Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 72 1 2 14 15 16 17 18 71 72
#368083 02/05/2006 20:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Co do szkółki to na razie jestem na plus. Majątku to się na niej nie zarobi, ale dla mnie frajdą są cotygodniowe emocje,coś w stylu lotto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> uda się wyciągnąć jakąś perełkę czy nie...itd.
Dla mnie ta gra bez szkółki byłaby uboższa.

Bonus: Unibet
#368084 03/05/2006 08:10
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
To fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pierwsze co robie jak wstane w niedziele rano to wyciągam juniora ze szkółki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W piątek zaraz o 6:00 kto skoczył w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#368085 03/05/2006 10:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Pierwszy raz w karierze awansowałem do 3 rundy pucharu i rywal w tej rundzie wydaje się słabszy od poprzedniego rywala, więc jest cicha nadzieja na kolejny awans.

#368086 03/05/2006 19:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Dla mnie sie ta gra za dlugo ciagnie jestem nauczony gryw ma championschip managera, ale zobacze jak mi w nia pojdzie.Pozdrawiam

#368087 03/05/2006 21:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
U mnie w 2 rundzie pucharu porażka 1-2 z zespołem który był w zasięgu, tym bardziej że mecz był u mnie :/

#368088 04/05/2006 12:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, mój zespół również przegrał 1:2 a do 70 czy 75 minuty był remis 1:1 a nawet na początku meczu prowadziłem 1:0.

#368089 07/05/2006 15:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Liga:VI.284 (32397)

WISŁA BOREK - Baqu Baqu Squad 7 - 0

pretendent do awansu... no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#368090 07/05/2006 19:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
mój też niby na awans

jedna z najlepszych ekip

a piłkarze mimo przewagi procentowej nic nie grają...

dość powiedzieć, że to druga porażka z rzędu...
czas zmienić trening na ogólny i podnieść formę... czas na zwycięstwa!

#368091 07/05/2006 20:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
czas zmienić trening na ogólny i podnieść formę... czas na zwycięstwa!

Jeśli już musisz to ewentualnie na tydzień możesz zaaplikowac swoim zawodnikom trening ogólny. Jednak trenując formę nie rozwijasz sie. Co prawda możesz odnieść kilka zwycięstw, ale na dłuższą metę to nie ma sensu, gdyż Ty będziesz wygrywał, a rywale trenując, będą się rozwijać i jeśli będą rozsądni w tym to niedługo z łatwością będa Ciebie ogrywać.

#368092 10/05/2006 17:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś pierwszy raz w karierze awansowałem do 4 rundy pucharu. Na tej rundzie zapewnę zakończę swoją przygodę z pucharem. Niestety awans został okupiony kontuzją +3 najlepszego obrońcy w składzie.

#368093 10/05/2006 21:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
2 mecz beniaminka i nadal jestem liderem VI ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


ps. Legia Mistrz!!!

#368094 11/05/2006 14:01
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Quote
Dziś pierwszy raz w karierze awansowałem do 4 rundy pucharu. Na tej rundzie zapewnę zakończę swoją przygodę z pucharem. Niestety awans został okupiony kontuzją +3 najlepszego obrońcy w składzie.

U mnie podobnie tyle, że drużyna wykartkowana. W środe spodziewam się masakry swojego zespołu.

#368095 12/05/2006 14:16
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Tadeusz Kościk (89185139)
Lat 20, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 3 900
Pensja: 11 680 zł/tydzień
Właściciel: BKS Celtowie
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: słaby
Bramkarz: solidny
Rozgrywanie: fatalny
Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny
Defensywa: fatalny
Skuteczność: fatalny
St.fragmenty: fatalny

Cena wywoawcza 200.000

#368096 14/05/2006 10:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś remis u siebie z bardzo silnym zespołem. Do domu wróciłem o 5 rano i dobrze, że pamietałem o ustawieniu składu bo inaczej nie było by żadnych punktów a do tego jeszcze sponsorzy i kibice by się ode mnie odwrócili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368097 14/05/2006 10:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
A ja dzisiaj rano miałem ogromne szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taki zastrzyk gotówki na 7 lige ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam solidną szkółke

Bogusław Owczarz (115633177)
Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 710
Pensja: 2 800 zł/tydzień
Właściciel: Bobtrans Rybnik
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: zadowalający
Skrzydłowy: słaby Defensywa: przeciętny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: kiepski

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Dziś wieczorem trafi na TL za bagatela 8 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chociaż porównanie transferów oscyluje na kwote 10.5 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#368098 14/05/2006 20:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Heh...tylko pozazdrościć. Sam bym takiego chciał. Ja jeszcze ze szkółki nie wyciągnełem nikogo kogo mógłbym puścić za więcej niż 1,2 mln.

#368099 14/05/2006 21:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ja pitole taka kasa za juniora! ...
Ja dziś po raz 3 wygrałem i jestem liderem VI ligi. hehe
Jako beniaminek idzie mi wyjątkowo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368100 17/05/2006 09:49
Dołączył: May 2006
Posty: 9
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9
Sprzedam drużynę w Hattricku z VII ligi którą prowadziłem 8 m-cy
Budżet + 3,5 mln!

Jak ktoś jest zainteresowany proszę pisać na priv bądz:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104733866

#368101 17/05/2006 09:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Pamiętaj, że każda osoba może mieć tylko jeden zespół. Zabronione jest kontrolowanie innych zespołów pod nazwiskiem przyjaciela. Tylko właściciel zespołu powinien nim zarządzać. Pamiętaj, osoba logująca się na konto drużyny jest jedyną osobą upoważnioną do jej zarządzania. Nie możesz pozwalać nikomu (nawet przyjaciołom lub rodzinie) logować się do Twojego zespołu - absolutnie zakazane jest podawanie komukolwiek hasła do swojego konta. Zabronione jest też kupowanie zawodników po zawyżonych cenach (np. od znajomych), nawet jeśli starasz się tylko być miłym facetem! I na koniec, zabronione jest także przekazywanie swojego zespołu innym osobom, gdyż byłoby to nieuczciwe względem osób wciąż czekających w kolejce na otrzymanie swojego zespołu.

cziter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#368102 18/05/2006 09:23
Dołączył: May 2006
Posty: 9
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9
Wszystko to wiem ale mam to gdzieś! Włożyłem w grę sporo wysiłku i kaski na kawiarenki internetowe, i chciałbym coś z tego dostać...a czy to niemoralne??? To indywidualna sprawa ewentualnego nabywcy, czy ma zamiar grać czy zrobić przekręt. Ale to już nie będzie moja broszka.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104733866

Strona 16 z 72 1 2 14 15 16 17 18 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1