|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mi tez odpisali ze musza zaczekac az kasa wplynie na konto, ale sie nie skarze bo wplacilem rano a wieczorem juz bylo zaksiegowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479 |
czy aby wyplacic kase na konto w pko musze miec aktywowana usluge dotyczaca tranzakcji intrnetowyh?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150 |
Witam, mam pytanie. Do jakiego innego buka oprocz EXPEKT moge wplacic pieniadze poprzez konto z mBanku czyli nie uzywajac karty kredytowej??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
czy aby wyplacic kase na konto w pko musze miec aktywowana usluge dotyczaca tranzakcji intrnetowyh? nie, aczkolwiek napewno wygodniej jest sprawdzic na kompie czy pieniazki doszly niz zapychac do banku zeby sprawdzic saldo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Witam, mam pytanie. Do jakiego innego buka oprocz EXPEKT moge wplacic pieniadze poprzez konto z mBanku czyli nie uzywajac karty kredytowej??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> do wszsystkich polskojezycznych: sportingbet, unibet, betandwin, bet-at-home
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150 |
Dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie - w Unibecie zakladalem dawno juz konto i wybralem opcje z waluta Euro. Czy da sie jakos zmienic na zlotowki?? Albo jakos konto usunac i jeszcze raz zalozyc ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie - w Unibecie zakladalem dawno juz konto i wybralem opcje z waluta Euro. Czy da sie jakos zmienic na zlotowki?? Albo jakos konto usunac i jeszcze raz zalozyc ?? Raczej nie da się zmienić waluty z E na Zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150 |
Uch , wlasnie napisalem tam maila i mi przewalutowali darmowo na zlotowki :] Jednak sie da - zaczne teraz tu obstawiac, poprzednio gralem w Expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23 |
Mi dzsiaj doszła kasa do Unibetu niestety nie dostałem bonusu który konczy sie dzsiaj :/ Czy ktos tez tak miał??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
napisz do nich maila to sie dowiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23 |
Napisałem dzsiaj do 16 działał support wiec penie jutro z rana odpisza zobaczymy czy przyznaja bonus czy nie .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 104 |
W środę (05.10) o godzinie 16:00 dokonałem depozytu w Unibecie w banku BPH. Kiedy mogę się spodziewać pieniędzy na swoim Koncie Gracza? Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63 |
siemanko może ktoś mi powie czy w unbecie moge obstawiać zakłady z róznych kompóterów np z komputera w pracy i z komputera w domu dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
siemanko może ktoś mi powie czy w unbecie moge obstawiać zakłady z róznych kompóterów np z komputera w pracy i z komputera w domu dzieki za odp Tak. Ja też tak robię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hmmm... mam pytanie do osób grającycj w kasynmie w Unibecie. A mianowicie napotkałem na problem dotyczący włącznie jakiejkolwiek gry na serio. Zakupiłem żetony, włączam Black Jacka ładuje sie Java i po chwili w lewym górnym rogu pokazuje się "X", natomiast w Baccaracie pojawia się czarne okno i text "Exsception from server". W Grze dla zabawy wszystko działa poprawnie. Jezli ktos wie jak usunąć ten problem prosze o pomoc. Z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Czy dobrze wam cię uruchamia strona unibet???Bo mi szwankuje,nie otwierają mi się cześć z lewej strony na ktorej można się zalogować,i przeglądać kursy na spotkania:( A Wam jak działa???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Czy dobrze wam cię uruchamia strona unibet???Bo mi szwankuje,nie otwierają mi się cześć z lewej strony na ktorej można się zalogować,i przeglądać kursy na spotkania:( A Wam jak działa??? Mi działa wszystko poprawnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Odnośnie Promocjii w Unibet wpłaciłem 100 zł mam 200 zł na koncie jak to ma wyglądać? Czy moge zrobić takie coś stawiam dziś za 100 zł kurs 1.01, jutro za 100 zł kurs 1,02 i po jutrze za 100zł kurs 1.05. I mogę wypłacać? Wytłumaczcie mi to proszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145 |
Odnośnie Promocjii w Unibet wpłaciłem 100 zł mam 200 zł na koncie jak to ma wyglądać? Czy moge zrobić takie coś stawiam dziś za 100 zł kurs 1.01, jutro za 100 zł kurs 1,02 i po jutrze za 100zł kurs 1.05. I mogę wypłacać? Wytłumaczcie mi to proszę. to jest tak, zeby wyplacic musisz zrobic obrot 3 razy wplata + bonus, czyli 3 x 200. albo rozbic to na wieksza ilosc kuponow ,wazne zeby obrocic te 600zl. kursy nie maja znaczenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka