"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 23 1 2 15 16 17 18 19 22 23
#365057 21/09/2005 10:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
kasa po dwóch dniach na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#365058 21/09/2005 20:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
mam pytanie, ile moga isc pieniadze na konto jesli dzis rano przelalem poczta?? z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam

#365059 21/09/2005 20:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
w patek wieczorem albo w sobotę rano kasa powinna byc na koncie

#365060 21/09/2005 20:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
mam nadzieje, bo pisalem do nich i powiedizieli mi ze do 7 dni, a to troche dlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365061 22/09/2005 07:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Mam takie pytanie. Jako, że pierwszy raz wypłacam kase z unibetu.Własnie zleciłem wypłate kasy na konto bankowe mBanku.Kiedy moge sie spodziewac kasy?? Jest szansa ze znajdzie sie ona na moim koncie przed weekendem??

#365062 22/09/2005 07:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Quote
Mam takie pytanie. Jako, że pierwszy raz wypłacam kase z unibetu.Własnie zleciłem wypłate kasy na konto bankowe mBanku.Kiedy moge sie spodziewac kasy?? Jest szansa ze znajdzie sie ona na moim koncie przed weekendem??
raczej nie dopiero w poniedzialek wieczorem pozdro

#365063 22/09/2005 11:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Przeglądałęm dziś ofertę Unibetu i nie ma tam zakładów na ligę austryjacką i holenderska. Czy nigdy nie ma tych lig w ofercie?

Czy można wpłacić do Unibetu kasę z konta Inteligo?

#365064 22/09/2005 11:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Przeglądałęm dziś ofertę Unibetu i nie ma tam zakładów na ligę austryjacką i holenderska. Czy nigdy nie ma tych lig w ofercie?

Czy można wpłacić do Unibetu kasę z konta Inteligo?

oferta napewno będzie.
Inteligo jak najbardziej. sam tak zrobiłem. buk wporządku. support odpowiada na listy, kursy dość dobre...

#365065 22/09/2005 11:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeszcze jedno pytanie: czy zarejestrować się teraz i skorzystać z promocyjnych 100zł czy poczekać aż będzie lepsza promocja? Oczywiście jeśli istnieją lepsze promocje.

#365066 22/09/2005 11:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zapisuj się do mich i NIE CZEKAJ!!!! Ja zapisałem się do mich w maju jak była podobna promocja 100+100. W sierpniu skorzystałem z promocji w quizie 200+200 a w wrześniu z promocji z okazji startu w Ligi Mistrzów! W sumie przez pięć miesięcy wpłaciłem tam 5 stów a drugie tyle dali mi sami! kursy są przyzwoite, nie ma problemów z wypłatami no i nie spotkałem się jeszcze żeby był zwis jak u konkurencji....Pozdro.

#365067 22/09/2005 12:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Zapisuj się do mich i NIE CZEKAJ!!!! Ja zapisałem się do mich w maju jak była podobna promocja 100+100. W sierpniu skorzystałem z promocji w quizie 200+200 a w wrześniu z promocji z okazji startu w Ligi Mistrzów! W sumie przez pięć miesięcy wpłaciłem tam 5 stów a drugie tyle dali mi sami! kursy są przyzwoite, nie ma problemów z wypłatami no i nie spotkałem się jeszcze żeby był zwis jak u konkurencji....Pozdro.

Przekonałeś mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365068 22/09/2005 12:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Dodam jeszcze że trochę mnie poniosło, bo Expekt ze swoją częstotliwością zwisów nie jest dla nich żadną konkurencją!!! No i ich support rzeczywiście żyje i odpisuje naprawdę szybko (pozdrawiam panią Magde!)
Według mnie jeśli chcesz buka polskojęzycznego to są zdecydowanie najlepsi! To tyle w tym temacie. Narka.

#365069 22/09/2005 12:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty?
Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach?

#365070 22/09/2005 12:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac?

#365071 22/09/2005 13:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac?
Wpłać 100 to 100 dostaniesz gratis!!!

Ponawiam swoje pytanie:
Quote
Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty?
Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach?

#365072 22/09/2005 13:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Quote
Quote
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac?
Wpłać 100 to 100 dostaniesz gratis!!!

Ponawiam swoje pytanie:
Quote
Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty?
Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach?

to wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale pytam minimalnie

#365073 22/09/2005 13:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Quote
Quote
Quote
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac?
Wpłać 100 to 100 dostaniesz gratis!!!

Ponawiam swoje pytanie:
Quote
Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty?
Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach?

to wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale pytam minimalnie

wiem juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365074 22/09/2005 14:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Witam.Mam problem.
Nie chca mi przyznać bonusa w postaci 200zł,za star ligi mistrzów.Proszą mnie o przesłanie maila tego z bonusem,tak aby było pole nadawcy(chodzi o to bym udowodnił im,żę tego maila dostałem na konkretny adres mailowi).Jeśli ktoś miał już taki problem,albo jeśli wie jak to zrobić by nie było problemów,to prosze o pomoc.Z góry dzięki:)

#365075 22/09/2005 17:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mimo,że otrzymałem maila z bonusem nie chcą mi go przyznać!!!DZwoniłem do nich nawet,wysyłałem z powrotem tego maila,odpowiadałem z niego.Ich odpowiedz była taka,że niestety
"Niestety, na przesłanym zrzucie brakuje adresów wysyłającego i adresata"
Przecież to niemożliwe,gdy się odpowiada na maila!!!
Unibet okazał się ogromnym oszustem,dla osób któe chcą się o tym przekonać jestem w stanie podać login i hasło do mojego adresu mailowego by na własne oczy zobaczyli,że tego maila z promocją 200zł na start ligi mistrzów dostałem i że wszystkie warunki dotrzymałem tzn.wpłata przed 21.09(dokładnie zaksięgowano 19.09.05 na koncie)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET=OSZUŚCI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#365076 22/09/2005 17:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
Pytanko mam. Zamierzam wpłacic kase na poczcie. Czy moge wpłacić no obojętnie które konto?I jeszcze jedno, po co te numerki PL przy numerze konta?Chyba nie trzeba tego wpisywać?Ile kasa pocztą moze iść?

Strona 17 z 23 1 2 15 16 17 18 19 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1