Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#366781 30/06/2005 11:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
graja na HARD

Bonus: Unibet
#366782 30/06/2005 11:15
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
błąd ATP, greenset na bank jest nawierzchnia twardą

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#366783 30/06/2005 11:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Superficie: Dura - Hard (GreenSet)

[Linked Image]

#366784 30/06/2005 11:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
no i pod dachem,własnie to chciałem wiedzieć,dzieki

#366785 30/06/2005 11:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Marcel, Ty nie wklejaj zdjęć tylko typy dawaj , takie na miare Lammera i Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#366786 30/06/2005 12:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
pod zadnych dachem tam nie graja !!!

a co do typów to troche zaspałem dzis i Del Potro uciekł nasz gwiazdor hehe a na reszte dnia to sam zagralem tylko
Monaco - 9/10 - wydaje mi sie typ dosc pewny , wiadomo Lammer nam wczoraj przyniósł korzysci ale Monaco jest napewno głodny gry i zdrowy , nie tak jak Calleri.
Vicente - Ventura - 7/10 - Vicente bardziej doswiadczony i zdecydowanie lepszy na szybszych kortach . H2H 2-0 - oba mecze na ziemii . Ventura sie meczyl z jakims amatorem w 1 rundzie . Powinno byc izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Muller - Bogdanovic - 7/10 - Muller broni tytuły , korty twarde to zdecydowanie jego ulubione , ostatnio jest w niezlej formie . Bogdanovic utalentowany ale cos nie spelnie pokladanych w nim nadziei . Ogral wczoraj co prawda Clementa ale Muller bedzie ciezszym rywalem .

#366787 30/06/2005 13:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Typy popołudniowe:

Numer jeden to singielek za grubsze sianko

Mahut - Burgsmuller 1 1,95

Co tu dużo pisać Lars to drewno jakich mało i na tej nawierzchni to on się za dobrze nie spisuje. Wczoraj Mahut odprawił Hidalgo w 2 secikach dziś też to powtórzy.

I małe combo:

Van scheppingen, Vicente, Vik, Falla i jednak Bogdanovic.

Ako 20,83 za drobne.

A co do analiz to te mecze są na styku i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy i dlatego tylko za drobne.

#366788 30/06/2005 13:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Moje typy przedstawiają się następująco:

Vicente-Ventura 2 2.00 myślę, że czas do rewanżu.

Parmar-Van Scheppingen 1 1.80 Hindus powinien sobie poradzić z Holendrem.

Burgsmuuller-Mahut 2 1.90 czas zastopować Niemca.

Armitraj-Taino 1 1.55
Muller-Bogdanovic 1 1.29

Sargsian-Falla 2 1.80 tu troszkę się boje Sargis bywa nieobliczalny.
Powodzonka

#366789 30/06/2005 14:46
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ej sory macie moze jakas stronke z wynikami z tych challengerow? badz jakis LIVE?

#366790 30/06/2005 16:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
ej sory macie moze jakas stronke z wynikami z tych challengerow? badz jakis LIVE?
http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=285

#366791 30/06/2005 22:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Monaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - 9/10 - wydaje mi sie typ dosc pewny , wiadomo Lammer nam wczoraj przyniósł korzysci ale Monaco jest napewno głodny gry i zdrowy , nie tak jak Calleri.
Vicente - Ventura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - 7/10 - Vicente bardziej doswiadczony i zdecydowanie lepszy na szybszych kortach . H2H 2-0 - oba mecze na ziemii . Ventura sie meczyl z jakims amatorem w 1 rundzie . Powinno byc izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Muller - Bogdanovic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - 7/10 - Muller broni tytuły , korty twarde to zdecydowanie jego ulubione , ostatnio jest w niezlej formie . Bogdanovic utalentowany ale cos nie spelnie pokladanych w nim nadziei . Ogral wczoraj co prawda Clementa ale Muller bedzie ciezszym rywalem .
no i pieknie - jutro widze trudne mecze ale moze ktos na kwale sie bedzie spieszył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i koniecznie Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366792 30/06/2005 22:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Gratuluje, gratuluje, ja niestety z tego wszystkiego zdazylem jedynie zagrac Monaco....

#366793 30/06/2005 22:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Marcel nie zadne tam "trudne mecze", tylko znajdz jakies 2-3 spotkania, zeby złapać kurs 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366794 01/07/2005 08:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Pierwszy typ na dziś to:

Berlocq - Marin

I tu zastanawia mnie jedno, prof daje kursy 1,7 i 1,92 na marina natomiast GB daje 1,65 na Marina i 2.0 Na Argentyńczyka.

Po wstępnej analizie wychodzi mi że Berlocq ma większe szanse na wygraną i kurs z GB to fajna niespodzianka.

#366795 01/07/2005 08:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:

J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10

VIK-MAHUT 2 1,85 3/10

G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10

co o tym myslicie???

#366796 01/07/2005 09:02
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502
Quote
Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:

J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10

VIK-MAHUT 2 1,85 3/10

G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10

co o tym myslicie???


Dla mnie tak :
BERLOCQ łatwe 2:0
VIK ja bym tego nie grał Robin jest nieobliczalny.Podoba mi sie gra tego zawodnika i grałbym raczej na niego.
G.MULLER-FALLA każdy wynik możliwy.Obydwaj prezentują zbliżony poziom i wszystko możliwe.Ale moze akurat

Pozdro i życze powodzonka
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#366797 01/07/2005 09:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
ma ktoś pojęcie o kwalach do Gstaad, Newport, Bastad ? niegdzie nie mogę znaleźć listy.

#366798 01/07/2005 09:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Kuponik główny na dziś:
Dubelek za większe sianko, komentów nie chce mi się dzisiaj pisać.

Parmar A. v Goldstein P. 2 @ 1.55
Marin J.A. v Berlocq C. 2 @ 2

Ako 3.1

I el wariato:

Falla A. v Muller G. 1 @ 2.05
Minar I. v Sabau R. 2 @ 2.2
Labadze I. v Del Porto J.M. 2 @ 2.05
Vik R. v Mahut N. 1 @ 1.8
Baghdatis M. v Vicente F. 1 @ 1.55
Machado R. v Greul S. 2 @ 1.5
Karanusic R. v Guez D. 1 @ 1.4
Blanco G. v Vasselin R. 1 @ 1.7

Ako 92.09!

Za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mecze na styku i wszystko jest możliwe, wybrałem tak przeglądając staty i inne duperele...

#366799 01/07/2005 21:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Quote
Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:

J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10 6:2, 2:6, 5:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

VIK-MAHUT 2 1,85 3/10 3:6, 3:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10 4:6, 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzisiejszy dzien z tenisa bardzo ladny, i nie zaleznie od siatki na plus...PoZdRo !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#366800 01/07/2005 22:10
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Quote
Kuponik główny na dziś:
Dubelek za większe sianko, komentów nie chce mi się dzisiaj pisać.

Parmar A. v Goldstein P. 2 @ 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Marin J.A. v Berlocq C. 2 @ 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ako 3.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

I el wariato:

Falla A. v Muller G. 1 @ 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Minar I. v Sabau R. 2 @ 2.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Labadze I. v Del Porto J.M. 2 @ 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Vik R. v Mahut N. 1 @ 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Baghdatis M. v Vicente F. 1 @ 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Machado R. v Greul S. 2 @ 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Karanusic R. v Guez D. 1 @ 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Blanco G. v Vasselin R. 1 @ 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Ako 92.09! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mecze na styku i wszystko jest możliwe, wybrałem tak przeglądając staty i inne duperele...

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1