|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Nie za duzo masz tych dobrych zawodnikow na sprzedaz??:D wypozyczyl bys jakiegos zawodnika za free:D:D szkoda ze nie ma takiej opcji w Hattricku buuu:( Teraz już przez dłuższy czas nie będę sprzedawał żadnego trenowanego grajka. A po sprzedaży Applebeya, powinienem mieć na koncie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 14 000 000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> i planuję zakup skrzydłowego - najprawdopodobniej światowej klasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Kidd jaką orientacyjną cenę osiągnie ten błyskotek ? Generalnie może i byłbym zainteresowany, ale też w sumie bardziej przydałby mi się skrzydłowy.
A w ogóle to drugie podejście w V lidze zacząłem od kompletu punktów i tak zajebiście jeszcze nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kraków FC mój klub.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kidd jaką orientacyjną cenę osiągnie ten błyskotek ? Generalnie może i byłbym zainteresowany, ale też w sumie bardziej przydałby mi się skrzydłowy.
A w ogóle to drugie podejście w V lidze zacząłem od kompletu punktów i tak zajebiście jeszcze nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kraków FC mój klub. Byłbym zadowolony gdyby poszedł za 6,7 - 7,2. Jest niezły - ostatnio grywał na 5 *. Oglądałem Twój zespół i: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> nazwy naszych stadionów, pochodzą od imienia tego samego WIELKIEGO CZŁOWIEKA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> mamy ta samą pojemność stadionu i dodatkowo tak samo rozplanowane miejsca !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:
Zbigniew Szczepankiewicz TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby
Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Spróbuj go wystawić - może ktoś nie znający realiów hattricka skusi sie na niego. Wiele nie tracisz - najwyżej 4000. Wystaw go jako rozgrywającego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Spróbuj go wystawić - może ktoś nie znający realiów hattricka skusi sie na niego. Wiele nie tracisz - najwyżej 4000. Wystaw go jako rozgrywającego. Ok, właśnie wystawiłem go jako środkowego pomocnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:
Zbigniew Szczepankiewicz TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby
Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ? Szkoda, że rozgrywanie ma kiepskie bo możny by z niego coś zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:
Zbigniew Szczepankiewicz TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby
Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ? Ja bym go wywalił...z kiepskim rozgrywaniem to lipa do potęgi! No ale zawsze może jakiś nowy gracz się trafi...hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ja w week powiozłem zespół gospodarzy (slowiki) 3-7. Myślałem że będzie ciężej, ponieważ na sam koniec ub. sezonu z nimi przegrałem 2-3...a tu taka niespodzianka in plus. Dodam że w meczu tym przegrywałem po 30 min 3-1!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
[color:"red"] KUPUJCIE !!! STOP ! OKAZJA !!! STOP ! ŚRODKOWY OBROŃCA !!! STOP ! JEDYNE 500 000 !!! STOP ! [/color]
Dimitrios Applebey (60153739) Lat 20, solidny stan formy , zdrowy Jest kontrowersyjny, zrównoważony i nieuczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.
Narodowość: Oceania Wskaźnik TSI: 7 510 Pensja: 14 400 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby Skrzydłowy: słaby Defensywa: błyskotliwy Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny Najwyższa oferta: 5 828 000 zł złożona przez rsca heidebloem Licytacja zakończona! JESTEM ZAWIEDZIONY !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
To jeszcze się pochwalę przynajmniej tym:
Finanse
Gotówka: 8 886 448 zł (13 978 500) zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
To jeszcze raz ja. Oto mój nowy zakup:
Olegas Ra¹èikas (28972846) Lat 24, przeciętny stan formy, zdrowy Jest sympatyczny, zrównoważony i prawy Poziom doświadczenia przeciętny , przywódca słaby.
Narodowość: Lietuva Wskaźnik TSI: 42 580 Pensja: 91 296 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: solidny Podania: nędzny Skrzydłowy: tytaniczny Defensywa: nędzny Skuteczność: kiepski St.fragmenty: nędzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
No no widze że masz duże aspiracje na V ligę!...ale temu nowemu nabytkowi to będziesz niezłą pensje płacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Nie mam aspiracji na V ligę. Moim sukcesem będzie zajęcie 3 pozycji. Mam 2 bardzo silne zespoły. Awans planuję za 2-3 sezony, przy sprzyjających okolicznościach rzecz jasna.
Co do pensji, to...trudno musze się z tym pogodzić...1,5 bańki rocznie przepadnie przez niego...jednak mam nadzieje, że odwdzięczy mi się bardzo dobrą grą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Tak na marginesie...obrazując przepaść między VI i VII ligą...ten twój grajek zarabia więcej niż moja cała kadra 24 zawodników!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ostatnio moja druzyna jest nekana kontuzjami - 3mecze=5kontuzji w tym niestety najmlodszy zawodnik az 4tygodnie... od czego to zalezy?? mam po prostu pecha....
Ps.Fizjoterapeuci: 2 ...to za malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Ostatnio moja druzyna jest nekana kontuzjami - 3mecze=5kontuzji w tym niestety najmlodszy zawodnik az 4tygodnie... od czego to zalezy?? mam po prostu pecha....
Ps.Fizjoterapeuci: 2 ...to za malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ja mam 10 fizjo. i mam ciagle mnostwo kontuzji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Tak na marginesie...obrazując przepaść między VI i VII ligą...ten twój grajek zarabia więcej niż moja cała kadra 24 zawodników!!! Gracze tytaniczni to nie standard w VI lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale faktem jest, że jak nie wygrywasz luzakiem swojej ligi, to nie ma co sie pchać do awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Tak na marginesie...obrazując przepaść między VI i VII ligą...ten twój grajek zarabia więcej niż moja cała kadra 24 zawodników!!! Gracze tytaniczni to nie standard w VI lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale faktem jest, że jak nie wygrywasz luzakiem swojej ligi, to nie ma co sie pchać do awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mówiłem o samej czołówce...jest wiele zespołów z 6 ligi które spokojnie bym ograł, ale jest też wiele takich których nigdy nie dościgne :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:
Zbigniew Szczepankiewicz TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby
Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ? No i proszę sprzedałem go za 24 000 zł do drużyny Kinta da Kalçada w Portugali.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|