|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Niom Artek, dałeś czadu. Równasz nieudolność naszych władz i brak rozwiązań systemowych w kraju z dramatem zrównania z ziemią sporego kawałka kraju i śmiercią tysięcy ludzi. Pomoc naszego państwa dla Haiti = 2-3 km wałów przeciwpowodziowych. Solidarność świata w takich sytuacjach jest wyznacznikiem człowieczeństwa. ja się polityką nie interesuje zbytnio, widzę tylko co się dzieje, a z jakiego powodu tak jest to mnie nie interesuje, dla mnie jeśli mamy swoje kłopoty w kraju to najpierw finansujemy pomoc dla rodaków a później ewentualnie jeśli jesteśmy tacy bogaci to MOŻEMY (a nie musimy !) solidarnie z całym światem pomóc innemu państwu dotkniętego katastrofą @sh11 ja nie jestem przeciw pomaganiu tamtym ludziom, ale skoro u nas wewnątrz mamy własne katastrofy związane z ciągłymi ostrymi mrozami to najpierw powinniśmy zrobić wszystko co w naszej (czyt. państwa, ludzi, organizacji charytatywnych, itp.) mocy, żeby pomóc "naszym", a dopiero później (skoro jesteśmy tacy bogaci) solidaryzować się ze światem w pomocy innym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Niom Artek, dałeś czadu. Równasz nieudolność naszych władz i brak rozwiązań systemowych w kraju z dramatem zrównania z ziemią sporego kawałka kraju i śmiercią tysięcy ludzi. Pomoc naszego państwa dla Haiti = 2-3 km wałów przeciwpowodziowych. Solidarność świata w takich sytuacjach jest wyznacznikiem człowieczeństwa. ja się polityką nie interesuje zbytnio, widzę tylko co się dzieje, a z jakiego powodu tak jest to mnie nie interesuje, dla mnie jeśli mamy swoje kłopoty w kraju to najpierw finansujemy pomoc dla rodaków a później ewentualnie jeśli jesteśmy tacy bogaci to MOŻEMY (a nie musimy !) solidarnie z całym światem pomóc innemu państwu dotkniętego katastrofą @sh11 ja nie jestem przeciw pomaganiu tamtym ludziom, ale skoro u nas wewnątrz mamy własne katastrofy związane z ciągłymi ostrymi mrozami to najpierw powinniśmy zrobić wszystko co w naszej (czyt. państwa, ludzi, organizacji charytatywnych, itp.) mocy, żeby pomóc "naszym", a dopiero później (skoro jesteśmy tacy bogaci) solidaryzować się ze światem w pomocy innym idąc twoim tokiem rozumowania chyba nigdy nie będziemy na tyle bogaci. W Szwecji, Szwajcarii czy innym tzw. bogatym kraju pewnie też są bezdomni, i pewnie też część z nich przypłaca życiem sytuację w jakiej się znaleźli. nie chce być posądzony o populizm, ale ile państwowych pieniędzy jest w jawny sposób marnowanych ? przecież to pewnie idzie znacznie wyższe sumy. inna sprawa, że chyba się w tym kraju zapomina, ile Euro przypłynęło do nas w ostatnich latach "z Brukseli" , te pieniądze się z sufitu nie biorą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
akurat wysłanie ratowników uważam nie do końca za rozsądne, po tak długim czasie, ale na prawdę żal Ci tych kilkunastu baniek ?
w Polsce raczej nikt, kto nie odmawia pomocy z głodu nie umrze, a tam takie rzeczy mają miejsce.
W obliczu takiej tragedii człowiek to dla mnie człowiek i nie znajduje tutaj zrozumienia dla waszego "patriotyzmu". Mnie, szczerze mówiąc, nie interesuje ile państwo pomaga innym. Dopóki ma pieniądze na radzenie sobie u siebie, niech wysyła ratowników. I o to tu chodziło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
miłość... w zasadzie jej nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
odechciewa mi się udzielać na forum, coraz mniej jest tu osób znających się na danej dyscyplinie, mających ścisłe specjalizacje, a nawet jak są to mało się udzielają..
ja sam w pełni oddaję się basketowi i lekkiej (w sezonie) i wiem, że jestem w tym dobry
więc po co mi podawanie typów na forum publicznym?
kiedyś fajnie było usłyszeć: "Big Ben dobry z Ciebie typer" itp., może to głupie i szczeniackie, ale tak było
teraz mi to wisi, znam swoją wartość i nie potrzebuję poklasku wśród ludu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
nie łam sie Big Ben  głowa do góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie wszyscy się Benek tak dobrze znają jak ty, zwłaszcza w kosza trudno o speców, bo jest trudno dostępny i ciężko mieć chyba do ludzi pretensje, ja czasem coś napisze, ale to nie to samo co "peffka Benka"  Mnie wkurza przyzwoita skuteczność, która nie przekłada się na finanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
odechciewa mi się udzielać na forum, coraz mniej jest tu osób znających się na danej dyscyplinie, mających ścisłe specjalizacje, a nawet jak są to mało się udzielają..
ja sam w pełni oddaję się basketowi i lekkiej (w sezonie) i wiem, że jestem w tym dobry
więc po co mi podawanie typów na forum publicznym?
kiedyś fajnie było usłyszeć: "Big Ben dobry z Ciebie typer" itp., może to głupie i szczeniackie, ale tak było
teraz mi to wisi, znam swoją wartość i nie potrzebuję poklasku wśród ludu dochodzę do tego samego wniosku... Jeszcze mi ludzie wypominają, że sobie celowo kursy zawyżam.  Krew człowieka zalewa, gdy tak sobie spojrzy na jakiś temat a tam prowadzony monolog. Cóż polityka forum doprowadziła do obecnej postaci. Więcej gówniarstwa (mówię o zachowaniu, bo wiekowo sam do najstarszych nie należę), niż profesjonalizmu. Aż dziwne, że na innych forach idzie utrzymać jakiś porządek i poziom. Ale co by nie było, sentyment do mecz.pl zawsze będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
Baby to chuje.  dzien chlopaka. laska daje swojemu kolsiowi prezent. otwiera go i widzie "plyn do higieny intymnej" on-kochanie co to za prezent mi dajesz ona-a bo cipa jestes
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Urząd Miasta Bydgoszczy bardzo mnie wzruszył. Otóż przyznał stypendia sportowe dla seniorów i juniorów za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2009. Gruszka i Woicki (Delecta Bydgoszcz) zostali wsparci zapomogą 1000zł miesięcznie  No tak. Chłopaki ledwo wiążą koniec z końcem, kasa się przyda.  --- "Już w tym roku, poza biegami przełajowców, odbędą się w Bydgoszczy dwie stałe lekkoatletyczne imprezy: 10 lutego kibice przybędą do hali Łuczniczka na Pedro's Cup, a 6 czerwca - na stadion Zawiszy na mityng Enea Cup. Szef tej imprezy Krzysztof Wolsztyński chce ściągnąć do Bydgoszczy wspaniałego sprintera z Jamajki Usaina Bolta, który będzie w Europie, a tydzień wcześniej wystartuje na mityngu w czeskiej Ostrawie." Za występ Bolta Bydgoszcz chce wyłożyć jakieś 900.000 zł  Nie ma to jak dobra inwestycja. Pustki na stadionie podczas wszelkich mityngów jeszcze nikogo nie nauczyły, że bydgoszczanie mają w y j e b a n e na lekką atletykę?  Prawie milion złotych, żeby przez mniej niż 10 sekund zobaczyć Bolta. rotfl A autobusy wciąż brudne, drogi nieodśnieżone, na drogach dziury. Ale nie. Bolt musi być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Navarro 2 pudła z ft w 2 minuty  ale green zrobiony  po prostu wku.rwia mnie na maxa napis missed free throw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
BEZSILNOŚĆ... pewnych rzeczy, nawet jak człowiek bardzo by chciał czy pragnął, nie przeskoczy w sumie nie piję dużo, ale dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
co to ma w ogóle być?! spotykałem się troche z dziewczyną, pisała mi potem jak już było między nami fajnie, że szuka stabilności, chce się czuć bezpieczna itp. potem mi pisze ze dziwnie sie czuje ze sie tak spotykamy całujemy itp a nie jesteśmy parą, przez cały czas nam się świetnie gada, a ta dziś wyjeżdża że musimy zostać przyjaciółmi, że między nami nic nie będzie itp. Ale spotykać się żeby się całować itp to spoko. Nie wiem co o tym myślec ale wziąłem to troche do siebie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
co to ma w ogóle być?! spotykałem się troche z dziewczyną, pisała mi potem jak już było między nami fajnie, że szuka stabilności, chce się czuć bezpieczna itp. potem mi pisze ze dziwnie sie czuje ze sie tak spotykamy całujemy itp a nie jesteśmy parą, przez cały czas nam się świetnie gada, a ta dziś wyjeżdża że musimy zostać przyjaciółmi, że między nami nic nie będzie itp. Ale spotykać się żeby się całować itp to spoko. Nie wiem co o tym myślec ale wziąłem to troche do siebie :/ wszystkie takie są nie martw się  to samo miałem znajdziesz inną z czasem to przyjdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ale kurde poczułem się jak gówno, zawsze to ja mówiłem "ale wiesz i tak będziemy tylko przyjaciółmi" do tego ona nie jest jakąś tam super laską. A potem baby narzekają że faceci to świnie "miłość w naszych czasach nie istnieje trzeba robić melanż i się nie przejmować"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
co to ma w ogóle być?! spotykałem się troche z dziewczyną, pisała mi potem jak już było między nami fajnie, że szuka stabilności, chce się czuć bezpieczna itp. potem mi pisze ze dziwnie sie czuje ze sie tak spotykamy całujemy itp a nie jesteśmy parą, przez cały czas nam się świetnie gada, a ta dziś wyjeżdża że musimy zostać przyjaciółmi, że między nami nic nie będzie itp. Ale spotykać się żeby się całować itp to spoko. Nie wiem co o tym myślec ale wziąłem to troche do siebie :/ idealna sytuacja!!! Najlepsza  wolny luźny związek IDEALNIE!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
albo mi się wydaje, że ona chce żebym o nią walczył i tutaj przecenia "wroga" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
nie Ona chce wolngo związku. IDEALNIE!!!! Korzystaj i nie marudź. Nie myśl wielopoziomowo tylko take it.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
no dobra, ale nie mam zamiaru dalej być spontaniczny i romantyczny. Klapki na oczy i jazda 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|