Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23
#365157 11/10/2005 15:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Co tu dużo gadać, kolejny bonus dla emerytów...:)

Quote
(...)
Postaw na mecz pomiędzy Anglią a Polską i jeśli przegrasz oddamy Ci to co postawiłeś!*
(...)
* Oferta ta ważna jest tylko dla osób, które otrzymały tego emaila i tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go października 2005 oraz tylko na mecz pomiędzy Anglią a Polską. Max zwrot to 100 zł. Przed wypłatą bonus musi być obrócony trzykrotnie.

U mnie to samo:)....a wczoraj 50% deposit bonus heheheheh

Bonus: Unibet
#365158 11/10/2005 15:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Moim zdaniem najlepszy bukmacher polskojęzyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nawet z wypłatami jest ekspresowo (tj. 2-3 dni).

#365159 11/10/2005 16:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Panowie jak to jest z tym free betem na mecz Polakow, zalozmy, ze stawiam 100 zl na remis ( zwroca mi jak nie trafie ), czy moge postawic drugi zaklad na zwyciestwo Anglii ??

#365160 11/10/2005 16:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
działa wam strona unibetu??

#365161 11/10/2005 16:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
działa wam strona unibetu??
tak

#365162 11/10/2005 16:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
dziala, wracajac do mojego pytania czy teraz nie moge obstawiac nic innego zanim nie obstawie meczu polski ( tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go " bo trudno to rozkodowac "oraz" zaciemnia sprawe !! Prosze o szybkie odp.
Pozdr
Mateusz

#365163 11/10/2005 18:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Quote
dziala, wracajac do mojego pytania czy teraz nie moge obstawiac nic innego zanim nie obstawie meczu polski ( tylko na pierwszy zakład postawiony przed 20:40 w środę 12-go " bo trudno to rozkodowac "oraz" zaciemnia sprawe !! Prosze o szybkie odp.
Pozdr
Mateusz
Hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PIERWSZY ZAKŁAD NA TO ZDARZENIE, czyli na ten mecz.
Możesz stawiać na inne rzeczy.

Według opisu jak wtopiny to zwracają kaskę. Pamiętam takie coś z Eurowizji, gdzie śpewał Ivan i Delphin. Postawiłem na Polaczków, którzy przegrali kaskę zwrócili po jakichś 10 godzinkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Więc było wszystko ok.

#365164 11/10/2005 19:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
czyli moge zrobic wygrana Angli za 1,62 za 100 zl, a pozniej w combo dac X2 ??

#365165 11/10/2005 19:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
czyli moge zrobic wygrana Angli za 1,62 za 100 zl, a pozniej w combo dac X2 ??


tak

#365166 11/10/2005 19:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Mam takie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jestem klientem unibetu od maja, mam ustawione powiadamianie mailem, przychodza do mnie info o quizach albo kiedyś jak był konkurs o zagadkach ale o tym że np. dostaniesz zwrot za postawienie na jakiś mecz jak nie wejdzie nie dostałem ani razu. Tak samo z bonusami odnosnie depozytu dla starych klientów.

Czy to zależy od tego ile sie jest w unibecie? Czy Kaśka tak sobie wybiera kto ma dostać a kto nie takie fajne maile? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#365167 11/10/2005 20:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Nie od dzis wiadomo, ze Kaska szuka meza, moze twoj stan cywilny nie daje jej szans, ja tam nie narzekam, czuje, ze miedzy dami iskrzy i moze do czegos dojsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365168 11/10/2005 21:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Nie od dzis wiadomo, ze Kaska szuka meza, moze twoj stan cywilny nie daje jej szans, ja tam nie narzekam, czuje, ze miedzy dami iskrzy i moze do czegos dojsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#365169 12/10/2005 17:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
panowie 10.10 dostaelm info ze jak wplace 100 dostane druga gratis a 11.10 wlasnie to promocje z meczem Anglia-Polska i dzisiaj odebralem wiec wplacilem sobie 100 druga juz mi przyznali i teraz czy moge postawic na ten mecz bez ryzyka ze mi nie zwroca ze promocji nie mozna laczyc lub cos takiego orientuje sie ktos bo w mailu nic takie nie ma ze promocji nie mozan laczyc

Prosze o jak najszybsza odpowieddz
Dzieki
Pozdrawiam

#365170 13/10/2005 09:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hello. Po jakim czasie kasa powinna się znaleść na moim koncie w banku. Wypłate zleciełem we wtorek przed 12. Czy dobrze rozumuje, że kasa powinna być do 3 dni czy do 5 dni roboczych ?

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#365171 13/10/2005 09:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Do 3 dni roboczych.

#365172 13/10/2005 14:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Orientuje się ktoś czy w unibecie jest liga grecka? bo coś mi się wydawało, że grałem kiedyś, chciałem postawić już dzisiaj mecze na weekend a tu nie ma greckiej w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Do kiedy najpóźniej wystawiają mecze?

#365173 13/10/2005 19:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Wie ktos moze czy nadal aktualna jest promocja bonus 100 pln ??

#365174 13/10/2005 20:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Wie ktos moze czy nadal aktualna jest promocja bonus 100 pln ??

nie było chyba do 3 października czy jakoś tak

#365175 13/10/2005 20:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Wie ktos moze czy nadal aktualna jest promocja bonus 100 pln ??

nie aktualna, poczekaj jakis miesiac pewnie zrobia znowu

#365176 14/10/2005 21:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
Witam mam do was (ekspertów) pytanko.
Jak chcę wypłacić kase z Unibetu na moje konto to czy oni będą sprawdzali jakoś moje dane? Chodzi o to że w moim koncie bankowym mam wszystko w porządku a w Unibecie się troche postarzałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam na waszą opinie bo nie chce mieć nieprzyjemności. Pozdrawiam

Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1