimmy #3646887 25/01/2010 03:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by mak752
azarenka+wozniacki+nadal ?

zgadza sie ktos ?


Zvonka wink

czemu zvonka ?

mak752 #3646894 25/01/2010 03:20
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Oprocz Davydenki Nole Feda i czarnych siostr reszte mozna sobie zgadywac tongue Moze sie komus uda Przeciez jak nie ta to ta wygra grin

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
choc venus bedzie miala ciezko

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a over 3.5 seta w meczach pojutrze mareja i roda wyglada obiecujaco jak w masie ostatnich spotkan bedzie pewnie walka i na 3-0 sie nie zakonczy... izi bezstresowe bety grin

Jimmy #3646926 25/01/2010 03:33
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by mak752
azarenka+wozniacki+nadal ?

zgadza sie ktos ?


Zvonka wink

shocked

Aza w takiej formie robi gladkie 2-0 jutro tongue

Karolinka tez powinna odprawic Na Li ktora slizga sie przez te rundy nic specjalnego nie grajac

Nadal dla mnie no bet ew moze over 4,5 seta tongue

Ejdem #3646945 25/01/2010 03:40
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
"Azarenka w takiej formie"

no swietne miala przeciwniczki tongue Bepa troche mocniejsze pokonala i Bensova i Dulko smile

no/bet tongue

i Bepa ma z nia 4-1 grin

Ejdem #3646946 25/01/2010 03:40
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
płaczek kontra kobieta foch, która potrafi demonstrować swoje niezadowolenie wywalając celowo piłki w górę i to był jeszcze finał bodajże z Kuzą. A Vera wiadomo, dla mnie zawodniczka pod względem umiejętności świetna, ale psychika słaba. Vera jest tu w dobrej formie, a Azarenka dostaje dopiero dzisiaj sprawdzian dla mnie fifty-fifty.

Mam nadzieję, że Rosjanka wygra, bo Viki mnie strasznie irytuje.

Coolbet, królu złoty tylko po jakim kursie takie coś ? tongue I może by tak set dla kangurka ? smile

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Krolem jest tylko Rodzer cool grin

Takie cosik wystawia bet365 smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Originally Posted by coolbet
"Azarenka w takiej formie"

no swietne miala przeciwniczki tongue Bepa troche mocniejsze pokonala i Bensova i Dulko smile

no/bet tongue

i Bepa ma z nia 4-1 grin

tak tyle ze Benesova kompletnie bez formy a co do meczu z Dulko to sorry ale ten mecz nic nie odzwierciedla a jesli juz cos to slaba gre Very pierwszy set wygrany gladko dzieki temu ze Dulko masa ue i wszystko w aut 2 set jak dulko troche gre poprawila to Vera juz tak latwo nie miala i wymordowala ledwo 7-5 mowiac obiektywnie to Dulko przegrala ten mecz a nie Vera go wygrala mad

ogladalem jedna i druga w 2 ostatnich meczach i azarenka jest w duzo lepszej dyspozycji biega do kazdej pilki mimo wysokiego prowadzenia po 1 setach gladko wygranych w 2 secie potrafila po calym korcie biegac do kazdej pilki jak dla mnie to mecz prosty do typowania Victoria win i to gladko

Ejdem #3646983 25/01/2010 03:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Ejdem
Originally Posted by coolbet
"Azarenka w takiej formie"

no swietne miala przeciwniczki tongue Bepa troche mocniejsze pokonala i Bensova i Dulko smile

no/bet tongue

i Bepa ma z nia 4-1 grin

tak tyle ze Benesova kompletnie bez formy a co do meczu z Dulko to sorry ale ten mecz nic nie odzwierciedla a jesli juz cos to slaba gre Very pierwszy set wygrany gladko dzieki temu ze Dulko masa ue i wszystko w aut 2 set jak dulko troche gre poprawila to Vera juz tak latwo nie miala i wymordowala ledwo 7-5 mowiac obiektywnie to Dulko przegrala ten mecz a nie Vera go wygrala mad

ogladalem jedna i druga w 2 ostatnich meczach i azarenka jest w duzo lepszej dyspozycji biega do kazdej pilki mimo wysokiego prowadzenia po 1 setach gladko wygranych w 2 secie potrafila po calym korcie biegac do kazdej pilki jak dla mnie to mecz prosty do typowania Victoria win i to gladko

wozniacka tez 2:0 ?

mak752 #3647014 25/01/2010 03:56
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Quote
wozniacka tez 2:0 ?

na moje tak wink

mak752 #3647047 25/01/2010 04:03
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by mak752
Originally Posted by Ejdem
Originally Posted by coolbet
"Azarenka w takiej formie"

no swietne miala przeciwniczki tongue Bepa troche mocniejsze pokonala i Bensova i Dulko smile

no/bet tongue

i Bepa ma z nia 4-1 grin

tak tyle ze Benesova kompletnie bez formy a co do meczu z Dulko to sorry ale ten mecz nic nie odzwierciedla a jesli juz cos to slaba gre Very pierwszy set wygrany gladko dzieki temu ze Dulko masa ue i wszystko w aut 2 set jak dulko troche gre poprawila to Vera juz tak latwo nie miala i wymordowala ledwo 7-5 mowiac obiektywnie to Dulko przegrala ten mecz a nie Vera go wygrala mad

ogladalem jedna i druga w 2 ostatnich meczach i azarenka jest w duzo lepszej dyspozycji biega do kazdej pilki mimo wysokiego prowadzenia po 1 setach gladko wygranych w 2 secie potrafila po calym korcie biegac do kazdej pilki jak dla mnie to mecz prosty do typowania Victoria win i to gladko

wozniacka tez 2:0 ?

na moje 3-0 tongue

A skad masz taka pewnosc ze Azarenka dzis nie bedzie wyrzucac. Ona rowniez to 'mental mug' wcale nie gorsza niz Bepa. A Garbin do zadnego wysilku jej nie zmusila smile

Wy to jestescie uzaleznieni laugh ogladac bez grania nie mozecie grin

Ejdem #3647053 25/01/2010 04:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Ejdem
Quote
wozniacka tez 2:0 ?

na moje tak wink

tylko martwi mnie to ze wozniacka juz w tym roku z Li przegrala, przed AO

6:2 3:6 2:6

mak752 #3647066 25/01/2010 04:08
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Pograne na noc, Denko, Karolajn i i Conga. Trzeba w końcu coś wygrać grin

Jimmy #3647092 25/01/2010 04:16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Kubot będzie w stanie ukłuć seta? Jest wypoczęty, a kurs kusi... (3.25)

Strona 3 z 33 1 2 3 4 5 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1