|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
GB ma oferte wszytkich challengerow z tego tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
W Fonbecie tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
w Cordobie graja na hardzie i znalazłem tam jedno ciekawe spotkanie : van Scheppingen - Condor @1.50 Holender wiadomo , żyje z gry w turniejach tej kategorii i złwaszcz na szybkich nawierzchni radzi sobie wysmienicie . Ostatnio za wiele nie powygrywał więc przydałoby sie cos skosić . Condora mielismy okazje poznac podczas turnieju w Estoril . Z tego co sprawdzałem to na hardzie dotychczas nie wiele grał - zaledwie kilka spotkan w futuresach . Zazwyczaj przebija sie do ziemnych challengerów przez kwalifikacje . Tutaj dostał dziką karte . Doswiadczenie i umiejetnosci po stronie Dennisa i mam nadzieje , ze traktuje ten turniej powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
oprócz tego ciekawi mnie pojedynek kolejnego challengerowca - Bastla z El Aynaouim . Kursik kuszacy na Bastla po az @1.70 ale Youness chyba nie ma zamiaru wciaz przegrywac i przegrywac . Przewiduje takze niespodzianke w meczu Sluiter - Falla @2.30 . Sluiter nie spisuje sie ostatnio za dobrze podczas gdy utalentowany kolumbijczyk niezle spisał sie w kwalach wimbledonskich i w przeszlosci niezle grywał na hardziku . Moze taki dubele Bastl + Falla .
z Bielli : Zabaleta - Tuksar @3.15 no musze to zagrać . Roznica klas oczywiscie ogromna ale Zabaleta jest po powaznej kontuzji stopy , o ile sie nie myle to bylo to jakies zlamanie . Ten turniej napewno traktuje jako przetarcie przed turniejem w Bastad , gdzie bedzie bronil tytułu a takze przed kolejnymi turniejami ziemnymi . No ale przerwa była dosc długa a rywal ostatnio prezentował sie naprawde solidnie . Po takim kursiku biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym bardziej ze w profie widze np . 2.15 a w gb wogole nie dali tego spotkania .
z pozostałych spotkan kusi mnie lekko Stoppini z Galimbertim @1.70. Stoppini spisał sie ostatnio dobrze w Reggio Emilia . Galimberti natomiast po przejsciu kwali w Lugano (3 tygodnie temu) wycofał sie z tego turnieju z powodu kontuzji ramienia . Zagrał w kwalach Wimbledonu ale poległ w 2 setach z Marinem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
ja dzisiaj zagram :
Tuksar 2,55 J.A. Marin 1,80 Serra 1,80 ----------------- G.bastl 1,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
ja dzisiaj zagram :
Tuksar 2,55 J.A. Marin 1,80 Serra 1,80 ----------------- G.bastl 1,70 Behrend nie da rady z Serrą ??? Hmm na jakiej podstawie Fozzy opierasz ten typ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11 |
ja dzisiaj zagram :
Tuksar 2,55 J.A. Marin 1,80 Serra 1,80 ----------------- G.bastl 1,70 Behrend nie da rady z Serrą ??? Hmm na jakiej podstawie Fozzy opierasz ten typ? Wydaje mi sie ,ze Behrend-Labadze taka para gra Mecz Behrend-Serra w STS wycofany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
J.Marray-Vemic 1 1.65 G.Lapent.-P.Amrit. 2 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Labadze Irakli (GEO) vs Horna Luis (PER) Behrend Tomas (GER) vs Serra Florent (FRA)
taki sa pary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
W GB jest Behrend 1,7 a Serra 1,9 - spotkali sie tylko raz w 2003 roku w AO w kwalach i Serra pyknal go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
w Cordobie graja na hardzie i znalazłem tam jedno ciekawe spotkanie : van Scheppingen - Condor @1.50 Holender wiadomo , żyje z gry w turniejach tej kategorii i złwaszcz na szybkich nawierzchni radzi sobie wysmienicie . Ostatnio za wiele nie powygrywał więc przydałoby sie cos skosić . Condora mielismy okazje poznac podczas turnieju w Estoril . Z tego co sprawdzałem to na hardzie dotychczas nie wiele grał - zaledwie kilka spotkan w futuresach . Zazwyczaj przebija sie do ziemnych challengerów przez kwalifikacje . Tutaj dostał dziką karte . Doswiadczenie i umiejetnosci po stronie Dennisa i mam nadzieje , ze traktuje ten turniej powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
oprócz tego ciekawi mnie pojedynek kolejnego challengerowca - Bastla z El Aynaouim . Kursik kuszacy na Bastla po az @1.70 ale Youness chyba nie ma zamiaru wciaz przegrywac i przegrywac . Przewiduje takze niespodzianke w meczu Sluiter - Falla @2.30 . Sluiter nie spisuje sie ostatnio za dobrze podczas gdy utalentowany kolumbijczyk niezle spisał sie w kwalach wimbledonskich i w przeszlosci niezle grywał na hardziku . Moze taki dubele Bastl + Falla .
z Bielli : Zabaleta - Tuksar @3.15 no musze to zagrać . Roznica klas oczywiscie ogromna ale Zabaleta jest po powaznej kontuzji stopy , o ile sie nie myle to bylo to jakies zlamanie . Ten turniej napewno traktuje jako przetarcie przed turniejem w Bastad , gdzie bedzie bronil tytułu a takze przed kolejnymi turniejami ziemnymi . No ale przerwa była dosc długa a rywal ostatnio prezentował sie naprawde solidnie . Po takim kursiku biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym bardziej ze w profie widze np . 2.15 a w gb wogole nie dali tego spotkania .
z pozostałych spotkan kusi mnie lekko Stoppini z Galimbertim @1.70. Stoppini spisał sie ostatnio dobrze w Reggio Emilia . Galimberti natomiast po przejsciu kwali w Lugano (3 tygodnie temu) wycofał sie z tego turnieju z powodu kontuzji ramienia . Zagrał w kwalach Wimbledonu ale poległ w 2 setach z Marinem . wszystko zagrane za wyjatkiem stopiniego dołozyłem jeszcze Ventura-E.Scherer 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Behrend T. v Serra F. 2 @ 1.9 Ivanovic/Krizan v Petrova/Shaughnessy 2 @ 1.2 Van Scheppingen D. v Condor F. 1 @ 1.5 Davenport L. v Kuznetsova S. 1 @ 1.27 Mauresmo A. v Myskina A. 1 @ 1.22 Petrova N. v Sharapova M. 2 @ 1.12 Pierce M. v Williams V. 2 @ 1.42 Arnold/Gagliardi v Bryan/Navratilova 2 @ 1.16
Ako 9.78
To jest mój zestaw na dziś. Krótka analiza:
Jednak Serra, więcej rozegranych ostatnio meczy, lepsza forma powinien dać radę. Drewniana Ivanovic i Krizan nie stanowią zagrożenia dla Petrovej i Meghan. 4 meczyki z laluchn i faworytki, moim zdaniem nie będzie niespodzianki w ćwierć finale i na koniec mix który jest o niebo lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
ja na dzis wybralem: G.BASTL-Y.EL AYNAOUI 2 1,90
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
ja dzisiaj zagram :
Tuksar 2,55 J.A. Marin 1,80 Serra 1,80 ----------------- G.bastl 1,70 No i 100% skuteczność, co chelengerki, to chelegerki, a nie tam jakieś Wimbledony powymyslaja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dokladnie Fozzie dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - u mnie tylko szwankowal Stoppini ale to lekko bylo - chlop powalczyl nie mozna narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tuksar , van Scheppingen , Bastl i Falla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Behrend T. v Serra F. 2 @ 1.9 Ivanovic/Krizan v Petrova/Shaughnessy 2 @ 1.2 Van Scheppingen D. v Condor F. 1 @ 1.5 Davenport L. v Kuznetsova S. 1 @ 1.27 Mauresmo A. v Myskina A. 1 @ 1.22 Petrova N. v Sharapova M. 2 @ 1.12 Pierce M. v Williams V. 2 @ 1.42 Arnold/Gagliardi v Bryan/Navratilova 2 @ 1.16
Ako 9.78
To jest mój zestaw na dziś. Krótka analiza:
Jednak Serra, więcej rozegranych ostatnio meczy, lepsza forma powinien dać radę. Drewniana Ivanovic i Krizan nie stanowią zagrożenia dla Petrovej i Meghan. 4 meczyki z laluchn i faworytki, moim zdaniem nie będzie niespodzianki w ćwierć finale i na koniec mix który jest o niebo lepszy. Ja jestem bardzo zadowolony po tygodniu posuchy piekne ako trafione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Na jutro zastanawiam się nad:
2.50 Simon G. v Monaco J. 1.40
Typ na Monaco. Po pierwsze lepiej sobie radzi na ziemi, Simon dobrze pyka tylko na hardzie, w tym roku już się spotkali w casablance i tam Monaco wygrał 2:1 (ATP Casablanca (MAR) Clay Juan Monaco Gilles Simon 4-6 6-2 7-5 Quarterfinals).
Kursik 1.4 kusi i idealnie pasuje do mojego wytworu na jutro z Wimbledonu.
Drugi typ to:
1.20 Nieminen J. v Del Porto J.M. 3.60
Co tu duzo pisać Jarkko swoje grać potrafi tym bardziej na ziemi a przeciwnik? Dla mnie zupełna zagadka wiem tylko ze przeszedl kwalifikacje i niedawno doszedł do półfinału w Reggio Emilia (ITA) Martin Vassallo-Arguello Juan Martin del Potro 3-6 6-0 7-5 Semifinals Clay Juan Martin del Potro Andrea Stoppini 6-3 6-3 Quarterfinals Clay Juan Martin del Potro Melle van Gemerden 6-3 6-7(7) 6-4 Second Round Clay Juan Martin del Potro Massimo DellAcqua 7-5 6-3 First Round Ale czy to wystarczy na walecznego Fina? Nieminen ma spore szanse wygrac ten turniej, poza Volandrim i Staracem nie ma tu chyba godnych przeciwników. Kurs w sam raz na podbicie ako.
I na koniec underdog:
1.25 Calatrava A. v Bachelot J.-F. 3.20
"Dziadek" Calatrava w tym sezonie gra zupełnie nic. Niedawno miał kontuzje stopy wprawdzie jest tu rozstawiony z numerem jeden ale to tylko dzieki pozycji w rankingu ATP. Wprawdzie Francuz od dwóch lat nie doszedł nawet do ćwiercfinału w jakimkolwiek turnieju i na ziemi jest ogólnym zerem ale mam poprostu nosa, że może się prześlizgnąć przez 1 runde tego chalengerka. Oczywiście typ tylko i wyłącznie jako singielek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189 |
Dzięki za typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> piwko dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
1.30 Santoro F. v Parmar A. 2.90
Zastanawiam się jeszce nad tym oczywiście na 2 jako singielek, Santoro po kontuzji ostatnio i tak zresztą słaba forma, Angol natomiast gra tylko na tego rodzaju nawierzchni i choć jest gorszy o dwie klasy to z kontuzjowanym Santoro może powalczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Na początek dnia sprobuje sprawdzic forme Calleriego po kontuzji w meczu z Lammerem @5.12 ktory wcale nie wyglada na lamera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wczorajszy pojedynek Zabaleta pokazal ze ciezko po kontuzji tak odrazu wrocic do formy . Oczywiscie ta kontuzja Calleriego byla mnie powazna ale znajac tez Agustina nie widze go za bardzo angazujacego sie w ten challenger . Obaj moze przyjechali tutaj aby sprawdzic na czym "stoją" , ile im jeszcze brakuje do odzyskania formy . Kurs przedni żal nie zagrac .
Ostrzegam tez tak przed graniem Nieminena bo Del Potro to co prawda nowicjusz ale wielki talent . wg mojej kolezanki , ktora nazywa go gwiazdeczką to ulepszony Nalbandian . Ona juz odkryła Corie i Monaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> W wieku 16 lat wygral 3 futuresy a teraz wkracza w swiat wielkiego tenisa . Oczywiscie wszystko po stronie Nieminena - doswiadczenie , ogranie ale kursy za małe i majac na Del Potro @4.27 .
To tyle na poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|