Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 33 1 2 6 7 8 9 10 32 33
wuuja #3647571 25/01/2010 06:34
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by wuuja
Da rade samemu zmienić ten napis 'stranger' pod nickiem, czy musze mieć wtyki u adminów? ooo

musisz spamować jak coolbet...

Bonus: Unibet
Hakan #3647573 25/01/2010 06:35
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by oli
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.

smile

Ten ostatni mi sie podoba grin


Przedostatni lepszy grin

przedostatni mówił całą prawdę o Tobie


o nim czy o mnie? tongue

wuuja #3647575 25/01/2010 06:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by wuuja
Da rade samemu zmienić ten napis 'stranger' pod nickiem, czy musze mieć wtyki u adminów? ooo

Wtyki, albo wystarczy wygrac konkurs z głównej strony forum

Jimmy #3647576 25/01/2010 06:35
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
o dziadku

Hakan #3647579 25/01/2010 06:36
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
MEcz Kubota o ktorej? 5:00? bedzie standardowo jakis poslizg?

Bo nie wiem na ktora budzik nastawic wink

MagiK #3647583 25/01/2010 06:38
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Quote
dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę
Zwykły dwulicowiec. Kase wykłada to pewnie tylko dlatego mu dali. Stanek, a przed nim Orzech byli 100 razy lepsi.

Quote
'bez głowy' stać go tylko na pojedyncze wystrzały...
No ja, wiedząć na co go stać, jeśli jego głowie przypasuje ciśnienie atmosferyczne, raczej boję się grać Ruska po kursie 1,3. W ogóle mecz jest ciężki do wytypowania, lepiej wybrać coś z moich 3 typów np. grin

ssaczu #3647585 25/01/2010 06:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
mam ten sam problem ssaczu tongue

wuuja #3647587 25/01/2010 06:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by wuuja
Quote
dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę
Zwykły dwulicowiec. Kase wykłada to pewnie tylko dlatego mu dali. Stanek, a przed nim Orzech byli 100 razy lepsi.
o czym Wy tu pierdzielicie?

ssaczu #3647588 25/01/2010 06:39
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by ssaczu
MEcz Kubota o ktorej? 5:00? bedzie standardowo jakis poslizg?

Bo nie wiem na ktora budzik nastawic wink
Myśle że około 4:15 zaczną grać tongue

Llama #3647591 25/01/2010 06:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Llama
Originally Posted by wuuja
Quote
dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę
Zwykły dwulicowiec. Kase wykłada to pewnie tylko dlatego mu dali. Stanek, a przed nim Orzech byli 100 razy lepsi.
o czym Wy tu pierdzielicie?

nie bój się, nie obgadujemy Cię tongue

Hakan #3647597 25/01/2010 06:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
warto sobie przypomnieć wink


Jak wyglądali Nadal i Murray w ostatniej rundzie, bo nie oglądałem. Napisze ktoś kilka słów?

Hakan #3647600 25/01/2010 06:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
-24 blush

Nad ranem 30 pęknie chyba.

Siwy pewnie zamarł już w tej Rutce.

wuuja #3647602 25/01/2010 06:41
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Ja tam nigdy nie bylem. Moze raz dwa w ogole w zyciu cos tam przeczytalem. Wkur... mnie niebieski kolor grin

Pytanie: Orzech to ten sam co zamknal na dniach www.livemecz.pl [livemecz.pl]

?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
tak, ten sam

Hakan #3647631 25/01/2010 06:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Z debli cos gracie ?

Skiper #3647692 25/01/2010 07:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by kumichal
Strasznie mnie irytuje (Fibak) podczas jego komentarza gdy porównoje obecnych zawdoników do tych z jego czasów... Kogo to teraz obchodzi

To chyba indywidualne, np. ja lubie, chyba też taki np. Goget lubi smile W NBA dopiero niedawno dowiedziałem się co naprawdę się działo w latach 1950-1987, era kokainowa itp.

Fibaka nie słyszałem w akcji, ale chętnie bym posłuchał takich opowieści. Może być się akurat coś nowego dowiedział o zawodnikach z lat 80-tych (złota era tenisa).

Na pewno bardziej to ciekawe niż słyszeć 1000 raz jak Ljubicic uciekał przed kulami, Llodra wyszedł na golasa z szafki, czy sapanie Stopy, który gada tylko to co sam widze.

Goget #3647716 25/01/2010 07:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
a mi bardzo brakuje komentarza Zdzisława Ambroziaka...

kaka85 #3647726 25/01/2010 07:33
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by kaka85
a mi bardzo brakuje komentarza Zdzisława Ambroziaka...

wstecznego odliczania już nie nigdy nie będzie frown

Llama #3647730 25/01/2010 07:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
trzeba przyznac że nikt nie potrafi tak sylabowac wyrazy jak Śp. Zdzichu

Llama #3647742 25/01/2010 07:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
litania na noc wink

Williams - Stosur -1.5 1,48
Schiavone - Williams -1.5 1,72
Tsonga - Almagro Under 34.5 1,93
Djokovic - Kubot Under 30.5 1,93
Verdasco - Davydenko 1,33
Zvonareva - Azarenka 2,34

29.51

dobranoc

Strona 8 z 33 1 2 6 7 8 9 10 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,908 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1