Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 63 1 2 9 10 11 12 13 62 63
Llama #3650251 26/01/2010 07:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
cos czuje dzisiaj szybkie 2:0 Justyna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Cendruś
cos czuje dzisiaj szybkie 2:0 Justyna.

a ja czuje rowerek dla justyny od nadii, hehe

Llama #3650254 26/01/2010 07:49
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
1. Nole
2. Marej
3. Fed
4. Rafa

Ja bym tak wolał. tongue

wuuja #3650255 26/01/2010 07:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by wuuja
1. Nole
2. Marej
3. Fed
4. Rafa

Ja bym tak wolał. tongue

takie rzeczy to ew po Paryżu gdy Rafito będzie na ojomie a ferdek na psychiatrii

Llama #3650259 26/01/2010 07:51
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Do Paryża to Rafito zamiast nóg będzie miał protezy. grin

Llama #3650260 26/01/2010 07:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Llama
Originally Posted by wuuja
1. Nole
2. Marej
3. Fed
4. Rafa

Ja bym tak wolał. tongue

takie rzeczy to ew po Paryżu gdy Rafito będzie na ojomie a ferdek na psychiatrii

e tam w tym roku rafito kompoletuje wielkiego szlema

mak752 #3650264 26/01/2010 07:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1 tongue a później, to niech się dzieje co chce grin

wuuja #3650267 26/01/2010 07:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by wuuja
1. Nole
2. Marej
3. Fed
4. Rafa

Ja bym tak wolał. tongue

A kiedy sie obudziles?

Jezeli Nadal nie wygra AO to spada na trzecie miejsce w rankingu, prawda? smile Za zwyciestwo jest chyba 2000 pkt, za final 800, dalej szczerze mowiac nie wiem, ale Novak wyrownal ubiegloroczne osiagniecie, a Nadal musi je powtorzyc zeby obronic pozycje wicelidera. Mam racje?

Llama #3650269 26/01/2010 07:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Llama
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1 tongue a później, to niech się dzieje co chce grin

musi to na rusi

iti #3650271 26/01/2010 08:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
2000
1200
720
360
180
90

tak jest w szlemikach

Llama #3650272 26/01/2010 08:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Llama
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1 tongue a później, to niech się dzieje co chce grin

A czemu akurat do sierpnia? wink

iti #3650275 26/01/2010 08:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by iti
Originally Posted by Llama
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1 tongue a później, to niech się dzieje co chce grin

A czemu akurat do sierpnia? wink

Sa sa sa sa Samprassss grin a później to już emerytura z okazjonalnymi występami w szlemikach. latka lecą.

Llama #3650284 26/01/2010 08:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tak szybko go dogoni? Ja tam czytalem, ze Federer chce zakonczyc sezon jako numer 1 zeby zrownac sie z Samprasem w kwestii numeru 1 na koniec sezonu. Sampras dokonal tego bodajze 6 krotnie, a Federer 5 jezeli sie nie myle.

Llama #3650286 26/01/2010 08:07
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by "iti"
A kiedy sie obudziles?
Nie spałem wcale. grin

iti #3650287 26/01/2010 08:10
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by iti
Tak szybko go dogoni? Ja tam czytalem, ze Federer chce zakonczyc sezon jako numer 1 zeby zrownac sie z Samprasem w kwestii numeru 1 na koniec sezonu. Sampras dokonal tego bodajze 6 krotnie, a Federer 5 jezeli sie nie myle.

Tych klasyfikacji jest bez liku.
Ferdek ma rekorda w tygodniach z rzędu
Sampras ma rekorda w tygodniach w sumie, w sierpniu Ferdek może go capnąć.
A co ranku na koniec sezonu, to się zgadza, też mu brakuje.

Llama #3650293 26/01/2010 08:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Dodam, że mało prawdopodobne jest utrzymanie '1' do sierpnia :/
rudy z djokiem mogą sporo pkt nabić w AO i RG, nie wspomnę o Rafie i wimbledonie.
te 5000pkt od Madrytu do Londynu dla Ferdka jest prawie jak miszyn impasibyl.

Llama #3650294 26/01/2010 08:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Llama
Originally Posted by iti
Tak szybko go dogoni? Ja tam czytalem, ze Federer chce zakonczyc sezon jako numer 1 zeby zrownac sie z Samprasem w kwestii numeru 1 na koniec sezonu. Sampras dokonal tego bodajze 6 krotnie, a Federer 5 jezeli sie nie myle.

Tych klasyfikacji jest bez liku.
Ferdek ma rekorda w tygodniach z rzędu
Sampras ma rekorda w tygodniach w sumie, w sierpniu Ferdek może go capnąć.
A co ranku na koniec sezonu, to się zgadza, też mu brakuje.

No jest ich duzo, ale te tygodnie i zamkniecia sezonu to sa te, o ktorych sie najczesciej mowi. Zeby Federer obronil pozycje do sierpnia to musi zaczac ogarniac ATP 500 i ATP 1000, a do tej pory ostatnimi czasy to roznie z tym bywalo wink

Llama #3650296 26/01/2010 08:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Llama
Dodam, że mało prawdopodobne jest utrzymanie '1' do sierpnia :/
rudy z djokiem mogą sporo pkt nabić w AO i RG, nie wspomnę o Rafie i wimbledonie.
te 5000pkt od Madrytu do Londynu dla Ferdka jest prawie jak miszyn impasibyl.

właśnie miałem to pisać. Poza tym jest coraz więcej zawodników (Denko, Soda, del Potro - o Djoko, Murrayu i Rafie nie wspominając) potrafiących ograć Fedexa, więc ryzyko odpadania w ćwierćfinałach czy półfinałach jak najbardziej możliwe.
Zresztą pierwszy z takich przypadków będzie miał miejsce już jutro...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
da sie w real playerze ustawic napisy?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

bry smile to ja poproszę dziś o awans rafito, a-roda i enę. dziękuję.

Strona 11 z 63 1 2 9 10 11 12 13 62 63

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1