Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 72 1 2 21 22 23 24 25 71 72
#368223 30/07/2006 12:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja jak co sezon umieszczam screen, zawsze to wszystko czarno na białym widać :

[Linked Image]

jak dowiem się do jakiej ligi trafiłem, będę musiał przemyśleć taktykę na kolejny sezon



Życze wszystkim udanego kolejnego sezonu w HT

Bonus: Unibet
#368224 30/07/2006 18:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja w ostatniej kolejce zremisowałem 2-2 i spadłem na 4 miejsce w lidze.

Zanotowałem w tym sezonie trzy remisy i wszystkie byly w stosunku 2-2.

#368225 31/07/2006 07:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mój zespół w ostatniej kolejce przegrał nieoczekiwanie 2:3 na wyjeździe i na koniec sezonu zajął 4 miejsce w 7 lidze. Sezon gorszy od poprzedniego, chyba dlatego że rywali miałem zdecydowanie lepszych bo z zespołami z 1, 2 i 3 miejsca nie wygrałem żadnego meczu i nie zremisowałem. Czas zrobić zmiany, tylko nie wiem jakie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#368226 31/07/2006 16:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Mam pytanie zwiazane z trenowaniemn bramkarzy.Kupilem niedawno bramkarza co mial tsi 1100 a teraz mu spadlo do 980, a daje treningi bramkarskie i nic to nie zmienia, co zrobic?

Moje drugie pytanko:
Jak dlugo trwa przerwa miedzy sezonami?
Pozdrawiam

#368227 31/07/2006 17:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Mam pytanie zwiazane z trenowaniemn bramkarzy.Kupilem niedawno bramkarza co mial tsi 1100 a teraz mu spadlo do 980, a daje treningi bramkarskie i nic to nie zmienia, co zrobic?

Moje drugie pytanko:
Jak dlugo trwa przerwa miedzy sezonami?
Pozdrawiam


1) Widocznie spadła mu forma, co spowodowało spadek tsi.

2) 2 tygodnie.

#368228 31/07/2006 18:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a ja 2 miejsce sobie zajalem w VI lidze, w ktore siedze juz 2 lata :/ Fasol Team VI.33

#368229 31/07/2006 20:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Jak wam sie gra, mocno sie hattrick zmienil od kiedy nie gram?. Jest na forum ktos kto mnie pamieta z Hattricka (Górnik Zabrze w dniach swietnosci II liga)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368230 31/07/2006 21:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
a ja jestem w 9 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagrałem w tym sezonie 2 mecze i 1 wygrana i 1 porażka:) jeśli ktoś chce tanio sprzedać dobrego zawodnika pisać do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />|| Spójnia Świdwin!!

#368231 01/08/2006 07:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Jak wam sie gra, mocno sie hattrick zmienil od kiedy nie gram?. Jest na forum ktos kto mnie pamieta z Hattricka (Górnik Zabrze w dniach swietnosci II liga)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja Cię pamiętam xeo i Twoją drużyne też, to było chyba ze 2 lata temu jak dobrze pamiętam. A już zrezygnowałeś z gry w hattricku ? Mogłeś pisać to bym ja lub ktoś inny przejął drużyne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#368232 01/08/2006 09:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
a ja 2 miejsce sobie zajalem w VI lidze, w ktore siedze juz 2 lata :/ Fasol Team VI.33

wow 2 lata czy dwa sezony ?

#368233 02/08/2006 21:42
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
LOL!!! gralem sparing i wygralem 2-1 po dogrywce,ale to bardzo dziwne, spójrzcie sami:

Moja drużyna:

Pomoc: nędzny (wysoki)
Prawa obrona: nędzny (min.)
Środek obrony: nędzny (wysoki)
Lewa obrona: nędzny (niski)
Prawy atak: nędzny (min.)
Środkowy atak: nędzny (niski)
Lewy atak: nędzny (maks.)


Drużyna przeciwnika:

Pomoc: nędzny (min.)
Prawa obrona: fantastyczny (maks.)
Środek obrony: mistrzowski (niski)
Lewa obrona: znakomity (maks.)
Prawy atak: fatalny (maks.)
Środkowy atak: fatalny (wysoki)
Lewy atak: fatalny (wysoki)


?? nie wiem jak to mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368234 03/08/2006 06:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
wow 2 lata czy dwa sezony ?
2 lata


Sprzedam zawodnika:

Fynn Dreizker (58104192)
Lat 22, zadowalający stan formy
, zdrowy
Jest sympatyczny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny.

Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 5 790
Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: 1
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski


Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ?

#368235 03/08/2006 18:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Mam takie pytanie przegladałem mecze z ostatniego sezonu i moja drużyna ma najwyższy poziom taktyki znakomity natomiast moi przeciwnicy maja fantastyczny, a nawet olśniewający. Od czego to zależy ??

#368236 03/08/2006 19:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Mam takie pytanie przegladałem mecze z ostatniego sezonu i moja drużyna ma najwyższy poziom taktyki znakomity natomiast moi przeciwnicy maja fantastyczny, a nawet olśniewający. Od czego to zależy ??


Zależy co to za taktyka. Np u mnie gdy gram kontrą, poziom taktyki zalezy od sumy podań i umiejętności defensywnych wszystkich obrońców. Ponieważ mają oni podania przeciętne, zadowalające i solidne a defensywę min olśniewającą to poziom kontry mam obecnie nadprzyrodony.

#368237 04/08/2006 06:51
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
A w przypadku ataku środkiem co jest ważne u zawodników ?

#368238 04/08/2006 10:23
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
A w przypadku ataku skrzydłami co jest ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368239 04/08/2006 10:23
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
I do jakiej taktyki mi się przydadzą dobrzy pomocniki, takowych posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368240 04/08/2006 20:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
I do jakiej taktyki mi się przydadzą dobrzy pomocniki, takowych posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Norwegia !!!

#368241 04/08/2006 20:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
A w przypadku ataku środkiem co jest ważne u zawodników ?


Zdolność do zamiany ataków skrzydłami na ataki środkiem jest uzależniona od całkowitej sumy umiejętności podań wszystkich piłkarzy (nie licząc bramkarza).

#368242 04/08/2006 21:32
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Quote
Quote
I do jakiej taktyki mi się przydadzą dobrzy pomocniki, takowych posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Norwegia !!!

?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 23 z 72 1 2 21 22 23 24 25 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1