Ważne żeby imie i nazwisko w tym bu..."> Ważne żeby imie i nazwisko w tym bu...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 23 1 2 21 22 23
#365177 14/10/2005 22:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Masz szczęście bo w Unibecie nie chcą skanu dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ważne żeby imie i nazwisko w tym buku było takie samo jak te na koncie bankowym na którym zlecisz "ewentualną" wypłate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Reszta w Unibecie ujdzie ci na sucho :]

Bonus: Unibet
#365178 14/10/2005 22:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1
Ale jestescie pewni ze jest tak w kazdym przypadku?? Mam ten sam problem co kolega opisal wyzej i nie wiem czy warto zaczynac grac wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W regulaminie pisze iz moga prosic o skan dokumentu tozsamosci, co nie musi znaczyc ze kazdego beda o to prosic. Czy komus sie zdarzylo zeby prosili o skan?? Pozdrawiam

#365179 15/10/2005 07:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Witam mam do was (ekspertów) pytanko.
Jak chcę wypłacić kase z Unibetu na moje konto to czy oni będą sprawdzali jakoś moje dane? Chodzi o to że w moim koncie bankowym mam wszystko w porządku a w Unibecie się troche postarzałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam na waszą opinie bo nie chce mieć nieprzyjemności. Pozdrawiam

postarzales to znaczy co? jesli pomyliles sie przy wpisywaniu daty urodzenia bo tak to rozumie to poprostu napisz im maila i to zmienia... a jesli krecisz walki to musze Cie zmartwic bo ja wyplacalem pierwszy raz pieniazki tydzien temu i dostalem maila zeby wyslac skan jakiegos dokumentu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365180 15/10/2005 08:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
No właśnie o to mi chodziło bo nie wiedziałem czy warto się rejestrować. W sumie to co oni robią z tym skanem dowodu bo jak tylko lukną i nic więcej to co za problem go podrobić w photoshopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hmmm sam nie wiem teraz czy ryzykować i grać. Wcześniej nie słyszałem żeby Unibet prosił kogoś o skan jakiegoś dokumentu. A czy poprosili Cię o to przy pierwszej wypłacie? Może to była jakaś duża suma? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365181 15/10/2005 12:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
Chce sobie zalozyc konto w Unibecie i mam pytanie.Wiem ze minimalna wplata to 80 pln a jaka jest minimalna wyplata na konto bankowe?

#365182 15/10/2005 12:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
Chce sobie zalozyc konto w Unibecie i mam pytanie.Wiem ze minimalna wplata to 80 pln a jaka jest minimalna wyplata na konto bankowe?

nie ma chyba takiej stymże przy wypłatach poniżej 75 zł,pobierają 15 zł opłaty

#365183 15/10/2005 19:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
A czy poprosili Cię o to przy pierwszej wypłacie? Może to była jakaś duża suma? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

hmm zalozylem konto bo byl bonus ugralem 400zl i wyplacilem odrazu-moze dlatego

Strona 23 z 23 1 2 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1