Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Da rade samemu zmienić ten napis 'stranger' pod nickiem, czy musze mieć wtyki u adminów?
musisz spamować jak coolbet...
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
i na tym koniec wiecej zmian nie bedzie.
Ten ostatni mi sie podoba
Przedostatni lepszy
przedostatni mówił całą prawdę o Tobie
o nim czy o mnie?
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Da rade samemu zmienić ten napis 'stranger' pod nickiem, czy musze mieć wtyki u adminów?
Wtyki, albo wystarczy wygrac konkurs z głównej strony forum
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
MEcz Kubota o ktorej? 5:00? bedzie standardowo jakis poslizg?
Bo nie wiem na ktora budzik nastawic
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę
Zwykły dwulicowiec. Kase wykłada to pewnie tylko dlatego mu dali. Stanek, a przed nim Orzech byli 100 razy lepsi.
'bez głowy' stać go tylko na pojedyncze wystrzały...
No ja, wiedząć na co go stać, jeśli jego głowie przypasuje ciśnienie atmosferyczne, raczej boję się grać Ruska po kursie 1,3. W ogóle mecz jest ciężki do wytypowania, lepiej wybrać coś z moich 3 typów np.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
mam ten sam problem ssaczu
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę
Zwykły dwulicowiec. Kase wykłada to pewnie tylko dlatego mu dali. Stanek, a przed nim Orzech byli 100 razy lepsi.
o czym Wy tu pierdzielicie?
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
MEcz Kubota o ktorej? 5:00? bedzie standardowo jakis poslizg?
Bo nie wiem na ktora budzik nastawic
Myśle że około 4:15 zaczną grać
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
dziwię się, że takiemu idiocie dali monopol na władzę
Zwykły dwulicowiec. Kase wykłada to pewnie tylko dlatego mu dali. Stanek, a przed nim Orzech byli 100 razy lepsi.
o czym Wy tu pierdzielicie?
nie bój się, nie obgadujemy Cię
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
warto sobie przypomnieć
Jak wyglądali Nadal i Murray w ostatniej rundzie, bo nie oglądałem. Napisze ktoś kilka słów?
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
-24
Nad ranem 30 pęknie chyba.
Siwy pewnie zamarł już w tej Rutce.
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Ja tam nigdy nie bylem. Moze raz dwa w ogole w zyciu cos tam przeczytalem. Wkur... mnie niebieski kolor
Pytanie: Orzech to ten sam co zamknal na dniach
www.livemecz.pl [
livemecz.pl ]
?
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Strasznie mnie irytuje (Fibak) podczas jego komentarza gdy porównoje obecnych zawdoników do tych z jego czasów... Kogo to teraz obchodzi
To chyba indywidualne, np. ja lubie, chyba też taki np. Goget lubi
W NBA dopiero niedawno dowiedziałem się co naprawdę się działo w latach 1950-1987, era kokainowa itp.
Fibaka nie słyszałem w akcji, ale chętnie bym posłuchał takich opowieści. Może być się akurat coś nowego dowiedział o zawodnikach z lat 80-tych (złota era tenisa).
Na pewno bardziej to ciekawe niż słyszeć 1000 raz jak Ljubicic uciekał przed kulami, Llodra wyszedł na golasa z szafki, czy sapanie Stopy, który gada tylko to co sam widze.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
a mi bardzo brakuje komentarza Zdzisława Ambroziaka...
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a mi bardzo brakuje komentarza Zdzisława Ambroziaka...
wstecznego odliczania już nie nigdy nie będzie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
trzeba przyznac że nikt nie potrafi tak sylabowac wyrazy jak Śp. Zdzichu
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
litania na noc
Williams - Stosur -1.5 1,48
Schiavone -
Williams -1.5 1,72
Tsonga - Almagro
Under 34.5 1,93
Djokovic - Kubot
Under 30.5 1,93
Verdasco -
Davydenko 1,33
Zvonareva - Azarenka 2,34
29.51 dobranoc
Link skopiowany do schowka