Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by Matias88
najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są laugh jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało frown

finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki

pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go...


zeby nie bylo ot: ARKADIA boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Jak sadzicie Real da rade:)?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Matias88
no to szacun, pytania podeszły czy przyswajanie wiedzy przychodzi Ci w trybie expresowym?

wiedza boks
zostalo podatkowe & europejskie wspólnotowe i mgr gvizdek grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by biwak
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by Matias88
najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są laugh jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało frown

finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki

pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go...


zeby nie bylo ot: ARKADIA boks

nigdy nie kumam jak sie mozna kuc tygodniami
najdluzej uczylem sie kpc całe 5 dni

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by AdamsGkP
Jak sadzicie Real da rade:)?

nie dziś smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
a ja mysle ze da rade smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
panata da rade?:)


zrobić handi -8?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Originally Posted by Sensei65
panata da rade?:)


zrobić handi -8?
moim zdaniem nie, ale moge sie mylic grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by biwak
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by Matias88
najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są laugh jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało frown

finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki

pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go...


zeby nie bylo ot: ARKADIA boks

nigdy nie kumam jak sie mozna kuc tygodniami
najdluzej uczylem sie kpc całe 5 dni

a potem pamietasz to nastepne 5 dni i nic z tego nie rozumiesz..

ja dzieki temu ze na egz. ucze sie min. 2 tygodnie to pamietam to cale nastepne 2 tyg, pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Originally Posted by biwak
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.
ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by biwak
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by biwak
Originally Posted by Gvizdek
[quote=Matias88]najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są laugh jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało frown

finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki

pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go...


zeby nie bylo ot: ARKADIA boks

nigdy nie kumam jak sie mozna kuc tygodniami
najdluzej uczylem sie kpc całe 5 dni
Quote
a potem pamietasz to nastepne 5 dni i nic z tego nie rozumiesz..

ja dzieki temu ze na egz. ucze sie min. 2 tygodnie to pamietam to cale nastepne 2 tyg, pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.

ofkors nic absolutnie nie pamietam tym bardziej ze od 4 lat mam na co dzien do czynienia z przepisami kpc, handlowymi i innymi.. ale ciesze sie twoim szczesciem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
Originally Posted by muzzy
Originally Posted by biwak
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.
ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam laugh

to otworz sobie podrecznik z jakiegos prawa, i sproboj cos zrozumiec, taka teorie posuwaja ze nie da sie tego zrozumiec jak sie jest studentem, trzeba to wyryć na pamiec, bo jak mozesz powiedziec swoimi slowami cos czego nie da sie zrozumiec ?? pozatym jak sie cytuje ksiazke to wtedy lepsze oceny sa bo profesorowie tego oczekuja, ale to inna strona medalu

Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
REAL WALKAAAAAAA

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Originally Posted by biwak
Originally Posted by muzzy
Originally Posted by biwak
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.
ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam laugh

to otworz sobie podrecznik z jakiegos prawa, i sproboj cos zrozumiec, taka teorie posuwaja ze nie da sie tego zrozumiec jak sie jest studentem, trzeba to wyryć na pamiec, bo jak mozesz powiedziec swoimi slowami cos czego nie da sie zrozumiec ?? pozatym jak sie cytuje ksiazke to wtedy lepsze oceny sa bo profesorowie tego oczekuja, ale to inna strona medalu
spoko ;p ja akurat konczylem scisly kierunek studiow, wiec to troche abstrakcyjne dla mnie...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Marousii HT boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
Originally Posted by muzzy
Originally Posted by biwak
Originally Posted by muzzy
Originally Posted by biwak
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.
ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam laugh

to otworz sobie podrecznik z jakiegos prawa, i sproboj cos zrozumiec, taka teorie posuwaja ze nie da sie tego zrozumiec jak sie jest studentem, trzeba to wyryć na pamiec, bo jak mozesz powiedziec swoimi slowami cos czego nie da sie zrozumiec ?? pozatym jak sie cytuje ksiazke to wtedy lepsze oceny sa bo profesorowie tego oczekuja, ale to inna strona medalu
spoko ;p ja akurat konczylem scisly kierunek studiow, wiec to troche abstrakcyjne dla mnie...

mnie najwiekszy zaszczyt spotkal na studiach jak w trakcied egzaminu u profesora, uznawanego za kosiarza umysłów, usmiechnał sie do mnie w trakcie wypowiedzi i powiedzial : ,,jakbym czytal swoją książke'', bo faktycznie słowo w słowo co do przecinka mu recytowałem tresc jego ksiazki. nie ma przyjemniejszego momentu w zyciu.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Maly OT sie zrobil widze;)

Pao to chyba pick'n'rolli bronic nie potrafi

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
serio?

taka nauka to najwieksza porazka naszego systemu szkolnictwa wyzszego... :/

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Originally Posted by biwak
mnie najwiekszy zaszczyt spotkal na studiach jak w trakcied egzaminu u profesora, uznawanego za kosiarza umysłów, usmiechnał sie do mnie w trakcie wypowiedzi i powiedzial : ,,jakbym czytal swoją książke'', bo faktycznie słowo w słowo co do przecinka mu recytowałem tresc jego ksiazki. nie ma przyjemniejszego momentu w zyciu.
to moje życie na szczęście obfitowało w wiele przyjemniejszych momentów grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Real ale strat:/

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rafal08, rymoholik, alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, betowiec, Akhu), 2,695 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1