Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 72 1 2 6 7 8 9 10 71 72
#367923 08/01/2006 00:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Uzywacie Hattrick Organizera??
niby ladnie widac wszystkie podpoziomy zawodnikow...
ale czy na prawde pozwala optymalnie ustawic druzyne?

czekam na opinie czy warto w to sie 'bawic'
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#367924 08/01/2006 13:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Uzywacie Hattrick Organizera??
niby ladnie widac wszystkie podpoziomy zawodnikow...
ale czy na prawde pozwala optymalnie ustawic druzyne?

czekam na opinie czy warto w to sie 'bawic'
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Uważam, że napewno łatwiej jest ustalać skład przy pomocy tego programu niż ręcznie. Jednak należy zaznaczyć, że program ten się myli. Mi np zawsze w meczu na moim stadionie wylicza większa pomoc niż jest w rzeczywistości. Oprócz tego nieraz myli się także w ocenie innych formacji, ale nie sa to jakieś duże odchyłki.
Podsumowując - nie wyobrażam sobie teraz ustalania składu bez HO. Nieraz musiałem to robić i jakoś to było, jednak jeśli chce się odnosić sukcesy i walczyć o wysokie cele to taki program jest niezbędny.

#367925 08/01/2006 13:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Najlepiej używać My Braina, to jest najlepszy program <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#367926 08/01/2006 18:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
Jost Glanzmann (82323499)
Lat 18, solidny stan formy, zdrowy
Jest złośliwy, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.


Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Schweiz
Wskaźnik TSI: 890
Pensja: 2 784 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: KP Toruń Skarpa
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: przeciętny
Skrzydłowy: solidny Defensywa: słaby
Skuteczność: słaby St.fragmenty: słaby

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

#367927 08/01/2006 18:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
dla mnie najlepiej dziala podstawowa wersja MyBrain 1.0. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367928 09/01/2006 08:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
ale My Brain nie ma na liście programów HT. Chyba że lista jest nieaktualna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#367929 09/01/2006 09:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Quote
ale My Brain nie ma na liście programów HT. Chyba że lista jest nieaktualna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Powiedz że żartujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367930 09/01/2006 09:46
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
ziomki, co nalezy robic, aby formacja pomocy zaczela wzrastac. Nędzny (min.) mnie w ogole nie zadawala...

Jaki trening nalezy trenowac dla pomocnikow?
Wtedy chyba w formacji wzrosnie poziom no i posiadanie piłki podczas meczu tez wzrosnie??


2. Gram ustawieniem 4-4-2, poziom taktyki mam kiepski, co nalezy robic, aby wzrastal poziom taktyki?

#367931 09/01/2006 09:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Musisz grac caly czas jedna taktyka to napewno Ci poziom wzrosnie, jak chcesz miec lepsza pomoc to trenuj rozgrywanie i zagraj np. 5 pomocnikami, i jak nie masz dobrej pomocy to wez 5 mlodych zawodnikow,ale z dobra jak Twoje mozliwosci nota za "rozgrywanie" ktorych trenuj i trenuj, oczywiscie przydalby sie solidny trener tez

#367932 09/01/2006 10:14
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
teraz nastawilem sie na trenowanie obroncow. Bo mam kilku mlodych i juz zaczelem trening defensywny. Ale dzieki za odpowiedz. Przyda mi sie, jak juz sobie obrone wytrenuje. Bo chyba nie ma sensu i to najmniejszego zmieniac co tydzien typu treningu no nie? :|

#367933 09/01/2006 11:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie ma sensu zmiana treningu, gdyż wtedy miałbys młodych zawodników w obronie i w pomocy a to mija sie z celem. Jak trenujesz obronę to w pomocy powinieneś mieć zawodników z doświadczeniem. Nie wiem na ile Cię stać ale jak kupujesz zawodników do pomocy to powinni mieć solidną a najlepiej znakomitą kondycję, podania lub defensywa min słaby no i rozgrywanie. Ta ostatnia cecha zeleży od Twoich finansów. Jak masz niewielkie to możesz grać rozgrywającymi zadowalającymi, jak masz trochę więcej to możesz kupić solidnych. Ja np polecałbym kupić solidnych w formie kiepskiej lub niższej gdyż takich mozna znaleźć po bardzo promocyjnych cenach i odczekać aż im forma wzrośnie i dopiero wtedy dać ich do podstawowego składu.

#367934 09/01/2006 15:08
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
budżetu to ja w ogóle *(prawie)* nie mam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> cóż, w tym sezonie będę dostarczycielem punktów [Linked Image]
Ale mam nadzieje, ze wsio pojdzie po mojej mysli i po nastepnym sezonie wroce do VI ligi i sie tam utrzymam :] Nowe przydatne informacje mam wiec nie bedzie tak zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

p.s> jak ktos szuka srodkowych pomocnikow, to niech nie licytuje graczy ktorych "stara" się kupić "Maharoba" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#367935 09/01/2006 21:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Jaki dostarczyciel punktow?? 5-1 na wyjezdzie to jeszcze nie jest tak zle:-)
wkoncu grales z druzyna niepokonana w 29 ostatnich meczach -czegos takiego jeszcze nie widzialem <wow>

#367936 09/01/2006 21:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
OOoo w sumie mam pytanko:
zaczynam trenowac rozgrywanie, trener solid... debecik na koncie
kogo lepiej oplaca sie trenowac:
19lat, podania zadowalajace, rozgrywanie przecietne
czy
18lat, podania słabe , rozgrywanie zadowalajace...

i ile bym musial ich trenowac zeby jakos ladnie opchnac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#367937 09/01/2006 21:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
OOoo w sumie mam pytanko:
zaczynam trenowac rozgrywanie, trener solid... debecik na koncie
kogo lepiej oplaca sie trenowac:
19lat, podania zadowalajace, rozgrywanie przecietne
czy
18lat, podania słabe , rozgrywanie zadowalajace...

i ile bym musial ich trenowac zeby jakos ladnie opchnac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />


I jeden i drugi jest mało opłacalny. Jednak rozpatrzmy to w aspekcie takim, że jednego z nich musisz wybrać. A więc:

- trening zawodnika przecietnego to dla wszystkich wielka głupota gdyż na 1 skoku zarabiasz tak małe pieniądze, że jest to bardzo nieopłacalne. I tu jest plus dla zawodnika 2.

- Zawodnik 2 jest rok młodszy od pierwszego i też za to dostaje plusa.

- Zawodnik 1 ma skill podań wyzszy o 2 poziomy czyli przy sprzedazy go będzie kosztował duzo drożej niż zawodnik 1. W tym momencie zawodnik 1 dostaje plusa.
Teraz jesli zamierzasz trenować swoich zawodników 1-3 poziomy to wybrał bym trening zawodnika 2. Jednak jesli nastawiasz się na trening dłupoterminowy czyli chcesz dotrenować zawodnika do poziomu np olśniewający lub błyskotliwy to w tym momencie za zawodnika 1 możesz dostać nawet ok 1 mln więcej za względu na podania. I tu pojawia się plus dla zawodnika 1 (oczywiście w przypadku gdybys chciał go trenować tak długo).

Jednak zapewne nie zamierzasz trenować długo swoich zawodników, więc polecam ci kupno zawodnika 2.

Te wszystkie rozważania oczywiście zmienią się gdyby się okazało, że zawosnik 1 posiada solidną kondycję a np zawodnik 2 kiepska. Nic nie napisałęś o kondycji wiec zakładam, że mają taką samą.


Nie trenuj zawodników do 1 skoku - tak robi większośc ludzi początkujących i to są błędy. Zauważ, że np:
przy skoku z zadowalającego na solida zarabiasz ok 200 tys, a przy skoku z solida na znakomitego już np 600 tys. Nastepny skok ze znakomitego na fantasta i zarabiasz już ok 1,5 mln. Tak więc zastanów sie, czy opłaca Ci się trenować zadowalającego do solida i sprzedawać i kupować nastepnego zawodnika do treningu, czy raczej potrenować zawodnika aż zaliczy 2,3 skoki.

#367938 09/01/2006 22:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
z reguly jest tak ze latwiej sie trenuje mlodszych...mlodszy robi szybsze postepy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przy dobieraniu sobie ludzi do treningu wazne jest aby zawodnik mial jakis w "miare" skil poboczny tzn. podania powyzej słabych i aby byl jakos ukierunkowany (ofensywnie-skutecznosc czy tez defensywnie-obrona)

moge podac przyklad ze swojej druzyny:

4 pazdziernika kupilem 17-latka za 88 tys jego poziom rozgrywania byl na poziomie zadowalajacym, 27 grudnia tego pilkarza sprzedalem za 1,5 mln, potrenowal troche rozgrywanie i go wystawilem na TL. Przez ten okres jego poziom rozgrywania wskoczyl na solidny. Wniosek jest jeden...warto kupowac mlodych i tanich i w nich troche zainwestowac i ich potrenowac...


moj zespol to Pogoń Lębork (78282)

#367939 09/01/2006 22:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Skok o jeden poziom bedzie trwal okolo 7tygodni...
7(tygodni)*3(skoki poziomow) = AUĆ

jak ja to wytrzymam finansowo<ściana>
juz minus pol miliona - bo kupilem solida trenera...

moze tutaj da sie cos zaoszczedzic??

Trenerzy bramkarzy: 1
Asystenci trenera: 8
Psycholodzy sportowi: 0
Rzecznicy prasowi: 3
Ekonomiści: 0
Fizjoterapeuci: 1
Lekarze: 1

help...
i jeszcze jedno: przy jakim minusie dokupic ekonomiste?

#367940 09/01/2006 22:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
powiedz mi ilu masz zawodnikow w klubie? jak dlugo grasz? ilu masz kibicow? jaki masz stadion...takie powiedzmy podstawowe informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze uda sie jakos podpowiedziec cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#367941 09/01/2006 22:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Zawodnikow - 24 + trener
Gram dopiero od 30pazdziernika
Klub kibica- 411 fanów
Stadion standardowy -12tyś
Druzyna - Grzybek Golce (867227)

#367942 09/01/2006 22:22
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
moja propozycja jest taka...zostaw sobie okolo 20 zawodnikow w tym mlodych (w miare dobrych na swoje mozliwosci) pomocnikow i ich cisnij az cos z nich bedzie...zbieraj pieniazki i na nic ich nie wydawaj... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tak calkiem powaznie to najwazniejsze jest miec mlodych graczy do treningu i byc konsekwentnym w swoich zalozeniach...jak masz jakies pytania czy cos to napisz mi na PW a jutro po 17 postaram Ci odpowiedziec i rzucic jakas rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


powodzenia w swiecie HT

Strona 8 z 72 1 2 6 7 8 9 10 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1