|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kubot będzie w stanie ukłuć seta? Jest wypoczęty, a kurs kusi... (3.25) Kubot się meczy wjeżdżając windą na 2 pietro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Ale Kubot tą Hlackovą czy jak jej tam załadował w koniucha ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Informacyjnie, Kubot jest chory, czy bardzo czy tylko trochę to nie wiem, dlatego się z tego mixta wycofał. Info od jego ojca, z którym była rozmowa w sporcie po wiadomosciach w TVP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Informacyjnie, Kubot jest chory, czy bardzo czy tylko trochę to nie wiem, dlatego się z tego mixta wycofał. Info od jego ojca, z którym była rozmowa w sporcie po wiadomosciach w TVP. Przeziębił się ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Pewnie jest w tym duzo prawdy.. ciekawe wlasnie jak ciezko chory... a tak sie ludzie smiali z Luznego  Mam nadzieje ze mimo wszystko bedzie sie czul na tyle ze wyjdzie i sprobuje powalczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
coolbet pytanko  Co takiego cudownego robia Kobotowi Czesi czego nie robili Polacy? Praga piekne miasto i w sumie gdyby nie ten jezyk to tez molgbym tam zamieszkac, ale bez przesady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
coolbet pytanko  Co takiego cudownego robia Kobotowi Czesi czego nie robili Polacy? Praga piekne miasto i w sumie gdyby nie ten jezyk to tez molgbym tam zamieszkac, ale bez przesady  Włącz sobie mecz Kubota sprzed kilku lat i sprzed kilku dni a nie będzie musiał Ci nasz bad (  ) bet odpowiadać na to pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
ubiegles mnie Jimmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Chcilem jakies szczegoly, co takie moze zrobi pierwszy lepszy Czech, a nie moze zrobic zadne Polak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
i dalej, czy jak wszyscy polscy teniscisci i tenisistki przeniosa sie do pepikow to zaczna lepiej grac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
tylko ze ojsciec Kubota chce by jeszcze Fibak byl w jego sztabie szkoleniowym  Niech nawet tego mu nie proponuje. Wojtek zatrzymal sie na tenisie lat'80 tych i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
i dalej, czy jak wszyscy polscy teniscisci i tenisistki przeniosa sie do pepikow to zaczna lepiej grac?  mat co Ty jakis pogiety jestes  Byc moze Gawron Panfil czy Kowalczyk znaczyli by troche wiecej niz obecnie ale przeciez w takim czyms zadnej gwarancji byc nie moze. PZT to jeden wielki syf moze i gorszy niz PZPN tylko tak glosno nie jest bo tenis to tenis a pilka to pilka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
tylko ze ojsciec Kubota chce by jeszcze Fibak byl w jego sztabie szkoleniowym  Niech nawet tego mu nie proponuje. Wojtek zatrzymal sie na tenisie lat'80 tych i tyle  Toż to zabieg czysto psychologiczny, Wojtek jest idolem Łukasza i jego obecność w sztabie pozwoli na eksplozje talentu naszego gracza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Jak zniknal "Prokom Tennis Team" to taki Olejniczak juz ma przeje.bane  PZT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
tylko ze ojsciec Kubota chce by jeszcze Fibak byl w jego sztabie szkoleniowym  Niech nawet tego mu nie proponuje. Wojtek zatrzymal sie na tenisie lat'80 tych i tyle  Sam Kubot też o tym mówi ze by chciał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Chcilem jakies szczegoly, co takie moze zrobi pierwszy lepszy Czech, a nie moze zrobic zadne Polak  Lendl i Navratilova  oni wszędzie grają w tenisa, a hale do squasha są na takich zadupiach, że głowa mała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Kubot będzie w stanie ukłuć seta? Jest wypoczęty, a kurs kusi... (3.25) byle Sereny nie ukłuł na plejers party 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Roddick po 1.80 ????? Wietrzę podstęp buków ... Ale chyba i tak nie omieszkam wtopić większej kwoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Nie kazdy ma szczescie jak Janowicz i byc prowadzony przez BEST TENNIS. Od federacji francuskiej czy amerykanskiej USTA nasz PZT powinien sie uczyc chocby otaczajac specjalnymi programami takich talenciakow jak we Francji Ruffin a potem sie dziwimy ze u nas kijnia jest a znaczy nic nie ma. Ale nie zapominajmy w jakim kraju zyjemy. PZPN-owi tez wiele brakuje np do angielskiej federacji pilkarskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Roddick po 1.80 ????? Wietrzę podstęp buków ... Ale chyba i tak nie omieszkam wtopić większej kwoty. To gratuluję trafnego nicka  Rafa, Roddick i Henin.. to dubelek nad wyraz apetyczny..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|