Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 72 1 2 8 9 10 11 12 71 72
#367963 21/01/2006 22:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Nie za duzo masz tych dobrych zawodnikow na sprzedaz??:D
wypozyczyl bys jakiegos zawodnika za free:D:D
szkoda ze nie ma takiej opcji w Hattricku buuu:(


Teraz już przez dłuższy czas nie będę sprzedawał żadnego trenowanego grajka. A po sprzedaży Applebeya, powinienem mieć na koncie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 14 000 000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> i planuję zakup skrzydłowego - najprawdopodobniej światowej klasy.

Bonus: Unibet
#367964 22/01/2006 21:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Kidd jaką orientacyjną cenę osiągnie ten błyskotek ? Generalnie może i byłbym zainteresowany, ale też w sumie bardziej przydałby mi się skrzydłowy.

A w ogóle to drugie podejście w V lidze zacząłem od kompletu punktów i tak zajebiście jeszcze nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kraków FC mój klub.

#367965 22/01/2006 22:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Kidd jaką orientacyjną cenę osiągnie ten błyskotek ? Generalnie może i byłbym zainteresowany, ale też w sumie bardziej przydałby mi się skrzydłowy.

A w ogóle to drugie podejście w V lidze zacząłem od kompletu punktów i tak zajebiście jeszcze nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kraków FC mój klub.


Byłbym zadowolony gdyby poszedł za 6,7 - 7,2. Jest niezły - ostatnio grywał na 5 *.

Oglądałem Twój zespół i:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> nazwy naszych stadionów, pochodzą od imienia tego samego WIELKIEGO CZŁOWIEKA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> mamy ta samą pojemność stadionu i dodatkowo tak samo rozplanowane miejsca !!!

#367966 23/01/2006 12:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:

Zbigniew Szczepankiewicz
TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]

Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby


Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ?

#367967 23/01/2006 12:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Spróbuj go wystawić - może ktoś nie znający realiów hattricka skusi sie na niego. Wiele nie tracisz - najwyżej 4000. Wystaw go jako rozgrywającego.

#367968 23/01/2006 12:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Spróbuj go wystawić - może ktoś nie znający realiów hattricka skusi sie na niego. Wiele nie tracisz - najwyżej 4000. Wystaw go jako rozgrywającego.
Ok, właśnie wystawiłem go jako środkowego pomocnika.

#367969 23/01/2006 20:23
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Quote
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:

Zbigniew Szczepankiewicz
TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]

Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby


Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ?

Szkoda, że rozgrywanie ma kiepskie bo możny by z niego coś zrobić

#367970 23/01/2006 23:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:

Zbigniew Szczepankiewicz
TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]

Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby


Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ?

Ja bym go wywalił...z kiepskim rozgrywaniem to lipa do potęgi! No ale zawsze może jakiś nowy gracz się trafi...hehe

#367971 23/01/2006 23:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ja w week powiozłem zespół gospodarzy (slowiki) 3-7. Myślałem że będzie ciężej, ponieważ na sam koniec ub. sezonu z nimi przegrałem 2-3...a tu taka niespodzianka in plus. Dodam że w meczu tym przegrywałem po 30 min 3-1!

#367972 24/01/2006 20:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
[color:"red"] KUPUJCIE !!! STOP ! OKAZJA !!! STOP ! ŚRODKOWY OBROŃCA !!! STOP ! JEDYNE 500 000 !!! STOP !
[/color]


Dimitrios Applebey (60153739)
Lat 20, solidny stan formy , zdrowy
Jest kontrowersyjny, zrównoważony i nieuczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.

Narodowość: Oceania
Wskaźnik TSI: 7 510
Pensja: 14 400 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby
Skrzydłowy: słaby Defensywa: błyskotliwy
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny


Najwyższa oferta:
5 828 000 zł złożona przez rsca heidebloem
Licytacja zakończona!


JESTEM ZAWIEDZIONY !!!

#367973 24/01/2006 20:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
To jeszcze się pochwalę przynajmniej tym:

Finanse

Gotówka: 8 886 448 zł (13 978 500) zł

#367974 24/01/2006 21:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
To jeszcze raz ja. Oto mój nowy zakup:

Olegas Ra¹èikas (28972846)
Lat 24, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia przeciętny , przywódca słaby.



Narodowość: Lietuva
Wskaźnik TSI: 42 580
Pensja: 91 296 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy



Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: nędzny
Skrzydłowy: tytaniczny Defensywa: nędzny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: nędzny

#367975 24/01/2006 22:41
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
No no widze że masz duże aspiracje na V ligę!...ale temu nowemu nabytkowi to będziesz niezłą pensje płacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367976 25/01/2006 00:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie mam aspiracji na V ligę. Moim sukcesem będzie zajęcie 3 pozycji. Mam 2 bardzo silne zespoły. Awans planuję za 2-3 sezony, przy sprzyjających okolicznościach rzecz jasna.


Co do pensji, to...trudno musze się z tym pogodzić...1,5 bańki rocznie przepadnie przez niego...jednak mam nadzieje, że odwdzięczy mi się bardzo dobrą grą.

#367977 25/01/2006 08:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Tak na marginesie...obrazując przepaść między VI i VII ligą...ten twój grajek zarabia więcej niż moja cała kadra 24 zawodników!!!

#367978 26/01/2006 19:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ostatnio moja druzyna jest nekana kontuzjami - 3mecze=5kontuzji
w tym niestety najmlodszy zawodnik az 4tygodnie...
od czego to zalezy?? mam po prostu pecha....

Ps.Fizjoterapeuci: 2 ...to za malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#367979 26/01/2006 19:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Ostatnio moja druzyna jest nekana kontuzjami - 3mecze=5kontuzji
w tym niestety najmlodszy zawodnik az 4tygodnie...
od czego to zalezy?? mam po prostu pecha....

Ps.Fizjoterapeuci: 2 ...to za malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ja mam 10 fizjo. i mam ciagle mnostwo kontuzji

#367980 26/01/2006 20:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
Tak na marginesie...obrazując przepaść między VI i VII ligą...ten twój grajek zarabia więcej niż moja cała kadra 24 zawodników!!!

Gracze tytaniczni to nie standard w VI lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale faktem jest, że jak nie wygrywasz luzakiem swojej ligi, to nie ma co sie pchać do awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367981 26/01/2006 21:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Quote
Tak na marginesie...obrazując przepaść między VI i VII ligą...ten twój grajek zarabia więcej niż moja cała kadra 24 zawodników!!!

Gracze tytaniczni to nie standard w VI lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale faktem jest, że jak nie wygrywasz luzakiem swojej ligi, to nie ma co sie pchać do awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mówiłem o samej czołówce...jest wiele zespołów z 6 ligi które spokojnie bym ograł, ale jest też wiele takich których nigdy nie dościgne :/

#367982 27/01/2006 08:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Witam, powiedzcie mi co zrobić z takim zawodnikiem:

Zbigniew Szczepankiewicz
TSI = 400, lat 17, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający [nieprzewidywalny]

Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: solidny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby


Wystawić go ? Jeśli tak to na jaką pozycję ? Czy może go wyrzucić z drużyny ?
No i proszę sprzedałem go za 24 000 zł do drużyny Kinta da Kalçada w Portugali.

Strona 10 z 72 1 2 8 9 10 11 12 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1