iwo: i wysokich wyplat zycze."> iwo: i wysokich wyplat zycze.">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#36681 04/11/2002 02:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wzajemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i wysokich wyplat zycze.

Bonus: Unibet
#36682 04/11/2002 06:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
czy w b&w jest coś takiego jak voucher w expekcie???

#36683 08/11/2002 19:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Don niema czegos takiego.
+ dla betandwin i neteller.
Wczoraj wyplacilem kase a dzis juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W tym miesciasu 2 wyplaty do neteller i 0 oplat!
A jak sie wyplaca na konto bankowe to pobieraja chyba 3 euro czy cos w tym stylu :rolleyes:

#36684 10/11/2002 19:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam czy w betandwin.de mozna obstawić nfl czy wogle są kursy na to???????????????

#36685 10/11/2002 20:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał bboobbii:
[qb]Witam czy w betandwin.de mozna obstawić nfl czy wogle są kursy na to???????????????[/qb]
Można po lewej stronie kliknij na a. football pod eishockey

#36686 11/11/2002 20:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
O co chodzi w nowym konkursie (czy raczej promocj)w B&W.de, czy ktos dostal juz maila z propozycja

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36687 13/11/2002 03:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Z darmowych 10 euro ile trzeba zrobić aby wypłacić?Mam 30 euro.Nie chce jeszcze wypłacać ale pytam z ciekawości.Podejrzewam,ze wypłacą mi ale bez 10 darmowych eurosów??

Teraz z innej beczki.Chcę wypłacić sianko jak się uzbiera więcej do netellera.Nie ma przeszkody,że są to pieniądze w euro a nie dolary?

Pozdrawiam.

#36688 14/11/2002 17:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Ktos mi moglby wytlumaczyc jak sie wyplaca kase z B&W.com? (ewentualnie na [email][email protected]).<br[/email] />
...z gory bede bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#36689 28/11/2002 13:51
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Czy tylko mi 3 dzien z rzedu nie otwiera sie strona betandwin.com w zwiazku z, jak podaja, pracami nad systemem i opracowaniem strony. betandwin.de z kolei chodzi bez zarzutu a layout ten sam wiec o co tu chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#36690 28/11/2002 14:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał Piwosz:
[qb]Czy tylko mi 3 dzien z rzedu nie otwiera sie strona betandwin.com w zwiazku z, jak podaja, pracami nad systemem i opracowaniem strony. betandwin.de z kolei chodzi bez zarzutu a layout ten sam wiec o co tu chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
U mnie dziala bez zarzutu

pozdrawiam
kanion

#36691 30/11/2002 20:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Z darmowych 10 euro ile trzeba zrobić aby wypłacić?Mam 30 euro.Nie chce jeszcze wypłacać ale pytam z ciekawości.Podejrzewam,ze wypłacą mi ale bez 10 darmowych eurosów??

Teraz z innej beczki.Chcę wypłacić sianko jak się uzbiera więcej do netellera.Nie ma przeszkody,że są to pieniądze w euro a nie dolary?

Pozdrawiam.[/qb]
Ponawiam moje pytanie jesli ktos wie gdzie i jak trzeba zatwierdzić wypłate na stronce B&W to byłbym wdzięczny.

Jeśli chcę wypłacić do netellera albo money to też musze przesłać do betandwin.de skan dokumentów?

Pozdawiam i licze napomoc.

#36692 30/11/2002 20:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
W betandwin.de nie ma netellera !!

Pozdrawiam
dove

#36693 30/11/2002 21:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W betandwin.com jest już Neteller.

#36694 01/12/2002 03:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Nie ma netellera,to cos mi sie pomyliło.Wobec tego jak najlepiej wyciągnąć od nich pieniądze?Ile maksymalnie mogę wypłacić z darmowych 10$? i czy odejmują je przy wypłacie?

#36695 01/12/2002 04:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W betandwin.com jest Neteller.

#36696 02/12/2002 01:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytaine dotyczącze bet&win.de:
otoż oprócz widniejącej waluty zakładów ( u mnie jest to Euro) widzę też coś takiego "Arena$" Cóż to jest?? Jakaś virtualna kasą?? Można ją zamienieć na Euro??

Dzieki za ewentualne odpowiedzi

Pozdrawiam Yevgienj

#36697 02/12/2002 01:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
To jest kasa dla zabawy. Niewymienialna.

#36698 05/12/2002 15:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !!!

mam taka prosbe a mianowice chcialbym wyplacic kase z BW.de ale nie wiem jak gdyz tego nigdy jeszcze nie robilem, czy moglby mi ktos pomoc w tym. I takie jeszcze jedno pytanko ile sie czeka na te pieniadze ??

z gory wielkie dzieki

POZDRO

#36699 09/12/2002 16:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć wszystkim.
Ostatnio mało grałem u buków.Mam więc pytanko małe. Czy są jakieś promocje u betandwina??
Dzięki za ew. info

#36700 09/12/2002 17:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
:rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1