|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
błąd ATP, greenset na bank jest nawierzchnia twardą
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Superficie: Dura - Hard (GreenSet) [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273 |
no i pod dachem,własnie to chciałem wiedzieć,dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Marcel, Ty nie wklejaj zdjęć tylko typy dawaj , takie na miare Lammera i Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
pod zadnych dachem tam nie graja !!!
a co do typów to troche zaspałem dzis i Del Potro uciekł nasz gwiazdor hehe a na reszte dnia to sam zagralem tylko Monaco - 9/10 - wydaje mi sie typ dosc pewny , wiadomo Lammer nam wczoraj przyniósł korzysci ale Monaco jest napewno głodny gry i zdrowy , nie tak jak Calleri. Vicente - Ventura - 7/10 - Vicente bardziej doswiadczony i zdecydowanie lepszy na szybszych kortach . H2H 2-0 - oba mecze na ziemii . Ventura sie meczyl z jakims amatorem w 1 rundzie . Powinno byc izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Muller - Bogdanovic - 7/10 - Muller broni tytuły , korty twarde to zdecydowanie jego ulubione , ostatnio jest w niezlej formie . Bogdanovic utalentowany ale cos nie spelnie pokladanych w nim nadziei . Ogral wczoraj co prawda Clementa ale Muller bedzie ciezszym rywalem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Typy popołudniowe:
Numer jeden to singielek za grubsze sianko
Mahut - Burgsmuller 1 1,95
Co tu dużo pisać Lars to drewno jakich mało i na tej nawierzchni to on się za dobrze nie spisuje. Wczoraj Mahut odprawił Hidalgo w 2 secikach dziś też to powtórzy.
I małe combo:
Van scheppingen, Vicente, Vik, Falla i jednak Bogdanovic.
Ako 20,83 za drobne.
A co do analiz to te mecze są na styku i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy i dlatego tylko za drobne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Moje typy przedstawiają się następująco:
Vicente-Ventura 2 2.00 myślę, że czas do rewanżu.
Parmar-Van Scheppingen 1 1.80 Hindus powinien sobie poradzić z Holendrem.
Burgsmuuller-Mahut 2 1.90 czas zastopować Niemca. Armitraj-Taino 1 1.55 Muller-Bogdanovic 1 1.29
Sargsian-Falla 2 1.80 tu troszkę się boje Sargis bywa nieobliczalny. Powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
ej sory macie moze jakas stronke z wynikami z tych challengerow? badz jakis LIVE?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Monaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - 9/10 - wydaje mi sie typ dosc pewny , wiadomo Lammer nam wczoraj przyniósł korzysci ale Monaco jest napewno głodny gry i zdrowy , nie tak jak Calleri. Vicente - Ventura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - 7/10 - Vicente bardziej doswiadczony i zdecydowanie lepszy na szybszych kortach . H2H 2-0 - oba mecze na ziemii . Ventura sie meczyl z jakims amatorem w 1 rundzie . Powinno byc izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Muller - Bogdanovic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - 7/10 - Muller broni tytuły , korty twarde to zdecydowanie jego ulubione , ostatnio jest w niezlej formie . Bogdanovic utalentowany ale cos nie spelnie pokladanych w nim nadziei . Ogral wczoraj co prawda Clementa ale Muller bedzie ciezszym rywalem . no i pieknie - jutro widze trudne mecze ale moze ktos na kwale sie bedzie spieszył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i koniecznie Del Potro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Gratuluje, gratuluje, ja niestety z tego wszystkiego zdazylem jedynie zagrac Monaco....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Marcel nie zadne tam "trudne mecze", tylko znajdz jakies 2-3 spotkania, zeby złapać kurs 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Pierwszy typ na dziś to:
Berlocq - Marin
I tu zastanawia mnie jedno, prof daje kursy 1,7 i 1,92 na marina natomiast GB daje 1,65 na Marina i 2.0 Na Argentyńczyka.
Po wstępnej analizie wychodzi mi że Berlocq ma większe szanse na wygraną i kurs z GB to fajna niespodzianka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:
J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10
VIK-MAHUT 2 1,85 3/10
G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10
co o tym myslicie???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502 |
Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:
J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10
VIK-MAHUT 2 1,85 3/10
G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10
co o tym myslicie??? Dla mnie tak : BERLOCQ łatwe 2:0 VIK ja bym tego nie grał Robin jest nieobliczalny.Podoba mi sie gra tego zawodnika i grałbym raczej na niego. G.MULLER-FALLA każdy wynik możliwy.Obydwaj prezentują zbliżony poziom i wszystko możliwe.Ale moze akurat Pozdro i życze powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
ma ktoś pojęcie o kwalach do Gstaad, Newport, Bastad ? niegdzie nie mogę znaleźć listy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Kuponik główny na dziś: Dubelek za większe sianko, komentów nie chce mi się dzisiaj pisać. Parmar A. v Goldstein P. 2 @ 1.55 Marin J.A. v Berlocq C. 2 @ 2
Ako 3.1
I el wariato:
Falla A. v Muller G. 1 @ 2.05 Minar I. v Sabau R. 2 @ 2.2 Labadze I. v Del Porto J.M. 2 @ 2.05 Vik R. v Mahut N. 1 @ 1.8 Baghdatis M. v Vicente F. 1 @ 1.55 Machado R. v Greul S. 2 @ 1.5 Karanusic R. v Guez D. 1 @ 1.4 Blanco G. v Vasselin R. 1 @ 1.7
Ako 92.09!
Za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mecze na styku i wszystko jest możliwe, wybrałem tak przeglądając staty i inne duperele...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:
J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10 6:2, 2:6, 5:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
VIK-MAHUT 2 1,85 3/10 3:6, 3:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10 4:6, 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiejszy dzien z tenisa bardzo ladny, i nie zaleznie od siatki na plus...PoZdRo !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Kuponik główny na dziś: Dubelek za większe sianko, komentów nie chce mi się dzisiaj pisać. Parmar A. v Goldstein P. 2 @ 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Marin J.A. v Berlocq C. 2 @ 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Ako 3.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
I el wariato:
Falla A. v Muller G. 1 @ 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Minar I. v Sabau R. 2 @ 2.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Labadze I. v Del Porto J.M. 2 @ 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Vik R. v Mahut N. 1 @ 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Baghdatis M. v Vicente F. 1 @ 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Machado R. v Greul S. 2 @ 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Karanusic R. v Guez D. 1 @ 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Blanco G. v Vasselin R. 1 @ 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Ako 92.09! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mecze na styku i wszystko jest możliwe, wybrałem tak przeglądając staty i inne duperele...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|