Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 33 1 2 4 5 6 7 8 32 33
Skiper #3647328 25/01/2010 05:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by kobay
gonzo over izi piwo
ale sk.urwysynstwo na stolku ukradlo mu wygrana smirk crazy

mówisz o głowie Gonzaleza która mu "zabrała" wygraną ?

nie, o glownym

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
nie zlapalby tej pilki tongue ale overa masz wiec nie narzekaj grin Wszytkiego miec nie mozna grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Decyzja była kontrowersyjna. Mi osobiście uderzenie Roddicka wydawało mi się zbyt mocne żeby Gonzo był w stanie je odebrać, ale przydałaby się jakaś powtórka.

wuuja #3647358 25/01/2010 05:43
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
nawet mu sie nie spieszylo by ja siegac smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by coolbet
nie zlapalby tej pilki tongue ale overa masz wiec nie narzekaj grin Wszytkiego miec nie mozna grin

a tam wszystkiego, mialem 6 na chile, bylo blisko, szkoda ze gonzo strasznie pajacowal w 5 secie


rusek -1.5
nole 3-0


Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
"mialem 6 na chile"

a to tego nie wiedzialem tongue

sedzia kalosz grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364

Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Z Denką uważajcie. Nando nie jest faworytem i wie, że nie ma wiele do stracenia, a jak się ten człowiek nakręci to rozstrzela każdego. Szkoda, że ogromny potencjał Verdasco psuje nie kto inny jak Headasco, czyli głowa Hiszpana. wink

wuuja #3647403 25/01/2010 05:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
O ile dobrze liczę na 12 meczów best of 5 Fed - Lleyton aż 8 było powyżej 3,5 seta.

+2.5 seta Lleyton @2.15

wuuja #3647405 25/01/2010 05:58
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
e tam smile Moze Nando seta ugra zanim Davy wejdzie na swoje obroty cool ale 3 sety watpie a jak sie szybko Davy wstrzeli to go jeszcze pozamiata w 3 jak na ostatnim RG

Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Na ostatnim RG Nando z kontuzją grał, więc tego. tongue

wuuja #3647417 25/01/2010 06:03
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
No to jak w Kuala Lumpur grin

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
patrze i widze ze ma z nim ogolnie 6-1 smile

wuuja #3647421 25/01/2010 06:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by wuuja
Z Denką uważajcie. Nando nie jest faworytem i wie, że nie ma wiele do stracenia, a jak się ten człowiek nakręci to rozstrzela każdego. Szkoda, że ogromny potencjał Verdasco psuje nie kto inny jak Headasco, czyli głowa Hiszpana. wink
Skoro głowy nie ma to ten potencjał nie jest tak 'ogromny' tongue

wuuja #3647422 25/01/2010 06:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by wuuja
Z Denką uważajcie. Nando nie jest faworytem i wie, że nie ma wiele do stracenia, a jak się ten człowiek nakręci to rozstrzela każdego. Szkoda, że ogromny potencjał Verdasco psuje nie kto inny jak Headasco, czyli głowa Hiszpana. wink
na treningach jużny ogrywa ferdka.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
wuja pewnie Ci ciezko pisac co iles tam sekund grin ale tak juz jest ze swiezakami wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
właśnie wuuja, Ty jakiś zbanowany, czy świeża krew? gadaj jak na spowiedzi.

Last edited by Llama; 25/01/2010 06:07.
Llama #3647438 25/01/2010 06:09
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by "MagiK"
Skoro głowy nie ma to ten potencjał nie jest tak 'ogromny'
Jest, jest. wink Probke jego umiejetnosci widzielismy na poprzednim AO. Wtedy to Verdasco chyba nie był sobą. Jego umiejetnosci psuje brak skupienia i slaba glowa. Ja bym mu zalecił wspolprace z jakimś sztabem psychologów.

Originally Posted by "Llama"
na treningach jużny ogrywa ferdka.
? o_O

wuuja #3647444 25/01/2010 06:10
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Quote
wuja pewnie Ci ciezko pisac co iles tam sekund ale tak juz jest ze swiezakami
Miałem to na początku, teraz już chyba wystarczająco dużo postów nabiłem żeby pisać bez ograniczeń. tongue

Quote
właśnie wuuja, Ty jakiś zbanowany, czy świeża krew? gadaj jak na spowiedzi.
Zbanowany, ale nie na tym forum. tongue Tutaj jestem nowy.

wuuja #3647448 25/01/2010 06:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by "Llama"
na treningach jużny ogrywa ferdka.
? o_O

no co gały wyłupiasz grin
jeśli taki snobik mówi, że na treningach misza robi z nich co chce, i wg miszcza wszechczasów jużny ma największy potencjał z całej czołówki, to czego rusek jest tam gdzie jest? presja rozmienia go na drobne.

Strona 6 z 33 1 2 4 5 6 7 8 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1