|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
gonzo over izi  ale sk.urwysynstwo na stolku ukradlo mu wygrana  mówisz o głowie Gonzaleza która mu "zabrała" wygraną ? nie, o glownym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
nie zlapalby tej pilki  ale overa masz wiec nie narzekaj  Wszytkiego miec nie mozna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Decyzja była kontrowersyjna. Mi osobiście uderzenie Roddicka wydawało mi się zbyt mocne żeby Gonzo był w stanie je odebrać, ale przydałaby się jakaś powtórka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
nawet mu sie nie spieszylo by ja siegac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
nie zlapalby tej pilki  ale overa masz wiec nie narzekaj  Wszytkiego miec nie mozna  a tam wszystkiego, mialem 6 na chile, bylo blisko, szkoda ze gonzo strasznie pajacowal w 5 secie rusek -1.5 nole 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
"mialem 6 na chile" a to tego nie wiedzialem  sedzia kalosz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Z Denką uważajcie. Nando nie jest faworytem i wie, że nie ma wiele do stracenia, a jak się ten człowiek nakręci to rozstrzela każdego. Szkoda, że ogromny potencjał Verdasco psuje nie kto inny jak Headasco, czyli głowa Hiszpana. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
O ile dobrze liczę na 12 meczów best of 5 Fed - Lleyton aż 8 było powyżej 3,5 seta.
+2.5 seta Lleyton @2.15
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
e tam  Moze Nando seta ugra zanim Davy wejdzie na swoje obroty  ale 3 sety watpie a jak sie szybko Davy wstrzeli to go jeszcze pozamiata w 3 jak na ostatnim RG
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Na ostatnim RG Nando z kontuzją grał, więc tego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
No to jak w Kuala Lumpur 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
patrze i widze ze ma z nim ogolnie 6-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Z Denką uważajcie. Nando nie jest faworytem i wie, że nie ma wiele do stracenia, a jak się ten człowiek nakręci to rozstrzela każdego. Szkoda, że ogromny potencjał Verdasco psuje nie kto inny jak Headasco, czyli głowa Hiszpana.  Skoro głowy nie ma to ten potencjał nie jest tak 'ogromny' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Z Denką uważajcie. Nando nie jest faworytem i wie, że nie ma wiele do stracenia, a jak się ten człowiek nakręci to rozstrzela każdego. Szkoda, że ogromny potencjał Verdasco psuje nie kto inny jak Headasco, czyli głowa Hiszpana.  na treningach jużny ogrywa ferdka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
wuja pewnie Ci ciezko pisac co iles tam sekund  ale tak juz jest ze swiezakami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
właśnie wuuja, Ty jakiś zbanowany, czy świeża krew? gadaj jak na spowiedzi.
Last edited by Llama; 25/01/2010 06:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Skoro głowy nie ma to ten potencjał nie jest tak 'ogromny' Jest, jest.  Probke jego umiejetnosci widzielismy na poprzednim AO. Wtedy to Verdasco chyba nie był sobą. Jego umiejetnosci psuje brak skupienia i slaba glowa. Ja bym mu zalecił wspolprace z jakimś sztabem psychologów. na treningach jużny ogrywa ferdka. ? o_O
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
wuja pewnie Ci ciezko pisac co iles tam sekund ale tak juz jest ze swiezakami Miałem to na początku, teraz już chyba wystarczająco dużo postów nabiłem żeby pisać bez ograniczeń. właśnie wuuja, Ty jakiś zbanowany, czy świeża krew? gadaj jak na spowiedzi. Zbanowany, ale nie na tym forum.  Tutaj jestem nowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
na treningach jużny ogrywa ferdka. ? o_O no co gały wyłupiasz  jeśli taki snobik mówi, że na treningach misza robi z nich co chce, i wg miszcza wszechczasów jużny ma największy potencjał z całej czołówki, to czego rusek jest tam gdzie jest? presja rozmienia go na drobne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|