|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Masz szczęście bo w Unibecie nie chcą skanu dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ważne żeby imie i nazwisko w tym buku było takie samo jak te na koncie bankowym na którym zlecisz "ewentualną" wypłate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Reszta w Unibecie ujdzie ci na sucho :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1 |
Ale jestescie pewni ze jest tak w kazdym przypadku?? Mam ten sam problem co kolega opisal wyzej i nie wiem czy warto zaczynac grac wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W regulaminie pisze iz moga prosic o skan dokumentu tozsamosci, co nie musi znaczyc ze kazdego beda o to prosic. Czy komus sie zdarzylo zeby prosili o skan?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Witam mam do was (ekspertów) pytanko. Jak chcę wypłacić kase z Unibetu na moje konto to czy oni będą sprawdzali jakoś moje dane? Chodzi o to że w moim koncie bankowym mam wszystko w porządku a w Unibecie się troche postarzałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam na waszą opinie bo nie chce mieć nieprzyjemności. Pozdrawiam postarzales to znaczy co? jesli pomyliles sie przy wpisywaniu daty urodzenia bo tak to rozumie to poprostu napisz im maila i to zmienia... a jesli krecisz walki to musze Cie zmartwic bo ja wyplacalem pierwszy raz pieniazki tydzien temu i dostalem maila zeby wyslac skan jakiegos dokumentu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2 |
No właśnie o to mi chodziło bo nie wiedziałem czy warto się rejestrować. W sumie to co oni robią z tym skanem dowodu bo jak tylko lukną i nic więcej to co za problem go podrobić w photoshopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmmm sam nie wiem teraz czy ryzykować i grać. Wcześniej nie słyszałem żeby Unibet prosił kogoś o skan jakiegoś dokumentu. A czy poprosili Cię o to przy pierwszej wypłacie? Może to była jakaś duża suma? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70 |
Chce sobie zalozyc konto w Unibecie i mam pytanie.Wiem ze minimalna wplata to 80 pln a jaka jest minimalna wyplata na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Chce sobie zalozyc konto w Unibecie i mam pytanie.Wiem ze minimalna wplata to 80 pln a jaka jest minimalna wyplata na konto bankowe? nie ma chyba takiej stymże przy wypłatach poniżej 75 zł,pobierają 15 zł opłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
A czy poprosili Cię o to przy pierwszej wypłacie? Może to była jakaś duża suma? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmm zalozylem konto bo byl bonus ugralem 400zl i wyplacilem odrazu-moze dlatego
|
|
|
Link skopiowany do schowka