Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 33 1 2 3 4 5 6 32 33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Kubot będzie w stanie ukłuć seta? Jest wypoczęty, a kurs kusi... (3.25)

Kubot się meczy wjeżdżając windą na 2 pietro.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Ale Kubot tą Hlackovą czy jak jej tam załadował w koniucha ;p

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Informacyjnie, Kubot jest chory, czy bardzo czy tylko trochę to nie wiem, dlatego się z tego mixta wycofał. Info od jego ojca, z którym była rozmowa w sporcie po wiadomosciach w TVP.

Skiper #3647126 25/01/2010 04:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Skiper
Informacyjnie, Kubot jest chory, czy bardzo czy tylko trochę to nie wiem, dlatego się z tego mixta wycofał. Info od jego ojca, z którym była rozmowa w sporcie po wiadomosciach w TVP.

Przeziębił się ? laugh

Skiper #3647129 25/01/2010 04:33
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Pewnie jest w tym duzo prawdy.. ciekawe wlasnie jak ciezko chory... a tak sie ludzie smiali z Luznego smile Mam nadzieje ze mimo wszystko bedzie sie czul na tyle ze wyjdzie i sprobuje powalczyc

Skiper #3647135 25/01/2010 04:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
coolbet pytanko smile

Co takiego cudownego robia Kobotowi Czesi czego nie robili Polacy?

Praga piekne miasto i w sumie gdyby nie ten jezyk to tez molgbym tam zamieszkac, ale bez przesady wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by mat2000
coolbet pytanko smile

Co takiego cudownego robia Kobotowi Czesi czego nie robili Polacy?

Praga piekne miasto i w sumie gdyby nie ten jezyk to tez molgbym tam zamieszkac, ale bez przesady wink

Włącz sobie mecz Kubota sprzed kilku lat i sprzed kilku dni a nie będzie musiał Ci nasz bad (grin) bet odpowiadać na to pytanie wink

Jimmy #3647151 25/01/2010 04:39
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
ubiegles mnie Jimmy mad piwo


Jimmy #3647152 25/01/2010 04:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Chcilem jakies szczegoly, co takie moze zrobi pierwszy lepszy Czech, a nie moze zrobic zadne Polak smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
i dalej, czy jak wszyscy polscy teniscisci i tenisistki przeniosa sie do pepikow to zaczna lepiej grac? wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
tylko ze ojsciec Kubota chce by jeszcze Fibak byl w jego sztabie szkoleniowym blush Niech nawet tego mu nie proponuje. Wojtek zatrzymal sie na tenisie lat'80 tych i tyle smile

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by mat2000
i dalej, czy jak wszyscy polscy teniscisci i tenisistki przeniosa sie do pepikow to zaczna lepiej grac? wink

mat co Ty jakis pogiety jestes tongue wink

Byc moze Gawron Panfil czy Kowalczyk znaczyli by troche wiecej niz obecnie ale przeciez w takim czyms zadnej gwarancji byc nie moze. PZT to jeden wielki syf moze i gorszy niz PZPN tylko tak glosno nie jest bo tenis to tenis a pilka to pilka smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by coolbet
tylko ze ojsciec Kubota chce by jeszcze Fibak byl w jego sztabie szkoleniowym blush Niech nawet tego mu nie proponuje. Wojtek zatrzymal sie na tenisie lat'80 tych i tyle smile

Toż to zabieg czysto psychologiczny, Wojtek jest idolem Łukasza i jego obecność w sztabie pozwoli na eksplozje talentu naszego gracza grin

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Jak zniknal "Prokom Tennis Team" to taki Olejniczak juz ma przeje.bane tongue

PZT piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by coolbet
tylko ze ojsciec Kubota chce by jeszcze Fibak byl w jego sztabie szkoleniowym blush Niech nawet tego mu nie proponuje. Wojtek zatrzymal sie na tenisie lat'80 tych i tyle smile

Sam Kubot też o tym mówi ze by chciał.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by mat2000
Chcilem jakies szczegoly, co takie moze zrobi pierwszy lepszy Czech, a nie moze zrobic zadne Polak smile

Lendl i Navratilova

cool

oni wszędzie grają w tenisa, a hale do squasha są na takich zadupiach, że głowa mała.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Kubot będzie w stanie ukłuć seta? Jest wypoczęty, a kurs kusi... (3.25)

byle Sereny nie ukłuł na plejers party grin

Skiper #3647206 25/01/2010 04:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Roddick po 1.80 ?????
Wietrzę podstęp buków ...
Ale chyba i tak nie omieszkam wtopić większej kwoty.

Skiper #3647211 25/01/2010 04:55
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Nie kazdy ma szczescie jak Janowicz i byc prowadzony przez BEST TENNIS. Od federacji francuskiej czy amerykanskiej USTA nasz PZT powinien sie uczyc chocby otaczajac specjalnymi programami takich talenciakow jak we Francji Ruffin a potem sie dziwimy ze u nas kijnia jest a znaczy nic nie ma. Ale nie zapominajmy w jakim kraju zyjemy. PZPN-owi tez wiele brakuje np do angielskiej federacji pilkarskiej smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by wtapiacz
Roddick po 1.80 ?????
Wietrzę podstęp buków ...
Ale chyba i tak nie omieszkam wtopić większej kwoty.


To gratuluję trafnego nicka wink

Rafa, Roddick i Henin.. to dubelek nad wyraz apetyczny..

Strona 4 z 33 1 2 3 4 5 6 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1