|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja jak co sezon umieszczam screen, zawsze to wszystko czarno na białym widać : [ Linked Image] jak dowiem się do jakiej ligi trafiłem, będę musiał przemyśleć taktykę na kolejny sezon Życze wszystkim udanego kolejnego sezonu w HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja w ostatniej kolejce zremisowałem 2-2 i spadłem na 4 miejsce w lidze.
Zanotowałem w tym sezonie trzy remisy i wszystkie byly w stosunku 2-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Mój zespół w ostatniej kolejce przegrał nieoczekiwanie 2:3 na wyjeździe i na koniec sezonu zajął 4 miejsce w 7 lidze. Sezon gorszy od poprzedniego, chyba dlatego że rywali miałem zdecydowanie lepszych bo z zespołami z 1, 2 i 3 miejsca nie wygrałem żadnego meczu i nie zremisowałem. Czas zrobić zmiany, tylko nie wiem jakie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Mam pytanie zwiazane z trenowaniemn bramkarzy.Kupilem niedawno bramkarza co mial tsi 1100 a teraz mu spadlo do 980, a daje treningi bramkarskie i nic to nie zmienia, co zrobic?
Moje drugie pytanko: Jak dlugo trwa przerwa miedzy sezonami? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mam pytanie zwiazane z trenowaniemn bramkarzy.Kupilem niedawno bramkarza co mial tsi 1100 a teraz mu spadlo do 980, a daje treningi bramkarskie i nic to nie zmienia, co zrobic?
Moje drugie pytanko: Jak dlugo trwa przerwa miedzy sezonami? Pozdrawiam 1) Widocznie spadła mu forma, co spowodowało spadek tsi. 2) 2 tygodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a ja 2 miejsce sobie zajalem w VI lidze, w ktore siedze juz 2 lata :/ Fasol Team VI.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Jak wam sie gra, mocno sie hattrick zmienil od kiedy nie gram?. Jest na forum ktos kto mnie pamieta z Hattricka (Górnik Zabrze w dniach swietnosci II liga)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
a ja jestem w 9 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagrałem w tym sezonie 2 mecze i 1 wygrana i 1 porażka:) jeśli ktoś chce tanio sprzedać dobrego zawodnika pisać do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />|| Spójnia Świdwin!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Jak wam sie gra, mocno sie hattrick zmienil od kiedy nie gram?. Jest na forum ktos kto mnie pamieta z Hattricka (Górnik Zabrze w dniach swietnosci II liga)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja Cię pamiętam xeo i Twoją drużyne też, to było chyba ze 2 lata temu jak dobrze pamiętam. A już zrezygnowałeś z gry w hattricku ? Mogłeś pisać to bym ja lub ktoś inny przejął drużyne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
a ja 2 miejsce sobie zajalem w VI lidze, w ktore siedze juz 2 lata :/ Fasol Team VI.33 wow 2 lata czy dwa sezony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
LOL!!! gralem sparing i wygralem 2-1 po dogrywce,ale to bardzo dziwne, spójrzcie sami:
Moja drużyna:
Pomoc: nędzny (wysoki) Prawa obrona: nędzny (min.) Środek obrony: nędzny (wysoki) Lewa obrona: nędzny (niski) Prawy atak: nędzny (min.) Środkowy atak: nędzny (niski) Lewy atak: nędzny (maks.)
Drużyna przeciwnika:
Pomoc: nędzny (min.) Prawa obrona: fantastyczny (maks.) Środek obrony: mistrzowski (niski) Lewa obrona: znakomity (maks.) Prawy atak: fatalny (maks.) Środkowy atak: fatalny (wysoki) Lewy atak: fatalny (wysoki)
?? nie wiem jak to mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
wow 2 lata czy dwa sezony ? 2 lata Sprzedam zawodnika: Fynn Dreizker (58104192) Lat 22, zadowalający stan formy, zdrowy Jest sympatyczny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny. Narodowość: Deutschland Wskaźnik TSI: 5 790 Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Gladiator Kraków Kartek: 1 Kontuzje: zdrowy Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Mam takie pytanie przegladałem mecze z ostatniego sezonu i moja drużyna ma najwyższy poziom taktyki znakomity natomiast moi przeciwnicy maja fantastyczny, a nawet olśniewający. Od czego to zależy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mam takie pytanie przegladałem mecze z ostatniego sezonu i moja drużyna ma najwyższy poziom taktyki znakomity natomiast moi przeciwnicy maja fantastyczny, a nawet olśniewający. Od czego to zależy ?? Zależy co to za taktyka. Np u mnie gdy gram kontrą, poziom taktyki zalezy od sumy podań i umiejętności defensywnych wszystkich obrońców. Ponieważ mają oni podania przeciętne, zadowalające i solidne a defensywę min olśniewającą to poziom kontry mam obecnie nadprzyrodony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
A w przypadku ataku środkiem co jest ważne u zawodników ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
A w przypadku ataku skrzydłami co jest ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
I do jakiej taktyki mi się przydadzą dobrzy pomocniki, takowych posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
I do jakiej taktyki mi się przydadzą dobrzy pomocniki, takowych posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Norwegia !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
A w przypadku ataku środkiem co jest ważne u zawodników ? Zdolność do zamiany ataków skrzydłami na ataki środkiem jest uzależniona od całkowitej sumy umiejętności podań wszystkich piłkarzy (nie licząc bramkarza).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
I do jakiej taktyki mi się przydadzą dobrzy pomocniki, takowych posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Norwegia !!! ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|