Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Marian #3661907 31/01/2010 17:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie...

Bonus: Unibet
Marian #3661908 31/01/2010 17:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Originally Posted by Marian
Originally Posted by ginciu
Originally Posted by Marian
Witam,

Federer-Murray over 3,5 seta @1,40 wink

nie warcin wink
chyba nie uważasz że mecz skończy się 3:0 dla kogoś smile typ idealny do dubla!

nie lepiej grać progresją na win seta przez murreya lepiej wyjdziesz

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by zostać modem_MLS
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie...
wyczuwam troszkę ironii smirk no ale dla mnie kurs 1.4 na over 3,5 seta był wart zagrania (tak jak pisałem do dubla idealny typ), ponieważ spodziewam się tu zaciętego meczu! i jak będzie 3:0 dla kogoś to będę w shocked

Marian #3661914 31/01/2010 17:38
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
na stronie profka widze cos niedorzecznego chyba mala pomylka w druku:Toronto-Indiana:Ch.Bosh (14.5)

Marian #3661915 31/01/2010 17:38
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Witam piwo

zaraz meczysko hura

Kieras #3661919 31/01/2010 17:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by QLUZOr20
na stronie profka widze cos niedorzecznego chyba mala pomylka w druku:Toronto-Indiana:Ch.Bosh (14.5)

zbiórki pewnie

Marian #3661920 31/01/2010 17:40
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by Marian
Originally Posted by zostać modem_MLS
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie...
wyczuwam troszkę ironii smirk no ale dla mnie kurs 1.4 na over 3,5 seta był wart zagrania (tak jak pisałem do dubla idealny typ), ponieważ spodziewam się tu zaciętego meczu! i jak będzie 3:0 dla kogoś to będę w shocked

Przypomnij sobie finał US Open, nie twierdzę, że nie będzie minimum 4 setów, ale po takim kursie bym nie ruszał. Ale to twoja kasa i sobie możesz grać przecież co chcesz wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Master Flamaster
Originally Posted by QLUZOr20
na stronie profka widze cos niedorzecznego chyba mala pomylka w druku:Toronto-Indiana:Ch.Bosh (14.5)

zbiórki pewnie

w profie zbiorki shocked no co Ty tongue

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Murray 1 pilka miazga laugh

Fed jedziesz jak z Denka i Tsonga!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by zostać modem_MLS
Originally Posted by Marian
Originally Posted by zostać modem_MLS
Rzeczywiście, 1.4 kursiwo marzenie, w AO oglądałem jedynie mecze Federera, ale to mi wystarcza żeby to jego typować jako zwycięzce. Nie wykluczam jednak małego przestoju jak to miało miejsce w meczu z anorektykiem z Rosji, więc poczekam, aż kursy na Feda jeszcze troszkę wzrosną i zagram na live, może Marej na początku złamie...
wyczuwam troszkę ironii smirk no ale dla mnie kurs 1.4 na over 3,5 seta był wart zagrania (tak jak pisałem do dubla idealny typ), ponieważ spodziewam się tu zaciętego meczu! i jak będzie 3:0 dla kogoś to będę w shocked

Przypomnij sobie finał US Open, nie twierdzę, że nie będzie minimum 4 setów, ale po takim kursie bym nie ruszał. Ale to twoja kasa i sobie możesz grać przecież co chcesz wink
Amen! a Ty sobie zagraj 3:0 Ferdka smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
murrey jedziesz po breaka

ginciu #3661929 31/01/2010 17:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Roger boks

ginciu #3661930 31/01/2010 17:44
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
ma ktos jakies namiary zeby albo ktos bedzie szedl do profka zeby sie dowiedziec ocb bo przeciez to 10000% bet ale pewnie pomylka w druku

ginciu #3661932 31/01/2010 17:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
ma ktoś dobrego streama? bo niestety dziś nie jestem u siebie i nie mam tu ES frown

Kieras #3661933 31/01/2010 17:44
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
zeby zadzwonil spytal mialo byc

Marian #3661936 31/01/2010 17:46
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Originally Posted by Marian
ma ktoś dobrego streama? bo niestety dziś nie jestem u siebie i nie mam tu ES frown
http://www.iraqgoals.net/ch4.html
kilku sekundowe opóźnienie

Kieras #3661937 31/01/2010 17:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by QLUZOr20
ma ktos jakies namiary zeby albo ktos bedzie szedl do profka zeby sie dowiedziec ocb bo przeciez to 10000% bet ale pewnie pomylka w druku
Tomek jak masz blisko do Fortuny to idź sprawdzić, bo jeśli okaże się że faktycznie przez ich pomyłkę jest linia 14,5 to trzeba inwestować wink bo z tego co wiem naziemnego nie mogą Ci zrobić zwrotu (aczkolwiek mogę się mylić) smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Ragnarök
Originally Posted by Marian
ma ktoś dobrego streama? bo niestety dziś nie jestem u siebie i nie mam tu ES frown
http://www.iraqgoals.net/ch4.html
kilku sekundowe opóźnienie
thx piwo

Marian #3661941 31/01/2010 17:48
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
no wlassnie mam ok 25min drogi piechotą

Kieras #3661942 31/01/2010 17:48
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Ale pyta, nie pograłem 1.55 na Federera to już lepiej nie będzie... frown

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1