Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3672134 04/02/2010 22:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Puchar Federacji

Data : 6.02-7.02 / 24.04-25.04 / 6.11-7.11
Oficjalna strona : www.fedcup.com
Drabinki : Grupa Światowa || II Grupa Światowa || Europa/Afryka || Ameryka Płn. i Płd. || Azja/Oceania
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, sylwetki, rankingi
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.wtatour.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Bonus: Unibet
Goget #3674380 05/02/2010 22:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181
Polska - Belgia (1) 1.83 na bet365 wygląda nieźle, nie uważacie?

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
W Totomixie znalazłem coś takiego:

9290 Estonia-Argentyna 1.03 7.70

Proszę o opinię ekspertów, czy to nie jest czasami pomyłka buka?
Może warto skorzystać?



zik #3674419 05/02/2010 22:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
a slyszales o takich zawodniczkach ?
R1 - M.ANI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG)
R2 - K.KANEPI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG)
R3 - K.KANEPI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG)
R4 - M.ANI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG)
R5 - M.ANI / K.KANEPI (EST) v. M.AUROUX / A.SALUT (ARG)
chodzi mi o argentynki smile

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Originally Posted by jarko 33
a slyszales o takich zawodniczkach ?
R1 - M.ANI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG)
R2 - K.KANEPI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG)
R3 - K.KANEPI (EST) v. M.IRIGOYEN (ARG)
R4 - M.ANI (EST) v. P.ORMAECHEA (ARG)
R5 - M.ANI / K.KANEPI (EST) v. M.AUROUX / A.SALUT (ARG)
chodzi mi o argentynki smile
Dzięki, ja sądziłem, że chodzi o facetów.

zik #3675753 06/02/2010 17:53
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
dla mnie kurs na Belgie 1.85 to jakaś pomyłka ...

R1 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL)
R2 - A.RADWANSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL)
R3 - A.RADWANSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL)
R4 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL)
R5 - K.JANS / A.ROSOLSKA (POL) v. A.MESTACH / S.OYEN (BEL)

Domachowska przegrywa 2 mecze. Do tego ciężki mecz Radwańskiej z
Wickmayer, która jest w formie. Nawet jeśli przegra to nie
wydaje mi się, że Mestach/Oyen wystąpią w ostatnim meczu.
Zapewne będzie zmiana na Flipkens/Wickmayer i znow mają sporą
szanse na zwycięstwo.

Można gdzieś stawiać dokladny wynik ? Dla mnie dobrym betem jest
3-2 dla Belgii bo jeśli Wickmayer wygra z Agą to w deblu
wystawią młode.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
bardzo ciekawe spotkanie w Bydgoszczy nie powiem...

ja to widze tak:

Domachowska - Wickmayer - nasz jednostrzalowiec kontra podpora belgijskiej reprezentacji... szanse na niespodzianke widze, ale tlko i wylacznie wtedy jezeli Marta wejdzie dobrze w mecz od poczatku.... realnie patrzac 25% - 75%

po pierwszym dniu powinno byc 1-1...

zle jest ze w niedziele pierwsza gra Isia... jezeli przegra to Marta moze nie wytrzymac tego ze wszystko zalezy od niej i tez moze sobie nie poradzic... dla mnie debel bedzie juz tylko meczem towarzyskim a wszystko rozstrzygnie sie w spotkaniu Radwanska - Wickmayer... ta reprezentacja ktora wyjdzie na 2-1 wyjdzie tez na 3-1...

chyba ze tak jak wspomnialem wczesniej - moze dzis bedzie 2-0 dla nas wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Ukraina - Włochy 2 1,70

Najpierw H2H:

Schiavone - K. Bondarenko 1:0

28/2009 WTA Prague CZE) Clay Francesca Schiavone Kateryna Bondarenko 6-1 6-1 1/4

Schiavone - A. Bondarenko 4:2

42/2009 WTA Moscow (RUS) I_Hard Francesca Schiavone Alona Bondarenko 6-4 6-0 1/2 2.13 - 1.7
24/2009 WTA 's-Hertogenbosch (NED) Grass Francesca Schiavone Alona Bondarenko 4-6 7-5 6-3 Second 2.45 - 1.54 $
17/2008 WTA Fed Cup, ITA-UKR 3-2 (ITA) Clay Francesca Schiavone Alona Bondarenko 7-5 6-3 Rubber 3 1.79 - 2
19/2007 WTA Berlin (GER) Clay Alona Bondarenko Francesca Schiavone 5-7 6-2 7-5 First 1.85 - 1.93
39/2006 WTA Luxembourg (LUX) I_Hard Alona Bondarenko Francesca Schiavone 6-3 6-2 Final 3.6 - 1.28 $$
22/2006 WTA French Open (FRA) Clay Francesca Schiavone Alona Bondarenko 6-3 6-4 First 1.14 - 5.5

Pennetta - A. Bondarenko 2:0

8/2003 WTA Bogota (COL) Clay Flavia Pennetta Alona Bondarenko 6-3 6-1 First
30/2002 WTA Sopot (POL) Clay Flavia Pennetta Alona Bondarenko 7-6(10) 6-2 Qualifying

Pennetta - K. Bondarenko 2:1

40/2009 WTA Beijing (CHN) Hard Flavia Pennetta Kateryna Bondarenko 3-6 7-5 6-3 Second 1.47 - 2.63
40/2008 WTA Stuttgart (GER) I_Hard Kateryna Bondarenko Flavia Pennetta 4-6 6-2 6-1 First 2.78 - 1.43 $
20/2006 WTA Rome (ITA) Clay Flavia Pennetta Kateryna Bondarenko 6-2 2-6 6-4 First 1.23 - 4.1


Ostatnie wyniki K. Bondarenko z Włoszkami:

2/2010 WTA Hobart (AUS) Hard Sara Errani Kateryna Bondarenko 7-6(8) 6-4
42/2009 WTA Luxembourg (LUX) I_Hard Roberta Vinci Kateryna Bondarenko 6-0 6-2
40/2009 WTA Beijing (CHN) Hard Flavia Pennetta Kateryna Bondarenko 3-6 7-5 6-3


Schiavone to walczak jakich mało. Pennetta zawsze równy poziom. Włoszki od lat zawsze mocno sprężają się w rozgrywkach Fed Cup. Dla mnie 2 po kursie 1,70 to bardzo łakomy kąsek obok, którego nie mogę przejść obojętnie. Inwestycja dwudniowa co prawda, ale warto poczekać.

Dodatkowo dodam, że Katarina zagubiła mocno formę. Gładkie porażki z Baltachą, czy Errani chluby nie przynoszą.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
R1 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL)
R2 - A.RADWANSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL)
R3 - A.RADWANSKA (POL) v. Y.WICKMAYER (BEL)
R4 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. K.FLIPKENS (BEL)
R5 - K.JANS / A.ROSOLSKA (POL) v. A.MESTACH / S.OYEN (BEL)


Wickmayer to bardzo ambitna zawodniczka i aktualnie jest w lepszej formie od Isi. Na AO wygrala z Flavią i urwala seta samej Henin a pozatym jej agresywny styl gry nie bedzie pasowal Polce.
Procz tego domachowska przegra dwa swoje mecze singlowe... tutaj nie mam watpliwosci. Wiec nawet gdyby zalozyc dwie wygrane Radwanskiej ( w co nie wierze) to zdecyduje gra podwójna.
Sklady na debel sa zawsze tak podawane jak w przypadku skladu Belgii, ktory widnieje na oficjalnej stronie fedcup ale jesli mecz jest zaciety to zawsze kazda z druzyn wystawia swoje mozliwie najlepsze zawodniczki. W Belgii zapewne zagraja Wickmayer z Flipkens- chyba ze przed deblem bedzie juz wszystko jasne to wtedy zagraja te MESTACH/OYEN hehe

Belgia @1,86 bwin - grubo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ja nie rozumiem jednego... czemu niby Domachowska mialaby przegrac z Flipkens... jak dla mnie jezeli faktycznie mialby decydowac debel to warto Polki grubo... bo w Belgii bedzie jakis skladak niezgrany

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Nie wiem czemu, ale ja widze 2 porazki Radwanskiej. Dla mnie aktualnie jest strasznie slaba. Domachowska nie wiem, zobaczymy jak zagra dzisiaj z Wickmayer i wtedy pomyslimy, co moze zrobic z Flipkens.

Na dzisiaj gram przeciw Radwanskiej.

Flipkens @5,00
Gamebookers


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1