Z tego co piszesz wynika,że chcesz grać singlami lub AKO 1,30.Przy takich stawkach i tak niskim kursie,nie ma sensu
grać,mało się zarabia.Jeżeli na 10 kuponów źle trafisz
3-y kupony już jesteś do tyłu.Można szybko zarobić,ale
trzeba zaryzykować 100-wę(min.50).Wówczas trzeba mieć
skuteczność 100%(przynajmniej na początku).
To tyle.Jak chcesz wiedzieć więcej zapraszam do [color:"blue"]
mojego tematu [
mecz.org] [/color],i proponuję przejrzeć inne tematy na forum o systemach(bardzo dużo)
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />