Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366721 28/06/2005 09:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
w tym tygodniu mamy challengery w Cordobie i Bielli , te sa dostepne w bukach naziemnych . Montauban jest w 5dimes a Forrest Hills pewnie sie gdzie pojawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Biella [atpbiella.com]
Cordoba [tennispozoblanco.com]
Forrest Hills [foresthillstennis.com]
Montauban [ti.fft.fr]

Bonus: Unibet
#366722 28/06/2005 09:40
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
GB ma oferte wszytkich challengerow z tego tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#366723 28/06/2005 09:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
W Fonbecie tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#366724 28/06/2005 10:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
w Cordobie graja na hardzie i znalazłem tam jedno ciekawe spotkanie :
van Scheppingen - Condor @1.50
Holender wiadomo , żyje z gry w turniejach tej kategorii i złwaszcz na szybkich nawierzchni radzi sobie wysmienicie . Ostatnio za wiele nie powygrywał więc przydałoby sie cos skosić . Condora mielismy okazje poznac podczas turnieju w Estoril . Z tego co sprawdzałem to na hardzie dotychczas nie wiele grał - zaledwie kilka spotkan w futuresach . Zazwyczaj przebija sie do ziemnych challengerów przez kwalifikacje . Tutaj dostał dziką karte . Doswiadczenie i umiejetnosci po stronie Dennisa i mam nadzieje , ze traktuje ten turniej powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

oprócz tego ciekawi mnie pojedynek kolejnego challengerowca - Bastla z El Aynaouim . Kursik kuszacy na Bastla po az @1.70 ale Youness chyba nie ma zamiaru wciaz przegrywac i przegrywac .
Przewiduje takze niespodzianke w meczu Sluiter - Falla @2.30 . Sluiter nie spisuje sie ostatnio za dobrze podczas gdy utalentowany kolumbijczyk niezle spisał sie w kwalach wimbledonskich i w przeszlosci niezle grywał na hardziku . Moze taki dubele Bastl + Falla .

z Bielli :
Zabaleta - Tuksar @3.15
no musze to zagrać . Roznica klas oczywiscie ogromna ale Zabaleta jest po powaznej kontuzji stopy , o ile sie nie myle to bylo to jakies zlamanie . Ten turniej napewno traktuje jako przetarcie przed turniejem w Bastad , gdzie bedzie bronil tytułu a takze przed kolejnymi turniejami ziemnymi . No ale przerwa była dosc długa a rywal ostatnio prezentował sie naprawde solidnie . Po takim kursiku biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym bardziej ze w profie widze np . 2.15 a w gb wogole nie dali tego spotkania .

z pozostałych spotkan kusi mnie lekko Stoppini z Galimbertim @1.70. Stoppini spisał sie ostatnio dobrze w Reggio Emilia . Galimberti natomiast po przejsciu kwali w Lugano (3 tygodnie temu) wycofał sie z tego turnieju z powodu kontuzji ramienia . Zagrał w kwalach Wimbledonu ale poległ w 2 setach z Marinem .

#366725 28/06/2005 10:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70

#366726 28/06/2005 10:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Quote
ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70

Behrend nie da rady z Serrą ??? Hmm na jakiej podstawie Fozzy opierasz ten typ?

#366727 28/06/2005 11:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,646
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,646
Likes: 12
Quote
Quote
ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70

Behrend nie da rady z Serrą ??? Hmm na jakiej podstawie Fozzy opierasz ten typ?

Wydaje mi sie ,ze Behrend-Labadze taka para gra
Mecz Behrend-Serra w STS wycofany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366728 28/06/2005 11:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
J.Marray-Vemic 1 1.65
G.Lapent.-P.Amrit. 2 1.9

#366729 28/06/2005 11:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Labadze Irakli (GEO) vs Horna Luis (PER)
Behrend Tomas (GER) vs Serra Florent (FRA)

taki sa pary

#366730 28/06/2005 11:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
W GB jest Behrend 1,7 a Serra 1,9 - spotkali sie tylko raz w 2003 roku w AO w kwalach i Serra pyknal go.

#366731 28/06/2005 11:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
w Cordobie graja na hardzie i znalazłem tam jedno ciekawe spotkanie :
van Scheppingen - Condor @1.50
Holender wiadomo , żyje z gry w turniejach tej kategorii i złwaszcz na szybkich nawierzchni radzi sobie wysmienicie . Ostatnio za wiele nie powygrywał więc przydałoby sie cos skosić . Condora mielismy okazje poznac podczas turnieju w Estoril . Z tego co sprawdzałem to na hardzie dotychczas nie wiele grał - zaledwie kilka spotkan w futuresach . Zazwyczaj przebija sie do ziemnych challengerów przez kwalifikacje . Tutaj dostał dziką karte . Doswiadczenie i umiejetnosci po stronie Dennisa i mam nadzieje , ze traktuje ten turniej powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

oprócz tego ciekawi mnie pojedynek kolejnego challengerowca - Bastla z El Aynaouim . Kursik kuszacy na Bastla po az @1.70 ale Youness chyba nie ma zamiaru wciaz przegrywac i przegrywac .
Przewiduje takze niespodzianke w meczu Sluiter - Falla @2.30 . Sluiter nie spisuje sie ostatnio za dobrze podczas gdy utalentowany kolumbijczyk niezle spisał sie w kwalach wimbledonskich i w przeszlosci niezle grywał na hardziku . Moze taki dubele Bastl + Falla .

z Bielli :
Zabaleta - Tuksar @3.15
no musze to zagrać . Roznica klas oczywiscie ogromna ale Zabaleta jest po powaznej kontuzji stopy , o ile sie nie myle to bylo to jakies zlamanie . Ten turniej napewno traktuje jako przetarcie przed turniejem w Bastad , gdzie bedzie bronil tytułu a takze przed kolejnymi turniejami ziemnymi . No ale przerwa była dosc długa a rywal ostatnio prezentował sie naprawde solidnie . Po takim kursiku biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym bardziej ze w profie widze np . 2.15 a w gb wogole nie dali tego spotkania .

z pozostałych spotkan kusi mnie lekko Stoppini z Galimbertim @1.70. Stoppini spisał sie ostatnio dobrze w Reggio Emilia . Galimberti natomiast po przejsciu kwali w Lugano (3 tygodnie temu) wycofał sie z tego turnieju z powodu kontuzji ramienia . Zagrał w kwalach Wimbledonu ale poległ w 2 setach z Marinem .

wszystko zagrane za wyjatkiem stopiniego

dołozyłem jeszcze

Ventura-E.Scherer 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#366732 28/06/2005 12:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Behrend T. v Serra F. 2 @ 1.9
Ivanovic/Krizan v Petrova/Shaughnessy 2 @ 1.2
Van Scheppingen D. v Condor F. 1 @ 1.5 Davenport L. v Kuznetsova S. 1 @ 1.27 Mauresmo A. v Myskina A. 1 @ 1.22 Petrova N. v Sharapova M. 2 @ 1.12
Pierce M. v Williams V. 2 @ 1.42 Arnold/Gagliardi v Bryan/Navratilova 2 @ 1.16

Ako 9.78

To jest mój zestaw na dziś.
Krótka analiza:

Jednak Serra, więcej rozegranych ostatnio meczy, lepsza forma powinien dać radę.
Drewniana Ivanovic i Krizan nie stanowią zagrożenia dla Petrovej i Meghan. 4 meczyki z laluchn i faworytki, moim zdaniem nie będzie niespodzianki w ćwierć finale i na koniec mix który jest o niebo lepszy.

#366733 28/06/2005 13:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
ja na dzis wybralem:
G.BASTL-Y.EL AYNAOUI 2 1,90

#366734 28/06/2005 20:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70

No i 100% skuteczność, co chelengerki, to chelegerki, a nie tam jakieś Wimbledony powymyslaja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#366735 28/06/2005 20:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dokladnie Fozzie dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - u mnie tylko szwankowal Stoppini ale to lekko bylo - chlop powalczyl nie mozna narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tuksar , van Scheppingen , Bastl i Falla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366736 28/06/2005 22:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Quote
Behrend T. v Serra F. 2 @ 1.9
Ivanovic/Krizan v Petrova/Shaughnessy 2 @ 1.2
Van Scheppingen D. v Condor F. 1 @ 1.5 Davenport L. v Kuznetsova S. 1 @ 1.27 Mauresmo A. v Myskina A. 1 @ 1.22 Petrova N. v Sharapova M. 2 @ 1.12
Pierce M. v Williams V. 2 @ 1.42 Arnold/Gagliardi v Bryan/Navratilova 2 @ 1.16

Ako 9.78

To jest mój zestaw na dziś.
Krótka analiza:

Jednak Serra, więcej rozegranych ostatnio meczy, lepsza forma powinien dać radę.
Drewniana Ivanovic i Krizan nie stanowią zagrożenia dla Petrovej i Meghan. 4 meczyki z laluchn i faworytki, moim zdaniem nie będzie niespodzianki w ćwierć finale i na koniec mix który jest o niebo lepszy.

Ja jestem bardzo zadowolony po tygodniu posuchy piekne ako trafione.

#366737 28/06/2005 23:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Na jutro zastanawiam się nad:

2.50 Simon G. v Monaco J. 1.40

Typ na Monaco. Po pierwsze lepiej sobie radzi na ziemi, Simon dobrze pyka tylko na hardzie, w tym roku już się spotkali w casablance i tam Monaco wygrał 2:1
(ATP Casablanca (MAR) Clay Juan Monaco Gilles Simon 4-6 6-2 7-5 Quarterfinals).

Kursik 1.4 kusi i idealnie pasuje do mojego wytworu na jutro z Wimbledonu.

Drugi typ to:

1.20 Nieminen J. v Del Porto J.M. 3.60

Co tu duzo pisać Jarkko swoje grać potrafi tym bardziej na ziemi a przeciwnik? Dla mnie zupełna zagadka wiem tylko ze przeszedl kwalifikacje i niedawno doszedł do półfinału w
Reggio Emilia (ITA)
Martin Vassallo-Arguello Juan Martin del Potro 3-6 6-0 7-5 Semifinals
Clay Juan Martin del Potro Andrea Stoppini 6-3 6-3 Quarterfinals
Clay Juan Martin del Potro Melle van Gemerden 6-3 6-7(7) 6-4 Second Round
Clay Juan Martin del Potro Massimo DellAcqua 7-5 6-3 First Round
Ale czy to wystarczy na walecznego Fina?
Nieminen ma spore szanse wygrac ten turniej, poza Volandrim i Staracem nie ma tu chyba godnych przeciwników. Kurs w sam raz na podbicie ako.

I na koniec underdog:

1.25 Calatrava A. v Bachelot J.-F. 3.20

"Dziadek" Calatrava w tym sezonie gra zupełnie nic. Niedawno miał kontuzje stopy wprawdzie jest tu rozstawiony z numerem jeden ale to tylko dzieki pozycji w rankingu ATP.
Wprawdzie Francuz od dwóch lat nie doszedł nawet do ćwiercfinału w jakimkolwiek turnieju i na ziemi jest ogólnym zerem ale mam poprostu nosa, że może się prześlizgnąć przez 1 runde tego chalengerka. Oczywiście typ tylko i wyłącznie jako singielek.

#366738 29/06/2005 00:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
Dzięki za typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> piwko dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366739 29/06/2005 07:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
1.30 Santoro F. v Parmar A. 2.90

Zastanawiam się jeszce nad tym oczywiście na 2 jako singielek, Santoro po kontuzji ostatnio i tak zresztą słaba forma, Angol natomiast gra tylko na tego rodzaju nawierzchni i choć jest gorszy o dwie klasy to z kontuzjowanym Santoro może powalczyć

#366740 29/06/2005 09:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Na początek dnia sprobuje sprawdzic forme Calleriego po kontuzji w meczu z Lammerem @5.12 ktory wcale nie wyglada na lamera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wczorajszy pojedynek Zabaleta pokazal ze ciezko po kontuzji tak odrazu wrocic do formy . Oczywiscie ta kontuzja Calleriego byla mnie powazna ale znajac tez Agustina nie widze go za bardzo angazujacego sie w ten challenger . Obaj moze przyjechali tutaj aby sprawdzic na czym "stoją" , ile im jeszcze brakuje do odzyskania formy . Kurs przedni żal nie zagrac .

Ostrzegam tez tak przed graniem Nieminena bo Del Potro to co prawda nowicjusz ale wielki talent . wg mojej kolezanki , ktora nazywa go gwiazdeczką to ulepszony Nalbandian . Ona juz odkryła Corie i Monaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> W wieku 16 lat wygral 3 futuresy a teraz wkracza w swiat wielkiego tenisa . Oczywiscie wszystko po stronie Nieminena - doswiadczenie , ogranie ale kursy za małe i
majac na Del Potro @4.27 .

To tyle na poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1