|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Witam, Federer-Murray over 3,5 seta @1,40  nie warcin  chyba nie uważasz że mecz skończy się 3:0 dla kogoś  typ idealny do dubla! nie lepiej grać progresją na win seta przez murreya lepiej wyjdziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie... wyczuwam troszkę ironii  no ale dla mnie kurs 1.4 na over 3,5 seta był wart zagrania (tak jak pisałem do dubla idealny typ), ponieważ spodziewam się tu zaciętego meczu! i jak będzie 3:0 dla kogoś to będę w 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
na stronie profka widze cos niedorzecznego chyba mala pomylka w druku:Toronto-Indiana:Ch.Bosh (14.5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Witam  zaraz meczysko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
na stronie profka widze cos niedorzecznego chyba mala pomylka w druku:Toronto-Indiana:Ch.Bosh (14.5) zbiórki pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie... wyczuwam troszkę ironii  no ale dla mnie kurs 1.4 na over 3,5 seta był wart zagrania (tak jak pisałem do dubla idealny typ), ponieważ spodziewam się tu zaciętego meczu! i jak będzie 3:0 dla kogoś to będę w  Przypomnij sobie finał US Open, nie twierdzę, że nie będzie minimum 4 setów, ale po takim kursie bym nie ruszał. Ale to twoja kasa i sobie możesz grać przecież co chcesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
na stronie profka widze cos niedorzecznego chyba mala pomylka w druku:Toronto-Indiana:Ch.Bosh (14.5) zbiórki pewnie w profie zbiorki  no co Ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Murray 1 pilka miazga  Fed jedziesz jak z Denka i Tsonga!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie... wyczuwam troszkę ironii  no ale dla mnie kurs 1.4 na over 3,5 seta był wart zagrania (tak jak pisałem do dubla idealny typ), ponieważ spodziewam się tu zaciętego meczu! i jak będzie 3:0 dla kogoś to będę w  Przypomnij sobie finał US Open, nie twierdzę, że nie będzie minimum 4 setów, ale po takim kursie bym nie ruszał. Ale to twoja kasa i sobie możesz grać przecież co chcesz  Amen! a Ty sobie zagraj 3:0 Ferdka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
murrey jedziesz po breaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Roger 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
ma ktos jakies namiary zeby albo ktos bedzie szedl do profka zeby sie dowiedziec ocb bo przeciez to 10000% bet ale pewnie pomylka w druku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ma ktoś dobrego streama? bo niestety dziś nie jestem u siebie i nie mam tu ES 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
zeby zadzwonil spytal mialo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000 |
ma ktoś dobrego streama? bo niestety dziś nie jestem u siebie i nie mam tu ES  http://www.iraqgoals.net/ch4.htmlkilku sekundowe opóźnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ma ktos jakies namiary zeby albo ktos bedzie szedl do profka zeby sie dowiedziec ocb bo przeciez to 10000% bet ale pewnie pomylka w druku Tomek jak masz blisko do Fortuny to idź sprawdzić, bo jeśli okaże się że faktycznie przez ich pomyłkę jest linia 14,5 to trzeba inwestować  bo z tego co wiem naziemnego nie mogą Ci zrobić zwrotu (aczkolwiek mogę się mylić) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
thx 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
no wlassnie mam ok 25min drogi piechotą
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Ale pyta, nie pograłem 1.55 na Federera to już lepiej nie będzie... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|