|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29 |
najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są  jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało  finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go... zeby nie bylo ot: ARKADIA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Jak sadzicie Real da rade:)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
no to szacun, pytania podeszły czy przyswajanie wiedzy przychodzi Ci w trybie expresowym? wiedza  zostalo podatkowe & europejskie wspólnotowe i mgr gvizdek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są  jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało  finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go... zeby nie bylo ot: ARKADIA  nigdy nie kumam jak sie mozna kuc tygodniami najdluzej uczylem sie kpc całe 5 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jak sadzicie Real da rade:)? nie dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a ja mysle ze da rade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,619 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,619 Likes: 10 |
panata da rade?:)
zrobić handi -8?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
panata da rade?:)
zrobić handi -8? moim zdaniem nie, ale moge sie mylic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29 |
najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są  jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało  finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go... zeby nie bylo ot: ARKADIA  nigdy nie kumam jak sie mozna kuc tygodniami najdluzej uczylem sie kpc całe 5 dni a potem pamietasz to nastepne 5 dni i nic z tego nie rozumiesz.. ja dzieki temu ze na egz. ucze sie min. 2 tygodnie to pamietam to cale nastepne 2 tyg, pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem. ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
[quote=Matias88]najlepiej będzie jak sobie odpuszczę, ale jak się tu uczyć na egz jak ciekawe mecze są  jeszcze żeby mnie to prawo finansowe interesowało  finansowe izzi na lajcie 1,5 h nauki pociskałem 3 tygodnie i dostalem najgorsza ocenie na studiach 3,5, wiec nie osmieszaj go... zeby nie bylo ot: ARKADIA  nigdy nie kumam jak sie mozna kuc tygodniami najdluzej uczylem sie kpc całe 5 dni a potem pamietasz to nastepne 5 dni i nic z tego nie rozumiesz..
ja dzieki temu ze na egz. ucze sie min. 2 tygodnie to pamietam to cale nastepne 2 tyg, pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem. ofkors nic absolutnie nie pamietam tym bardziej ze od 4 lat mam na co dzien do czynienia z przepisami kpc, handlowymi i innymi.. ale ciesze sie twoim szczesciem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29 |
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem. ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam  to otworz sobie podrecznik z jakiegos prawa, i sproboj cos zrozumiec, taka teorie posuwaja ze nie da sie tego zrozumiec jak sie jest studentem, trzeba to wyryć na pamiec, bo jak mozesz powiedziec swoimi slowami cos czego nie da sie zrozumiec ?? pozatym jak sie cytuje ksiazke to wtedy lepsze oceny sa bo profesorowie tego oczekuja, ale to inna strona medalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem. ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam  to otworz sobie podrecznik z jakiegos prawa, i sproboj cos zrozumiec, taka teorie posuwaja ze nie da sie tego zrozumiec jak sie jest studentem, trzeba to wyryć na pamiec, bo jak mozesz powiedziec swoimi slowami cos czego nie da sie zrozumiec ?? pozatym jak sie cytuje ksiazke to wtedy lepsze oceny sa bo profesorowie tego oczekuja, ale to inna strona medalu spoko ;p ja akurat konczylem scisly kierunek studiow, wiec to troche abstrakcyjne dla mnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
Marousii HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 29 |
pozatym jesli sie uczy 2 tyg. to wtedy łatwiej jest wykuć na blach cos czego sie zupełnie nie rozumie, a tak jest niestety z kazdym przedmiotem. ja bym sobie zadal pytanie, co robie na tym kierunku studiow, skoro nic nie kumam  to otworz sobie podrecznik z jakiegos prawa, i sproboj cos zrozumiec, taka teorie posuwaja ze nie da sie tego zrozumiec jak sie jest studentem, trzeba to wyryć na pamiec, bo jak mozesz powiedziec swoimi slowami cos czego nie da sie zrozumiec ?? pozatym jak sie cytuje ksiazke to wtedy lepsze oceny sa bo profesorowie tego oczekuja, ale to inna strona medalu spoko ;p ja akurat konczylem scisly kierunek studiow, wiec to troche abstrakcyjne dla mnie... mnie najwiekszy zaszczyt spotkal na studiach jak w trakcied egzaminu u profesora, uznawanego za kosiarza umysłów, usmiechnał sie do mnie w trakcie wypowiedzi i powiedzial : ,,jakbym czytal swoją książke'', bo faktycznie słowo w słowo co do przecinka mu recytowałem tresc jego ksiazki. nie ma przyjemniejszego momentu w zyciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Maly OT sie zrobil widze;)
Pao to chyba pick'n'rolli bronic nie potrafi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
serio?
taka nauka to najwieksza porazka naszego systemu szkolnictwa wyzszego... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
mnie najwiekszy zaszczyt spotkal na studiach jak w trakcied egzaminu u profesora, uznawanego za kosiarza umysłów, usmiechnał sie do mnie w trakcie wypowiedzi i powiedzial : ,,jakbym czytal swoją książke'', bo faktycznie słowo w słowo co do przecinka mu recytowałem tresc jego ksiazki. nie ma przyjemniejszego momentu w zyciu. to moje życie na szczęście obfitowało w wiele przyjemniejszych momentów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|