|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wzajemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i wysokich wyplat zycze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
czy w b&w jest coś takiego jak voucher w expekcie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
Don niema czegos takiego. + dla betandwin i neteller. Wczoraj wyplacilem kase a dzis juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W tym miesciasu 2 wyplaty do neteller i 0 oplat! A jak sie wyplaca na konto bankowe to pobieraja chyba 3 euro czy cos w tym stylu :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam czy w betandwin.de mozna obstawić nfl czy wogle są kursy na to???????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał bboobbii: [qb]Witam czy w betandwin.de mozna obstawić nfl czy wogle są kursy na to???????????????[/qb] Można po lewej stronie kliknij na a. football pod eishockey
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
O co chodzi w nowym konkursie (czy raczej promocj)w B&W.de, czy ktos dostal juz maila z propozycja
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Z darmowych 10 euro ile trzeba zrobić aby wypłacić?Mam 30 euro.Nie chce jeszcze wypłacać ale pytam z ciekawości.Podejrzewam,ze wypłacą mi ale bez 10 darmowych eurosów??
Teraz z innej beczki.Chcę wypłacić sianko jak się uzbiera więcej do netellera.Nie ma przeszkody,że są to pieniądze w euro a nie dolary?
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Ktos mi moglby wytlumaczyc jak sie wyplaca kase z B&W.com? (ewentualnie na [email] [email protected]).<br[/email] /> ...z gory bede bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Czy tylko mi 3 dzien z rzedu nie otwiera sie strona betandwin.com w zwiazku z, jak podaja, pracami nad systemem i opracowaniem strony. betandwin.de z kolei chodzi bez zarzutu a layout ten sam wiec o co tu chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał Piwosz: [qb]Czy tylko mi 3 dzien z rzedu nie otwiera sie strona betandwin.com w zwiazku z, jak podaja, pracami nad systemem i opracowaniem strony. betandwin.de z kolei chodzi bez zarzutu a layout ten sam wiec o co tu chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] U mnie dziala bez zarzutu pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Z darmowych 10 euro ile trzeba zrobić aby wypłacić?Mam 30 euro.Nie chce jeszcze wypłacać ale pytam z ciekawości.Podejrzewam,ze wypłacą mi ale bez 10 darmowych eurosów??
Teraz z innej beczki.Chcę wypłacić sianko jak się uzbiera więcej do netellera.Nie ma przeszkody,że są to pieniądze w euro a nie dolary?
Pozdrawiam.[/qb] Ponawiam moje pytanie jesli ktos wie gdzie i jak trzeba zatwierdzić wypłate na stronce B&W to byłbym wdzięczny. Jeśli chcę wypłacić do netellera albo money to też musze przesłać do betandwin.de skan dokumentów? Pozdawiam i licze napomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
W betandwin.de nie ma netellera !!
Pozdrawiam dove
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W betandwin.com jest już Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Nie ma netellera,to cos mi sie pomyliło.Wobec tego jak najlepiej wyciągnąć od nich pieniądze?Ile maksymalnie mogę wypłacić z darmowych 10$? i czy odejmują je przy wypłacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W betandwin.com jest Neteller.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytaine dotyczącze bet&win.de: otoż oprócz widniejącej waluty zakładów ( u mnie jest to Euro) widzę też coś takiego "Arena$" Cóż to jest?? Jakaś virtualna kasą?? Można ją zamienieć na Euro??
Dzieki za ewentualne odpowiedzi
Pozdrawiam Yevgienj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
To jest kasa dla zabawy. Niewymienialna.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam !!!
mam taka prosbe a mianowice chcialbym wyplacic kase z BW.de ale nie wiem jak gdyz tego nigdy jeszcze nie robilem, czy moglby mi ktos pomoc w tym. I takie jeszcze jedno pytanko ile sie czeka na te pieniadze ??
z gory wielkie dzieki
POZDRO
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć wszystkim. Ostatnio mało grałem u buków.Mam więc pytanko małe. Czy są jakieś promocje u betandwina?? Dzięki za ew. info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
:rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka