|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Co do szkółki to na razie jestem na plus. Majątku to się na niej nie zarobi, ale dla mnie frajdą są cotygodniowe emocje,coś w stylu lotto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> uda się wyciągnąć jakąś perełkę czy nie...itd. Dla mnie ta gra bez szkółki byłaby uboższa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
To fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pierwsze co robie jak wstane w niedziele rano to wyciągam juniora ze szkółki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W piątek zaraz o 6:00 kto skoczył w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Pierwszy raz w karierze awansowałem do 3 rundy pucharu i rywal w tej rundzie wydaje się słabszy od poprzedniego rywala, więc jest cicha nadzieja na kolejny awans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Dla mnie sie ta gra za dlugo ciagnie jestem nauczony gryw ma championschip managera, ale zobacze jak mi w nia pojdzie.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
U mnie w 2 rundzie pucharu porażka 1-2 z zespołem który był w zasięgu, tym bardziej że mecz był u mnie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, mój zespół również przegrał 1:2 a do 70 czy 75 minuty był remis 1:1 a nawet na początku meczu prowadziłem 1:0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Liga:VI.284 (32397)
WISŁA BOREK - Baqu Baqu Squad 7 - 0
pretendent do awansu... no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
mój też niby na awans
jedna z najlepszych ekip
a piłkarze mimo przewagi procentowej nic nie grają...
dość powiedzieć, że to druga porażka z rzędu... czas zmienić trening na ogólny i podnieść formę... czas na zwycięstwa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
czas zmienić trening na ogólny i podnieść formę... czas na zwycięstwa! Jeśli już musisz to ewentualnie na tydzień możesz zaaplikowac swoim zawodnikom trening ogólny. Jednak trenując formę nie rozwijasz sie. Co prawda możesz odnieść kilka zwycięstw, ale na dłuższą metę to nie ma sensu, gdyż Ty będziesz wygrywał, a rywale trenując, będą się rozwijać i jeśli będą rozsądni w tym to niedługo z łatwością będa Ciebie ogrywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś pierwszy raz w karierze awansowałem do 4 rundy pucharu. Na tej rundzie zapewnę zakończę swoją przygodę z pucharem. Niestety awans został okupiony kontuzją +3 najlepszego obrońcy w składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
2 mecz beniaminka i nadal jestem liderem VI ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps. Legia Mistrz!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Dziś pierwszy raz w karierze awansowałem do 4 rundy pucharu. Na tej rundzie zapewnę zakończę swoją przygodę z pucharem. Niestety awans został okupiony kontuzją +3 najlepszego obrońcy w składzie. U mnie podobnie tyle, że drużyna wykartkowana. W środe spodziewam się masakry swojego zespołu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Tadeusz Kościk (89185139) Lat 20, zadowalający stan formy, zdrowy Jest sympatyczny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 3 900 Pensja: 11 680 zł/tydzień Właściciel: BKS Celtowie Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: słaby Bramkarz: solidny Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny Skuteczność: fatalny St.fragmenty: fatalny
Cena wywoawcza 200.000
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś remis u siebie z bardzo silnym zespołem. Do domu wróciłem o 5 rano i dobrze, że pamietałem o ustawieniu składu bo inaczej nie było by żadnych punktów a do tego jeszcze sponsorzy i kibice by się ode mnie odwrócili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
A ja dzisiaj rano miałem ogromne szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taki zastrzyk gotówki na 7 lige ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam solidną szkółke
Bogusław Owczarz (115633177) Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 710 Pensja: 2 800 zł/tydzień Właściciel: Bobtrans Rybnik Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: solidny Podania: zadowalający Skrzydłowy: słaby Defensywa: przeciętny Skuteczność: słaby St.fragmenty: kiepski
Goli w karierze: 0 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 0 Pucharowych goli w tym sezonie: 0
Dziś wieczorem trafi na TL za bagatela 8 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chociaż porównanie transferów oscyluje na kwote 10.5 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Heh...tylko pozazdrościć. Sam bym takiego chciał. Ja jeszcze ze szkółki nie wyciągnełem nikogo kogo mógłbym puścić za więcej niż 1,2 mln.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ja pitole taka kasa za juniora! ... Ja dziś po raz 3 wygrałem i jestem liderem VI ligi. hehe Jako beniaminek idzie mi wyjątkowo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 9 |
Sprzedam drużynę w Hattricku z VII ligi którą prowadziłem 8 m-cy Budżet + 3,5 mln! Jak ktoś jest zainteresowany proszę pisać na priv bądz: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104733866
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Pamiętaj, że każda osoba może mieć tylko jeden zespół. Zabronione jest kontrolowanie innych zespołów pod nazwiskiem przyjaciela. Tylko właściciel zespołu powinien nim zarządzać. Pamiętaj, osoba logująca się na konto drużyny jest jedyną osobą upoważnioną do jej zarządzania. Nie możesz pozwalać nikomu (nawet przyjaciołom lub rodzinie) logować się do Twojego zespołu - absolutnie zakazane jest podawanie komukolwiek hasła do swojego konta. Zabronione jest też kupowanie zawodników po zawyżonych cenach (np. od znajomych), nawet jeśli starasz się tylko być miłym facetem! I na koniec, zabronione jest także przekazywanie swojego zespołu innym osobom, gdyż byłoby to nieuczciwe względem osób wciąż czekających w kolejce na otrzymanie swojego zespołu.
cziter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 9 |
Wszystko to wiem ale mam to gdzieś! Włożyłem w grę sporo wysiłku i kaski na kawiarenki internetowe, i chciałbym coś z tego dostać...a czy to niemoralne??? To indywidualna sprawa ewentualnego nabywcy, czy ma zamiar grać czy zrobić przekręt. Ale to już nie będzie moja broszka. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104733866
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|