|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181 |
Polska - Belgia (1) 1.83 na bet365 wygląda nieźle, nie uważacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
W Totomixie znalazłem coś takiego:
9290 Estonia-Argentyna 1.03 7.70 Proszę o opinię ekspertów, czy to nie jest czasami pomyłka buka? Może warto skorzystać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
a slyszales o takich zawodniczkach ? R1 - M.ANI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG) R2 - K.KANEPI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG) R3 - K.KANEPI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG) R4 - M.ANI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG) R5 - M.ANI / K.KANEPI (EST) v. M.AUROUX / A.SALUT (ARG) chodzi mi o argentynki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
a slyszales o takich zawodniczkach ? R1 - M.ANI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG) R2 - K.KANEPI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG) R3 - K.KANEPI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG) R4 - M.ANI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG) R5 - M.ANI / K.KANEPI (EST) v. M.AUROUX / A.SALUT (ARG) chodzi mi o argentynki  Dzięki, ja sądziłem, że chodzi o facetów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
dla mnie kurs na Belgie 1.85 to jakaś pomyłka ...
R1 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL) R2 - A.RADWANSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL) R3 - A.RADWANSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL) R4 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL) R5 - K.JANS / A.ROSOLSKA (POL) v. A.MESTACH / S.OYEN (BEL)
Domachowska przegrywa 2 mecze. Do tego ciężki mecz Radwańskiej z Wickmayer, która jest w formie. Nawet jeśli przegra to nie wydaje mi się, że Mestach/Oyen wystąpią w ostatnim meczu. Zapewne będzie zmiana na Flipkens/Wickmayer i znow mają sporą szanse na zwycięstwo.
Można gdzieś stawiać dokladny wynik ? Dla mnie dobrym betem jest 3-2 dla Belgii bo jeśli Wickmayer wygra z Agą to w deblu wystawią młode.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
bardzo ciekawe spotkanie w Bydgoszczy nie powiem... ja to widze tak: Domachowska - Wickmayer - nasz jednostrzalowiec kontra podpora belgijskiej reprezentacji... szanse na niespodzianke widze, ale tlko i wylacznie wtedy jezeli Marta wejdzie dobrze w mecz od poczatku.... realnie patrzac 25% - 75% po pierwszym dniu powinno byc 1-1... zle jest ze w niedziele pierwsza gra Isia... jezeli przegra to Marta moze nie wytrzymac tego ze wszystko zalezy od niej i tez moze sobie nie poradzic... dla mnie debel bedzie juz tylko meczem towarzyskim a wszystko rozstrzygnie sie w spotkaniu Radwanska - Wickmayer... ta reprezentacja ktora wyjdzie na 2-1 wyjdzie tez na 3-1... chyba ze tak jak wspomnialem wczesniej - moze dzis bedzie 2-0 dla nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Ukraina - Włochy 2 1,70
Najpierw H2H:
Schiavone - K. Bondarenko 1:0
28/2009 WTA Prague CZE) Clay Francesca Schiavone Kateryna Bondarenko 6-1 6-1 1/4
Schiavone - A. Bondarenko 4:2
42/2009 WTA Moscow (RUS) I_Hard Francesca Schiavone Alona Bondarenko 6-4 6-0 1/2 2.13 - 1.7 24/2009 WTA 's-Hertogenbosch (NED) Grass Francesca Schiavone Alona Bondarenko 4-6 7-5 6-3 Second 2.45 - 1.54 $ 17/2008 WTA Fed Cup, ITA-UKR 3-2 (ITA) Clay Francesca Schiavone Alona Bondarenko 7-5 6-3 Rubber 3 1.79 - 2 19/2007 WTA Berlin (GER) Clay Alona Bondarenko Francesca Schiavone 5-7 6-2 7-5 First 1.85 - 1.93 39/2006 WTA Luxembourg (LUX) I_Hard Alona Bondarenko Francesca Schiavone 6-3 6-2 Final 3.6 - 1.28 $$ 22/2006 WTA French Open (FRA) Clay Francesca Schiavone Alona Bondarenko 6-3 6-4 First 1.14 - 5.5
Pennetta - A. Bondarenko 2:0
8/2003 WTA Bogota (COL) Clay Flavia Pennetta Alona Bondarenko 6-3 6-1 First 30/2002 WTA Sopot (POL) Clay Flavia Pennetta Alona Bondarenko 7-6(10) 6-2 Qualifying
Pennetta - K. Bondarenko 2:1
40/2009 WTA Beijing (CHN) Hard Flavia Pennetta Kateryna Bondarenko 3-6 7-5 6-3 Second 1.47 - 2.63 40/2008 WTA Stuttgart (GER) I_Hard Kateryna Bondarenko Flavia Pennetta 4-6 6-2 6-1 First 2.78 - 1.43 $ 20/2006 WTA Rome (ITA) Clay Flavia Pennetta Kateryna Bondarenko 6-2 2-6 6-4 First 1.23 - 4.1
Ostatnie wyniki K. Bondarenko z Włoszkami:
2/2010 WTA Hobart (AUS) Hard Sara Errani Kateryna Bondarenko 7-6(8) 6-4 42/2009 WTA Luxembourg (LUX) I_Hard Roberta Vinci Kateryna Bondarenko 6-0 6-2 40/2009 WTA Beijing (CHN) Hard Flavia Pennetta Kateryna Bondarenko 3-6 7-5 6-3
Schiavone to walczak jakich mało. Pennetta zawsze równy poziom. Włoszki od lat zawsze mocno sprężają się w rozgrywkach Fed Cup. Dla mnie 2 po kursie 1,70 to bardzo łakomy kąsek obok, którego nie mogę przejść obojętnie. Inwestycja dwudniowa co prawda, ale warto poczekać.
Dodatkowo dodam, że Katarina zagubiła mocno formę. Gładkie porażki z Baltachą, czy Errani chluby nie przynoszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
R1 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL) R2 - A.RADWANSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL) R3 - A.RADWANSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL) R4 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL) R5 - K.JANS / A.ROSOLSKA (POL) v. A.MESTACH / S.OYEN (BEL)
Wickmayer to bardzo ambitna zawodniczka i aktualnie jest w lepszej formie od Isi. Na AO wygrala z Flavią i urwala seta samej Henin a pozatym jej agresywny styl gry nie bedzie pasowal Polce. Procz tego domachowska przegra dwa swoje mecze singlowe... tutaj nie mam watpliwosci. Wiec nawet gdyby zalozyc dwie wygrane Radwanskiej ( w co nie wierze) to zdecyduje gra podwójna. Sklady na debel sa zawsze tak podawane jak w przypadku skladu Belgii, ktory widnieje na oficjalnej stronie fedcup ale jesli mecz jest zaciety to zawsze kazda z druzyn wystawia swoje mozliwie najlepsze zawodniczki. W Belgii zapewne zagraja Wickmayer z Flipkens- chyba ze przed deblem bedzie juz wszystko jasne to wtedy zagraja te MESTACH/OYEN hehe
Belgia @1,86 bwin - grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ja nie rozumiem jednego... czemu niby Domachowska mialaby przegrac z Flipkens... jak dla mnie jezeli faktycznie mialby decydowac debel to warto Polki grubo... bo w Belgii bedzie jakis skladak niezgrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Nie wiem czemu, ale ja widze 2 porazki Radwanskiej. Dla mnie aktualnie jest strasznie slaba. Domachowska nie wiem, zobaczymy jak zagra dzisiaj z Wickmayer i wtedy pomyslimy, co moze zrobic z Flipkens.
Na dzisiaj gram przeciw Radwanskiej.
Flipkens @5,00 Gamebookers
|
|
|
Link skopiowany do schowka