|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Co tu dużo gadać, kolejny bonus dla emerytów...:) (...) Postaw na mecz pomiędzy Anglią a Polską i jeśli przegrasz oddamy Ci to co postawiłeś!* (...) * Oferta ta ważna jest tylko dla osób, które otrzymały tego emaila i tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go października 2005 oraz tylko na mecz pomiędzy Anglią a Polską. Max zwrot to 100 zł. Przed wypłatą bonus musi być obrócony trzykrotnie. U mnie to samo:)....a wczoraj 50% deposit bonus heheheheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Moim zdaniem najlepszy bukmacher polskojęzyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet z wypłatami jest ekspresowo (tj. 2-3 dni).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Panowie jak to jest z tym free betem na mecz Polakow, zalozmy, ze stawiam 100 zl na remis ( zwroca mi jak nie trafie ), czy moge postawic drugi zaklad na zwyciestwo Anglii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
działa wam strona unibetu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
działa wam strona unibetu?? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
dziala, wracajac do mojego pytania czy teraz nie moge obstawiac nic innego zanim nie obstawie meczu polski ( tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go " bo trudno to rozkodowac "oraz" zaciemnia sprawe !! Prosze o szybkie odp. Pozdr Mateusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
dziala, wracajac do mojego pytania czy teraz nie moge obstawiac nic innego zanim nie obstawie meczu polski ( tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go " bo trudno to rozkodowac "oraz" zaciemnia sprawe !! Prosze o szybkie odp. Pozdr Mateusz Hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PIERWSZY ZAKŁAD NA TO ZDARZENIE, czyli na ten mecz. Możesz stawiać na inne rzeczy. Według opisu jak wtopiny to zwracają kaskę. Pamiętam takie coś z Eurowizji, gdzie śpewał Ivan i Delphin. Postawiłem na Polaczków, którzy przegrali kaskę zwrócili po jakichś 10 godzinkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Więc było wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
czyli moge zrobic wygrana Angli za 1,62 za 100 zl, a pozniej w combo dac X2 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
czyli moge zrobic wygrana Angli za 1,62 za 100 zl, a pozniej w combo dac X2 ?? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Mam takie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jestem klientem unibetu od maja, mam ustawione powiadamianie mailem, przychodza do mnie info o quizach albo kiedyś jak był konkurs o zagadkach ale o tym że np. dostaniesz zwrot za postawienie na jakiś mecz jak nie wejdzie nie dostałem ani razu. Tak samo z bonusami odnosnie depozytu dla starych klientów.
Czy to zależy od tego ile sie jest w unibecie? Czy Kaśka tak sobie wybiera kto ma dostać a kto nie takie fajne maile? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Nie od dzis wiadomo, ze Kaska szuka meza, moze twoj stan cywilny nie daje jej szans, ja tam nie narzekam, czuje, ze miedzy dami iskrzy i moze do czegos dojsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Nie od dzis wiadomo, ze Kaska szuka meza, moze twoj stan cywilny nie daje jej szans, ja tam nie narzekam, czuje, ze miedzy dami iskrzy i moze do czegos dojsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
panowie 10.10 dostaelm info ze jak wplace 100 dostane druga gratis a 11.10 wlasnie to promocje z meczem Anglia-Polska i dzisiaj odebralem wiec wplacilem sobie 100 druga juz mi przyznali i teraz czy moge postawic na ten mecz bez ryzyka ze mi nie zwroca ze promocji nie mozna laczyc lub cos takiego orientuje sie ktos bo w mailu nic takie nie ma ze promocji nie mozan laczyc
Prosze o jak najszybsza odpowieddz Dzieki Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hello. Po jakim czasie kasa powinna się znaleść na moim koncie w banku. Wypłate zleciełem we wtorek przed 12. Czy dobrze rozumuje, że kasa powinna być do 3 dni czy do 5 dni roboczych ?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Orientuje się ktoś czy w unibecie jest liga grecka? bo coś mi się wydawało, że grałem kiedyś, chciałem postawić już dzisiaj mecze na weekend a tu nie ma greckiej w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Do kiedy najpóźniej wystawiają mecze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Wie ktos moze czy nadal aktualna jest promocja bonus 100 pln ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Wie ktos moze czy nadal aktualna jest promocja bonus 100 pln ?? nie było chyba do 3 października czy jakoś tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
Wie ktos moze czy nadal aktualna jest promocja bonus 100 pln ?? nie aktualna, poczekaj jakis miesiac pewnie zrobia znowu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2 |
Witam mam do was (ekspertów) pytanko. Jak chcę wypłacić kase z Unibetu na moje konto to czy oni będą sprawdzali jakoś moje dane? Chodzi o to że w moim koncie bankowym mam wszystko w porządku a w Unibecie się troche postarzałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam na waszą opinie bo nie chce mieć nieprzyjemności. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|