|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
kasa po dwóch dniach na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479 |
mam pytanie, ile moga isc pieniadze na konto jesli dzis rano przelalem poczta?? z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
w patek wieczorem albo w sobotę rano kasa powinna byc na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479 |
mam nadzieje, bo pisalem do nich i powiedizieli mi ze do 7 dni, a to troche dlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Mam takie pytanie. Jako, że pierwszy raz wypłacam kase z unibetu.Własnie zleciłem wypłate kasy na konto bankowe mBanku.Kiedy moge sie spodziewac kasy?? Jest szansa ze znajdzie sie ona na moim koncie przed weekendem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
Mam takie pytanie. Jako, że pierwszy raz wypłacam kase z unibetu.Własnie zleciłem wypłate kasy na konto bankowe mBanku.Kiedy moge sie spodziewac kasy?? Jest szansa ze znajdzie sie ona na moim koncie przed weekendem?? raczej nie dopiero w poniedzialek wieczorem pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Przeglądałęm dziś ofertę Unibetu i nie ma tam zakładów na ligę austryjacką i holenderska. Czy nigdy nie ma tych lig w ofercie?
Czy można wpłacić do Unibetu kasę z konta Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Przeglądałęm dziś ofertę Unibetu i nie ma tam zakładów na ligę austryjacką i holenderska. Czy nigdy nie ma tych lig w ofercie?
Czy można wpłacić do Unibetu kasę z konta Inteligo? oferta napewno będzie. Inteligo jak najbardziej. sam tak zrobiłem. buk wporządku. support odpowiada na listy, kursy dość dobre...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jeszcze jedno pytanie: czy zarejestrować się teraz i skorzystać z promocyjnych 100zł czy poczekać aż będzie lepsza promocja? Oczywiście jeśli istnieją lepsze promocje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Zapisuj się do mich i NIE CZEKAJ!!!! Ja zapisałem się do mich w maju jak była podobna promocja 100+100. W sierpniu skorzystałem z promocji w quizie 200+200 a w wrześniu z promocji z okazji startu w Ligi Mistrzów! W sumie przez pięć miesięcy wpłaciłem tam 5 stów a drugie tyle dali mi sami! kursy są przyzwoite, nie ma problemów z wypłatami no i nie spotkałem się jeszcze żeby był zwis jak u konkurencji....Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zapisuj się do mich i NIE CZEKAJ!!!! Ja zapisałem się do mich w maju jak była podobna promocja 100+100. W sierpniu skorzystałem z promocji w quizie 200+200 a w wrześniu z promocji z okazji startu w Ligi Mistrzów! W sumie przez pięć miesięcy wpłaciłem tam 5 stów a drugie tyle dali mi sami! kursy są przyzwoite, nie ma problemów z wypłatami no i nie spotkałem się jeszcze żeby był zwis jak u konkurencji....Pozdro. Przekonałeś mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Dodam jeszcze że trochę mnie poniosło, bo Expekt ze swoją częstotliwością zwisów nie jest dla nich żadną konkurencją!!! No i ich support rzeczywiście żyje i odpisuje naprawdę szybko (pozdrawiam panią Magde!) Według mnie jeśli chcesz buka polskojęzycznego to są zdecydowanie najlepsi! To tyle w tym temacie. Narka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty? Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462 |
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac? Wpłać 100 to 100 dostaniesz gratis!!! Ponawiam swoje pytanie: Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty? Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462 |
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac? Wpłać 100 to 100 dostaniesz gratis!!! Ponawiam swoje pytanie: Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty? Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach? to wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale pytam minimalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462 |
ile trzeba wplacic do unibetu na konto zeby moc zaczac grac? Wpłać 100 to 100 dostaniesz gratis!!! Ponawiam swoje pytanie: Jaką walutę lepiej wybrać do gry w Unibecie: Euro czy Polski Złoty? Jaka jest minimalna stawka na Zakłąd gdy gram w euro i gdy gram w złotówkach? to wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale pytam minimalnie wiem juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Witam.Mam problem. Nie chca mi przyznać bonusa w postaci 200zł,za star ligi mistrzów.Proszą mnie o przesłanie maila tego z bonusem,tak aby było pole nadawcy(chodzi o to bym udowodnił im,żę tego maila dostałem na konkretny adres mailowi).Jeśli ktoś miał już taki problem,albo jeśli wie jak to zrobić by nie było problemów,to prosze o pomoc.Z góry dzięki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Mimo,że otrzymałem maila z bonusem nie chcą mi go przyznać!!!DZwoniłem do nich nawet,wysyłałem z powrotem tego maila,odpowiadałem z niego.Ich odpowiedz była taka,że niestety "Niestety, na przesłanym zrzucie brakuje adresów wysyłającego i adresata" Przecież to niemożliwe,gdy się odpowiada na maila!!! Unibet okazał się ogromnym oszustem,dla osób któe chcą się o tym przekonać jestem w stanie podać login i hasło do mojego adresu mailowego by na własne oczy zobaczyli,że tego maila z promocją 200zł na start ligi mistrzów dostałem i że wszystkie warunki dotrzymałem tzn.wpłata przed 21.09(dokładnie zaksięgowano 19.09.05 na koncie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET=OSZUŚCI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180 |
Pytanko mam. Zamierzam wpłacic kase na poczcie. Czy moge wpłacić no obojętnie które konto?I jeszcze jedno, po co te numerki PL przy numerze konta?Chyba nie trzeba tego wpisywać?Ile kasa pocztą moze iść?
|
|
|
Link skopiowany do schowka