|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
cos czuje dzisiaj szybkie 2:0 Justyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
cos czuje dzisiaj szybkie 2:0 Justyna. a ja czuje rowerek dla justyny od nadii, hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
1. Nole 2. Marej 3. Fed 4. Rafa Ja bym tak wolał. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
1. Nole 2. Marej 3. Fed 4. Rafa Ja bym tak wolał.  takie rzeczy to ew po Paryżu gdy Rafito będzie na ojomie a ferdek na psychiatrii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Do Paryża to Rafito zamiast nóg będzie miał protezy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
1. Nole 2. Marej 3. Fed 4. Rafa Ja bym tak wolał.  takie rzeczy to ew po Paryżu gdy Rafito będzie na ojomie a ferdek na psychiatrii e tam w tym roku rafito kompoletuje wielkiego szlema
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1  a później, to niech się dzieje co chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
1. Nole 2. Marej 3. Fed 4. Rafa Ja bym tak wolał.  A kiedy sie obudziles? Jezeli Nadal nie wygra AO to spada na trzecie miejsce w rankingu, prawda?  Za zwyciestwo jest chyba 2000 pkt, za final 800, dalej szczerze mowiac nie wiem, ale Novak wyrownal ubiegloroczne osiagniecie, a Nadal musi je powtorzyc zeby obronic pozycje wicelidera. Mam racje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1  a później, to niech się dzieje co chce  musi to na rusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
2000 1200 720 360 180 90
tak jest w szlemikach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1  a później, to niech się dzieje co chce  A czemu akurat do sierpnia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nie w tym. ferdek do sierpnia musi być nr 1  a później, to niech się dzieje co chce  A czemu akurat do sierpnia?  Sa sa sa sa Samprassss  a później to już emerytura z okazjonalnymi występami w szlemikach. latka lecą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tak szybko go dogoni? Ja tam czytalem, ze Federer chce zakonczyc sezon jako numer 1 zeby zrownac sie z Samprasem w kwestii numeru 1 na koniec sezonu. Sampras dokonal tego bodajze 6 krotnie, a Federer 5 jezeli sie nie myle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Nie spałem wcale. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Tak szybko go dogoni? Ja tam czytalem, ze Federer chce zakonczyc sezon jako numer 1 zeby zrownac sie z Samprasem w kwestii numeru 1 na koniec sezonu. Sampras dokonal tego bodajze 6 krotnie, a Federer 5 jezeli sie nie myle. Tych klasyfikacji jest bez liku. Ferdek ma rekorda w tygodniach z rzędu Sampras ma rekorda w tygodniach w sumie, w sierpniu Ferdek może go capnąć. A co ranku na koniec sezonu, to się zgadza, też mu brakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Dodam, że mało prawdopodobne jest utrzymanie '1' do sierpnia :/ rudy z djokiem mogą sporo pkt nabić w AO i RG, nie wspomnę o Rafie i wimbledonie. te 5000pkt od Madrytu do Londynu dla Ferdka jest prawie jak miszyn impasibyl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tak szybko go dogoni? Ja tam czytalem, ze Federer chce zakonczyc sezon jako numer 1 zeby zrownac sie z Samprasem w kwestii numeru 1 na koniec sezonu. Sampras dokonal tego bodajze 6 krotnie, a Federer 5 jezeli sie nie myle. Tych klasyfikacji jest bez liku. Ferdek ma rekorda w tygodniach z rzędu Sampras ma rekorda w tygodniach w sumie, w sierpniu Ferdek może go capnąć. A co ranku na koniec sezonu, to się zgadza, też mu brakuje. No jest ich duzo, ale te tygodnie i zamkniecia sezonu to sa te, o ktorych sie najczesciej mowi. Zeby Federer obronil pozycje do sierpnia to musi zaczac ogarniac ATP 500 i ATP 1000, a do tej pory ostatnimi czasy to roznie z tym bywalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Dodam, że mało prawdopodobne jest utrzymanie '1' do sierpnia :/ rudy z djokiem mogą sporo pkt nabić w AO i RG, nie wspomnę o Rafie i wimbledonie. te 5000pkt od Madrytu do Londynu dla Ferdka jest prawie jak miszyn impasibyl. właśnie miałem to pisać. Poza tym jest coraz więcej zawodników (Denko, Soda, del Potro - o Djoko, Murrayu i Rafie nie wspominając) potrafiących ograć Fedexa, więc ryzyko odpadania w ćwierćfinałach czy półfinałach jak najbardziej możliwe. Zresztą pierwszy z takich przypadków będzie miał miejsce już jutro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
da sie w real playerze ustawic napisy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
bry  to ja poproszę dziś o awans rafito, a-roda i enę. dziękuję.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|