|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
SPRZEDAM
Ole Hansen (27186542) Lat 28, solidny stan formy, zdrowy Jest sympatyczny, z charakterem i nieuczciwy Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca nędzny. Wskaźnik TSI: 3160
Kondycja: znakomity Bramkarz: nędzny Rozgrywanie: kiepski Podania: zadowalający Skrzydłowy: słaby Defensywa: słaby Skuteczność: znakomity St.fragmenty: solidny
Lista transferowa: napastnik
Termin: 03.12.2005 o 18:45
Cena wywoławcza: 1 600 000 złoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
W najbliższą niedzielę czeka mnie mecz u siebie z liderem który nie przegrał od 8 meczów (ostatni i jedyny jak dotąd mecz przegrał właśnie ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ) Myślę że będzie pałał rządzą rewanżu, choć awans do VI ligi ma już zapewniony. Ja gram MOTS-A. hehe nic nie smakuje lepiej niż 5-0 z liderem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
SPRZEDAM
Orest Majer (83695991) Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, zrównoważony i prawy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Wskaźnik TSI: 710
Kondycja: fatalny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: przeciętny
Lista transferowa: skrzydłowy
Termin: 07.12.2005 o 21:22
Cena wywoławcza: 0.0 złoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Sprzedam dobrego pomocnika:
Walter Toth (45893578) lat 21 , solidny stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, opanowany i prawy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.
Narodowość: Nederland Wskaźnik TSI: 23 070 Pensja: 16 608 złoty/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Warmia Grajewo Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: błyskotliwy Podania: solidny Skrzydłowy: słaby Defensywa: słaby Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: kiepski
Goli w karierze: 9 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 4 Pucharowych goli w tym sezonie: 0
Teraz jest on błyskotliwy, gdybym poczekał 2-3 tygodnie byłby już mistrzowski. Jednak musze mieć kasę na wzmocnienia już teraz, bo mam problemy z utrzymaniem się w lidze.
Licytacja kończy się:09.12.2005 o 19:29
Cena wywoławcza: 12 500 000 złoty (podobni do niego chodzą drożej)
Zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 10 |
no nie powiem....:) musze sie nim zainteresowac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Promocja to to nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
to tu macie podobnego i tańszego kolesia:
Pablo ter Heine (29831782) 23 years, inadequate form, healthy A pleasant guy who is tranquil and honest. Has poor experience and weak leadership abilities.
Stamina: solid Goalkeeping: disastrous Playmaking: brilliant Passing: inadequate Winger: poor Defending: inadequate Scoring: passable Set Pieces: passable
Deadline: 11.12.2005 at 01:12 Asking price: 10 000 000 złoty
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
yea, w koncu awans do wyzszej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeszcze sezon temu bylem na 7 pozycji, naszczescie nie bylo jeszcze ósmych lig ^^'
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Wygrałem dziś ROCZNEGO SUPPORTERA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wpisałem jakiś czas temu na forum hattricka swój nick, nazwę zespołu i jego ID i było losowanie w którym poszczęściło mi się. Dodam jeszcze, że mój kolega wygrał 3 miesięcznego supportera. Innym znajomym niestety nie powiodło się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wygrałem dziś ROCZNEGO SUPPORTERA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wpisałem jakiś czas temu na forum hattricka swój nick, nazwę zespołu i jego ID i było losowanie w którym poszczęściło mi się. Dodam jeszcze, że mój kolega wygrał 3 miesięcznego supportera. Innym znajomym niestety nie powiodło się. Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A następnym razem poinformowałbyś na forum, że jest coś takiego organizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Wygrałem dziś ROCZNEGO SUPPORTERA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wpisałem jakiś czas temu na forum hattricka swój nick, nazwę zespołu i jego ID i było losowanie w którym poszczęściło mi się. Dodam jeszcze, że mój kolega wygrał 3 miesięcznego supportera. Innym znajomym niestety nie powiodło się. Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A następnym razem poinformowałbyś na forum, że jest coś takiego organizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nic się nie odzywałem bo wpisałem sie na tamtym forum dla zabawy, nie liczyłem na nagrody, gdyż brali w tym udział ludzie z całego świata - dużo osób. 15 minut po zgłoszeniu mojej drużyny już praktycznie o tym zapomniałem - traktowałem to jako głupote, wpisałem się tylko dzięki namowie kumpla.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
Mam na sprzedaz zawodnikow. Kupcie cos, byle siano bylo... Oferuje zawodnikow po bardzo niskich cenach, już od 250 zł! W nawiasie jest id piłkarza... zapraszam do kupna.
(60180326) Mieczysław Pieńczykowski (23) (60180339) Jędrek Sumiasty (23) (74424126) Ignacy Skrzymowski (18) (40075448) Herbert Kimball (32) (31370578) Gian Belz (28) (60180336) Czcibor Kleniewski (24) (64509898) Ben Shivhon (28) (71781275) Ronald Baeck (18) !HIT!
Jest to mieszanka perspektywistycznych, młodych z doświadczonymi graczami. Ceny są BARRRDZO niskie, więc śmiało do licytacji zapraszam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mam na sprzedaz zawodnikow. Kupcie cos, byle siano bylo... Oferuje zawodnikow po bardzo niskich cenach, już od 250 zł! W nawiasie jest id piłkarza... zapraszam do kupna.
(60180326) Mieczysław Pieńczykowski (23) (60180339) Jędrek Sumiasty (23) (74424126) Ignacy Skrzymowski (18) (40075448) Herbert Kimball (32) (31370578) Gian Belz (28) (60180336) Czcibor Kleniewski (24) (64509898) Ben Shivhon (28) (71781275) Ronald Baeck (18) !HIT!
Jest to mieszanka perspektywistycznych, młodych z doświadczonymi graczami. Ceny są BARRRDZO niskie, więc śmiało do licytacji zapraszam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Śmiesz żartować ??? Proponujesz zawodników, którzy mają najwyższy skill np.przeciętny? Myślisz, że ktoś dałby za niego 4000 ? Na jakiej pozycji niby miałby grać? Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: fatalny Skrzydłowy: nędzny Defensywa: nędzny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny (71781275) Ronald Baeck (18) !HIT! - widziałeś porównanie transferów ? Musiałbyś mieć sporo szczęścia, żeby go sprzedać za tyle, za ile go wystawiłeś. Potrzebujesz kasy a tracisz tylko ją wystawiając na listę niektórych zawodników, co raczej nie mają szans zostać sprzedanymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Mam na sprzedaz zawodnikow. Kupcie cos, byle siano bylo... Oferuje zawodnikow po bardzo niskich cenach, już od 250 zł! W nawiasie jest id piłkarza... zapraszam do kupna.
(60180326) Mieczysław Pieńczykowski (23) (60180339) Jędrek Sumiasty (23) (74424126) Ignacy Skrzymowski (18) (40075448) Herbert Kimball (32) (31370578) Gian Belz (28) (60180336) Czcibor Kleniewski (24) (64509898) Ben Shivhon (28) (71781275) Ronald Baeck (18) !HIT!
Jest to mieszanka perspektywistycznych, młodych z doświadczonymi graczami. Ceny są BARRRDZO niskie, więc śmiało do licytacji zapraszam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Witam, jak patrze na Twój zespół to życze Ci powodzenia w 6 lidze z takimi zawodnikami. Masz duże szanse na to, że spadniesz z ligi. Ciężko Ci się będzie utrzymać, choć kto wie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Takie teksty to sobie na stadionie możesz walić, ale nie na forum! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
NO NO trzeba te reklamy grajkow zglosic do gm-ow:P:P HTnik: lewy10
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
Śmiesz żartować ???
Proponujesz zawodników, którzy mają najwyższy skill np.przeciętny?
Myślisz, że ktoś dałby za niego 4000 ? Na jakiej pozycji niby miałby grać?
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: fatalny Skrzydłowy: nędzny Defensywa: nędzny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny
(71781275) Ronald Baeck (18) !HIT! - widziałeś porównanie transferów ? Musiałbyś mieć sporo szczęścia, żeby go sprzedać za tyle, za ile go wystawiłeś.
Potrzebujesz kasy a tracisz tylko ją wystawiając na listę niektórych zawodników, co raczej nie mają szans zostać sprzedanymi. no takich gosci jak napisales to ja wystawilem za 250 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no a co mam w takim razie zrobic? wlasnie przed chwila doszedlem do wniosku ze zwalniac ich, ale w takim razie skad kase wezme pozniej? Zdecydowanie za duzo zawodnikow mam (az 31) no i tyle cieniasow... :| Kupilby ktos przynajmniej Ronalda Baeck'a? Jesli tak to za ile? Przyjme kazda rozsadna propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
no takich gosci jak napisales to ja wystawilem za 250 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no a co mam w takim razie zrobic? wlasnie przed chwila doszedlem do wniosku ze zwalniac ich, ale w takim razie skad kase wezme pozniej? Zdecydowanie za duzo zawodnikow mam (az 31) no i tyle cieniasow... :| Kupilby ktos przynajmniej Ronalda Baeck'a? Jesli tak to za ile? Przyjme kazda rozsadna propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale nawet wystawiając gości za 250 zł płacisz 4000 za wystawienie go na listę, a szanse na to, że ktoś go kupi są iluzoryczne. Skąd masz wziąść kasę? Jeśli masz szkółkę na jakimś wysokim poziomie to licz na to, że na początku sezonu trafi Ci się jakiś fajny juniorek. Można za takiego dostać kilka milionów. Jeśli chodzi o zawodników to oczywiście, że musisz się kilku pozbyć. Tracisz kasę na płacenie im pensji, a i tak w 1 tygodniu może zagrać najwyżej 22 + więcej w przypadku kontuzji w czasie meczu. Tych co są coś warci to posprzedawaj, tych co są za słabi na sprzedaż to pozwalniaj. Zredukuj kadrę do ok 20-24 zawodników i powoli zbieraj kasę z biletów, od sponsorów itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Mam pytanie czy to normalne? Po ostatnim treningu kondycj u dwóch zawodników nastapił jej spadek z fantastyczny na znakomity jeden ma 21 lat a drugi 20 ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|