Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#366639 17/07/2005 19:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Kolego Warchol podoba mi sie ten Twój rozpis.Mam jednak prosbę czy mógłbyś zrobić i pokazać symulację na podobnej zasadzie ale z mniejszym kursem powiedzmy miedzy 1,5 a 1,8??? Najlepiej dla kursu 1,6 gdyż często gram mecze właśnie z takim kursem.Dzieki

Bonus: Unibet
#366640 18/07/2005 16:40
Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Quote
Kolego Warchol podoba mi sie ten Twój rozpis.Mam jednak prosbę czy mógłbyś zrobić i pokazać symulację na podobnej zasadzie ale z mniejszym kursem powiedzmy miedzy 1,5 a 1,8??? Najlepiej dla kursu 1,6 gdyż często gram mecze właśnie z takim kursem.Dzieki

Niestety przy innym AKO niż 2 nie da się zrobić podobnej symulacji na podwojenie kapitału dlatego nie jestem w stanie czegoś takiego zrobić.

#366641 18/07/2005 20:06
Dołączył: May 2004
Posty: 48
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 48
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmMozna to zrobic.Przy AKO 1.6 do 1.8
Progresja
poz.1)10
poz.2)30
poz.3)90
poz.4)270
Napewno jest to bardziej kosztowne.Ale pozwala na wybranie mniejszych kursow.

#366642 18/07/2005 20:30
Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Quote
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmMozna to zrobic.Przy AKO 1.6 do 1.8
Progresja
poz.1)10
poz.2)30
poz.3)90
poz.4)270
Napewno jest to bardziej kosztowne.Ale pozwala na wybranie mniejszych kursow.

kolego konio to ja wiem problem to jest z dalszymi etapami próbałem je zrobić i jakoś nie za bardzo mi wychodzi może ty spróbujesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366643 03/08/2005 10:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Quote
Wg mnie najlepszym sposobem (pewnie jest ich wiele, jednak ten najbardziej mi kiedyś przypadł do gustu) jest progresja 3 stopniowa, którą kiedyś grało dwóch memberów mecz.pl, jakieś 3 lata temu (niepamiętam nicków):

mając powiedzmy 20j

10j * 1.20 (kurs) = 12j wygrana
12j * 1.35 = 15.6
15.6 * 1.28 = 19,96

Trzeba przynajmniej raz na dwa razy przejść etap, kursy mozna wybierać dowolnie np. 1.50, 1.10, 1.20

Koncząc 1 etap na 2 mamy zwrot.

Taki system to przecież nic innego jak zagranie dwóch kombosów (przykład przez Ciebie podany jest równoznaczny z tym, aby zagrać kombo z kursami 1.20 1.35 i 1.28) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdrawiam

oj Ares nie pamietasz ich nickow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Do Jawora: Taki sam wpis mialem wtedy w swoim temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#366644 26/08/2005 16:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Quote
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmMozna to zrobic.Przy AKO 1.6 do 1.8
Progresja
poz.1)10
poz.2)30
poz.3)90
poz.4)270
Napewno jest to bardziej kosztowne.Ale pozwala na wybranie mniejszych kursow.

kolego konio to ja wiem problem to jest z dalszymi etapami próbałem je zrobić i jakoś nie za bardzo mi wychodzi może ty spróbujesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Rozpisałem progresę 4-poź.popatrzcie: tutaj [mecz.org]

#366645 27/08/2005 11:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam.ostatnio testuję swój nowy sposób gry.kapitał tj 100zł dzielę na 10 czesci tj każda czesc -10 zł.Obstawiajać te 10 zł w przypadku trafienia wygrywam 13 zł mam zysk 3 zl czy macie jakieś pomysły jak grac o ile podnoscić gdy nie trafiedanego meczu -chodzi mi o to abyście podsunęli jakiś sposób aby przy takiej grze w miare szybko i bezpiecznie podnieść kapitał dwukrotnie.Pozdrawiam i czekam na propozycje.

#366646 27/08/2005 16:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z tego co piszesz wynika,że chcesz grać singlami lub AKO 1,30.Przy takich stawkach i tak niskim kursie,nie ma sensu
grać,mało się zarabia.Jeżeli na 10 kuponów źle trafisz
3-y kupony już jesteś do tyłu.Można szybko zarobić,ale
trzeba zaryzykować 100-wę(min.50).Wówczas trzeba mieć
skuteczność 100%(przynajmniej na początku).
To tyle.Jak chcesz wiedzieć więcej zapraszam do [color:"blue"] mojego tematu [mecz.org] [/color],i proponuję przejrzeć inne tematy na forum o systemach(bardzo dużo)

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#366647 04/09/2005 08:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
Quote
Quote
Quote
Wg mnie najlepszym sposobem (pewnie jest ich wiele, jednak ten najbardziej mi kiedyś przypadł do gustu) jest progresja 3 stopniowa, którą kiedyś grało dwóch memberów mecz.pl, jakieś 3 lata temu (niepamiętam nicków):

mając powiedzmy 20j

10j * 1.20 (kurs) = 12j wygrana
12j * 1.35 = 15.6
15.6 * 1.28 = 19,96

Trzeba przynajmniej raz na dwa razy przejść etap, kursy mozna wybierać dowolnie np. 1.50, 1.10, 1.20

Koncząc 1 etap na 2 mamy zwrot.

Taki system to przecież nic innego jak zagranie dwóch kombosów (przykład przez Ciebie podany jest równoznaczny z tym, aby zagrać kombo z kursami 1.20 1.35 i 1.28) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdrawiam

oj Ares nie pamietasz ich nickow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Do Jawora: Taki sam wpis mialem wtedy w swoim temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


A to przepraszam, nie jestem na bieżąco, nie mogłem o tym wiedzieć. Ale grunt, że się zgadzamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1