Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 23 1 2 18 19 20 21 22 23
#365117 30/09/2005 19:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi tez odpisali ze musza zaczekac az kasa wplynie na konto, ale sie nie skarze bo wplacilem rano a wieczorem juz bylo zaksiegowane

Bonus: Unibet
#365118 30/09/2005 20:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
czy aby wyplacic kase na konto w pko musze miec aktywowana usluge dotyczaca tranzakcji intrnetowyh?

#365119 30/09/2005 23:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Witam, mam pytanie. Do jakiego innego buka oprocz EXPEKT moge wplacic pieniadze poprzez konto z mBanku czyli nie uzywajac karty kredytowej??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

#365120 01/10/2005 06:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
czy aby wyplacic kase na konto w pko musze miec aktywowana usluge dotyczaca tranzakcji intrnetowyh?

nie, aczkolwiek napewno wygodniej jest sprawdzic na kompie czy pieniazki doszly niz zapychac do banku zeby sprawdzic saldo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#365121 01/10/2005 07:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Witam, mam pytanie. Do jakiego innego buka oprocz EXPEKT moge wplacic pieniadze poprzez konto z mBanku czyli nie uzywajac karty kredytowej??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
do wszsystkich polskojezycznych: sportingbet, unibet, betandwin, bet-at-home

#365122 01/10/2005 09:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Dzieki za odpowiedz.
Mam jeszcze jedno pytanie - w Unibecie zakladalem dawno juz konto i wybralem opcje z waluta Euro. Czy da sie jakos zmienic na zlotowki?? Albo jakos konto usunac i jeszcze raz zalozyc ??

#365123 01/10/2005 09:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Dzieki za odpowiedz.
Mam jeszcze jedno pytanie - w Unibecie zakladalem dawno juz konto i wybralem opcje z waluta Euro. Czy da sie jakos zmienic na zlotowki?? Albo jakos konto usunac i jeszcze raz zalozyc ??
Raczej nie da się zmienić waluty z E na Zł.

#365124 01/10/2005 10:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Uch , wlasnie napisalem tam maila i mi przewalutowali darmowo na zlotowki :] Jednak sie da - zaczne teraz tu obstawiac, poprzednio gralem w Expekcie.

#365125 03/10/2005 17:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23
Mi dzsiaj doszła kasa do Unibetu niestety nie dostałem bonusu który konczy sie dzsiaj :/ Czy ktos tez tak miał??

#365126 03/10/2005 20:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
napisz do nich maila to sie dowiesz

#365127 03/10/2005 20:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 23
Napisałem dzsiaj do 16 działał support wiec penie jutro z rana odpisza zobaczymy czy przyznaja bonus czy nie .

#365128 06/10/2005 11:38
Dołączył: May 2005
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 104
W środę (05.10) o godzinie 16:00 dokonałem depozytu w Unibecie w banku BPH. Kiedy mogę się spodziewać pieniędzy na swoim Koncie Gracza? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#365129 06/10/2005 11:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
jutro

#365130 06/10/2005 12:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
siemanko może ktoś mi powie czy w unbecie moge obstawiać zakłady z róznych kompóterów np z komputera w pracy i z komputera w domu dzieki za odp

#365131 06/10/2005 12:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
siemanko może ktoś mi powie czy w unbecie moge obstawiać zakłady z róznych kompóterów np z komputera w pracy i z komputera w domu dzieki za odp
Tak. Ja też tak robię.

#365132 06/10/2005 16:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hmmm... mam pytanie do osób grającycj w kasynmie w Unibecie. A mianowicie napotkałem na problem dotyczący włącznie jakiejkolwiek gry na serio. Zakupiłem żetony, włączam Black Jacka ładuje sie Java i po chwili w lewym górnym rogu pokazuje się "X", natomiast w Baccaracie pojawia się czarne okno i text "Exsception from server". W Grze dla zabawy wszystko działa poprawnie. Jezli ktos wie jak usunąć ten problem prosze o pomoc. Z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#365133 09/10/2005 15:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Czy dobrze wam cię uruchamia strona unibet???Bo mi szwankuje,nie otwierają mi się cześć z lewej strony na ktorej można się zalogować,i przeglądać kursy na spotkania:(
A Wam jak działa???

#365134 09/10/2005 15:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
Czy dobrze wam cię uruchamia strona unibet???Bo mi szwankuje,nie otwierają mi się cześć z lewej strony na ktorej można się zalogować,i przeglądać kursy na spotkania:(
A Wam jak działa???

Mi działa wszystko poprawnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365135 10/10/2005 07:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Odnośnie Promocjii w Unibet wpłaciłem 100 zł mam 200 zł na koncie jak to ma wyglądać? Czy moge zrobić takie coś stawiam dziś za 100 zł kurs 1.01, jutro za 100 zł kurs 1,02 i po jutrze za 100zł kurs 1.05. I mogę wypłacać?
Wytłumaczcie mi to proszę.

#365136 10/10/2005 07:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
Quote
Odnośnie Promocjii w Unibet wpłaciłem 100 zł mam 200 zł na koncie jak to ma wyglądać? Czy moge zrobić takie coś stawiam dziś za 100 zł kurs 1.01, jutro za 100 zł kurs 1,02 i po jutrze za 100zł kurs 1.05. I mogę wypłacać?
Wytłumaczcie mi to proszę.

to jest tak, zeby wyplacic musisz zrobic obrot 3 razy wplata + bonus, czyli 3 x 200. albo rozbic to na wieksza ilosc kuponow ,wazne zeby obrocic te 600zl. kursy nie maja znaczenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 20 z 23 1 2 18 19 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1