Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 72 1 2 4 5 6 7 8 71 72
#367883 03/12/2005 14:31
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
SPRZEDAM

Ole Hansen (27186542)
Lat 28, solidny stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, z charakterem i nieuczciwy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca nędzny.

Wskaźnik TSI: 3160

Kondycja: znakomity Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: kiepski Podania: zadowalający
Skrzydłowy: słaby Defensywa: słaby
Skuteczność: znakomity St.fragmenty: solidny

Lista transferowa: napastnik

Termin: 03.12.2005 o 18:45

Cena wywoławcza: 1 600 000 złoty

Bonus: Unibet
#367884 04/12/2005 20:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Quote
W najbliższą niedzielę czeka mnie mecz u siebie z liderem który nie przegrał od 8 meczów (ostatni i jedyny jak dotąd mecz przegrał właśnie ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ) Myślę że będzie pałał rządzą rewanżu, choć awans do VI ligi ma już zapewniony. Ja gram MOTS-A.

hehe nic nie smakuje lepiej niż 5-0 z liderem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#367885 07/12/2005 11:40
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
SPRZEDAM

Orest Majer (83695991)
Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.


Wskaźnik TSI: 710



Kondycja: fatalny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający
Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: przeciętny


Lista transferowa: skrzydłowy

Termin: 07.12.2005 o 21:22

Cena wywoławcza: 0.0 złoty

#367886 08/12/2005 14:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Sprzedam dobrego pomocnika:

Walter Toth (45893578)
lat 21 , solidny stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, opanowany i prawy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.

Narodowość: Nederland
Wskaźnik TSI: 23 070
Pensja: 16 608 złoty/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Warmia Grajewo
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: błyskotliwy Podania: solidny
Skrzydłowy: słaby Defensywa: słaby
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: kiepski

Goli w karierze: 9
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 4
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Teraz jest on błyskotliwy, gdybym poczekał 2-3 tygodnie byłby już mistrzowski. Jednak musze mieć kasę na wzmocnienia już teraz, bo mam problemy z utrzymaniem się w lidze.

Licytacja kończy się:09.12.2005 o 19:29

Cena wywoławcza: 12 500 000 złoty (podobni do niego chodzą drożej)

Zapraszam

#367887 09/12/2005 15:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 10
no nie powiem....:) musze sie nim zainteresowac:)

#367888 09/12/2005 22:08
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Promocja to to nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367889 10/12/2005 09:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
to tu macie podobnego i tańszego kolesia:

Pablo ter Heine (29831782)
23 years, inadequate form, healthy
A pleasant guy who is tranquil and honest.
Has poor experience and weak leadership abilities.

Stamina: solid Goalkeeping: disastrous
Playmaking: brilliant Passing: inadequate
Winger: poor Defending: inadequate
Scoring: passable Set Pieces: passable

Deadline: 11.12.2005 at 01:12
Asking price: 10 000 000 złoty

pozdr

#367890 14/12/2005 08:39
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
yea, w koncu awans do wyzszej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze sezon temu bylem na 7 pozycji, naszczescie nie bylo jeszcze ósmych lig ^^'

#367891 16/12/2005 15:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Wygrałem dziś ROCZNEGO SUPPORTERA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Wpisałem jakiś czas temu na forum hattricka swój nick, nazwę zespołu i jego ID i było losowanie w którym poszczęściło mi się.
Dodam jeszcze, że mój kolega wygrał 3 miesięcznego supportera. Innym znajomym niestety nie powiodło się.

#367892 17/12/2005 15:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Wygrałem dziś ROCZNEGO SUPPORTERA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Wpisałem jakiś czas temu na forum hattricka swój nick, nazwę zespołu i jego ID i było losowanie w którym poszczęściło mi się.
Dodam jeszcze, że mój kolega wygrał 3 miesięcznego supportera. Innym znajomym niestety nie powiodło się.
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A następnym razem poinformowałbyś na forum, że jest coś takiego organizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#367893 17/12/2005 16:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Quote
Wygrałem dziś ROCZNEGO SUPPORTERA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Wpisałem jakiś czas temu na forum hattricka swój nick, nazwę zespołu i jego ID i było losowanie w którym poszczęściło mi się.
Dodam jeszcze, że mój kolega wygrał 3 miesięcznego supportera. Innym znajomym niestety nie powiodło się.
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A następnym razem poinformowałbyś na forum, że jest coś takiego organizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nic się nie odzywałem bo wpisałem sie na tamtym forum dla zabawy, nie liczyłem na nagrody, gdyż brali w tym udział ludzie z całego świata - dużo osób. 15 minut po zgłoszeniu mojej drużyny już praktycznie o tym zapomniałem - traktowałem to jako głupote, wpisałem się tylko dzięki namowie kumpla.

#367894 25/12/2005 11:53
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
Mam na sprzedaz zawodnikow. Kupcie cos, byle siano bylo... Oferuje zawodnikow po bardzo niskich cenach, już od 250 zł!
W nawiasie jest id piłkarza... zapraszam do kupna.


(60180326) Mieczysław Pieńczykowski (23)
(60180339) Jędrek Sumiasty (23)
(74424126) Ignacy Skrzymowski (18)
(40075448) Herbert Kimball (32)
(31370578) Gian Belz (28)
(60180336) Czcibor Kleniewski (24)
(64509898) Ben Shivhon (28)
(71781275) Ronald Baeck (18) !HIT!

Jest to mieszanka perspektywistycznych, młodych z doświadczonymi graczami. Ceny są BARRRDZO niskie, więc śmiało do licytacji zapraszam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367895 25/12/2005 15:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Mam na sprzedaz zawodnikow. Kupcie cos, byle siano bylo... Oferuje zawodnikow po bardzo niskich cenach, już od 250 zł!
W nawiasie jest id piłkarza... zapraszam do kupna.


(60180326) Mieczysław Pieńczykowski (23)
(60180339) Jędrek Sumiasty (23)
(74424126) Ignacy Skrzymowski (18)
(40075448) Herbert Kimball (32)
(31370578) Gian Belz (28)
(60180336) Czcibor Kleniewski (24)
(64509898) Ben Shivhon (28)
(71781275) Ronald Baeck (18) !HIT!

Jest to mieszanka perspektywistycznych, młodych z doświadczonymi graczami. Ceny są BARRRDZO niskie, więc śmiało do licytacji zapraszam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Śmiesz żartować ???


Proponujesz zawodników, którzy mają najwyższy skill np.przeciętny?


Myślisz, że ktoś dałby za niego 4000 ? Na jakiej pozycji niby miałby grać?

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: fatalny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: nędzny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny


(71781275) Ronald Baeck (18) !HIT! - widziałeś porównanie transferów ? Musiałbyś mieć sporo szczęścia, żeby go sprzedać za tyle, za ile go wystawiłeś.

Potrzebujesz kasy a tracisz tylko ją wystawiając na listę niektórych zawodników, co raczej nie mają szans zostać sprzedanymi.

#367896 26/12/2005 17:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Mam na sprzedaz zawodnikow. Kupcie cos, byle siano bylo... Oferuje zawodnikow po bardzo niskich cenach, już od 250 zł!
W nawiasie jest id piłkarza... zapraszam do kupna.


(60180326) Mieczysław Pieńczykowski (23)
(60180339) Jędrek Sumiasty (23)
(74424126) Ignacy Skrzymowski (18)
(40075448) Herbert Kimball (32)
(31370578) Gian Belz (28)
(60180336) Czcibor Kleniewski (24)
(64509898) Ben Shivhon (28)
(71781275) Ronald Baeck (18) !HIT!

Jest to mieszanka perspektywistycznych, młodych z doświadczonymi graczami. Ceny są BARRRDZO niskie, więc śmiało do licytacji zapraszam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Witam, jak patrze na Twój zespół to życze Ci powodzenia w 6 lidze z takimi zawodnikami. Masz duże szanse na to, że spadniesz z ligi. Ciężko Ci się będzie utrzymać, choć kto wie.

#367897 26/12/2005 19:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#367898 26/12/2005 22:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Takie teksty to sobie na stadionie możesz walić, ale nie na forum! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#367899 27/12/2005 16:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
NO NO trzeba te reklamy grajkow zglosic do gm-ow:P:P
HTnik: lewy10

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#367900 28/12/2005 10:31
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
Quote
Śmiesz żartować ???


Proponujesz zawodników, którzy mają najwyższy skill np.przeciętny?


Myślisz, że ktoś dałby za niego 4000 ? Na jakiej pozycji niby miałby grać?

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: fatalny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: nędzny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny


(71781275) Ronald Baeck (18) !HIT! - widziałeś porównanie transferów ? Musiałbyś mieć sporo szczęścia, żeby go sprzedać za tyle, za ile go wystawiłeś.

Potrzebujesz kasy a tracisz tylko ją wystawiając na listę niektórych zawodników, co raczej nie mają szans zostać sprzedanymi.

no takich gosci jak napisales to ja wystawilem za 250 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


no a co mam w takim razie zrobic? wlasnie przed chwila doszedlem do wniosku ze zwalniac ich, ale w takim razie skad kase wezme pozniej? Zdecydowanie za duzo zawodnikow mam (az 31) no i tyle cieniasow... :| Kupilby ktos przynajmniej Ronalda Baeck'a? Jesli tak to za ile? Przyjme kazda rozsadna propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367901 28/12/2005 13:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
no takich gosci jak napisales to ja wystawilem za 250 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


no a co mam w takim razie zrobic? wlasnie przed chwila doszedlem do wniosku ze zwalniac ich, ale w takim razie skad kase wezme pozniej? Zdecydowanie za duzo zawodnikow mam (az 31) no i tyle cieniasow... :| Kupilby ktos przynajmniej Ronalda Baeck'a? Jesli tak to za ile? Przyjme kazda rozsadna propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


No ale nawet wystawiając gości za 250 zł płacisz 4000 za wystawienie go na listę, a szanse na to, że ktoś go kupi są iluzoryczne.

Skąd masz wziąść kasę? Jeśli masz szkółkę na jakimś wysokim poziomie to licz na to, że na początku sezonu trafi Ci się jakiś fajny juniorek. Można za takiego dostać kilka milionów.
Jeśli chodzi o zawodników to oczywiście, że musisz się kilku pozbyć. Tracisz kasę na płacenie im pensji, a i tak w 1 tygodniu może zagrać najwyżej 22 + więcej w przypadku kontuzji w czasie meczu.
Tych co są coś warci to posprzedawaj, tych co są za słabi na sprzedaż to pozwalniaj. Zredukuj kadrę do ok 20-24 zawodników i powoli zbieraj kasę z biletów, od sponsorów itd.

#367902 30/12/2005 05:09
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Mam pytanie czy to normalne? Po ostatnim treningu kondycj u dwóch zawodników nastapił jej spadek z fantastyczny na znakomity jeden ma 21 lat a drugi 20 ?

Strona 6 z 72 1 2 4 5 6 7 8 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1