Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 22 1 2 7 8 9 10 11 21 22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by Skorpion BB
19marcin08 mój kolega tam był kilka lat temu i był zachwycony.

Też właśnie słyszałem to samo. Ale nie wiem ile liczyć na noclegi ;-)
19marcin08 - zernij sobie w przewodnik Pascala. Ma te rejony dobrze opisane razem z informacją gdzie jest snobizm a gdzie rzeczywiście fajnie. I ceny chyba też są.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Dzięki Micha$, poczytam. piwo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php

wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać....
Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć
Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.

KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00

START


boks

Witam.
Jak co tydzień brat prosi o wsparcie-takie jak w poprzedniej kolejce 52 osoby wink [/quote]

Witam.Przegrywamy - brat prosi o wsparcie

Mecz.pl boks i wygrana jest nasza puchar

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
ok 20tys.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
26 tys i koniec psotow tongue pogram potem

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukam jakiegos telewizora 40 cali. Nie znam sie zbytnnio dlatego prosze o pomoc tutaj.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Jak to jest w praktyce? W regulaminach sklepów jest taki pkt że towar należy sprawdzić czy jest wolny od wad, w obecności kuriera. To jak zamawiam lodówke, 50 calową plazmę czy kabine prysznicową itp rzeczy to mam na śniegu otwierać ogromne kartony i sprawdzać cyz nie ma peknięcia na szybie itd? Przecież to fizycznie niemożliwe. Miał ktoś taki przypadek w praktyce, Wy sprawdzacie te towary dokładnie w obecności kuriera? Bo teoretycznie potem będzie że nie spisałem protokołu wad i mi nie oddadzą kasy, ogólnie paranoja jakaś z tym punktem regulaminów blush .

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by mazik
Jak to jest w praktyce? W regulaminach sklepów jest taki pkt że towar należy sprawdzić czy jest wolny od wad, w obecności kuriera. To jak zamawiam lodówke, 50 calową plazmę czy kabine prysznicową itp rzeczy to mam na śniegu otwierać ogromne kartony i sprawdzać cyz nie ma peknięcia na szybie itd? Przecież to fizycznie niemożliwe. Miał ktoś taki przypadek w praktyce, Wy sprawdzacie te towary dokładnie w obecności kuriera? Bo teoretycznie potem będzie że nie spisałem protokołu wad i mi nie oddadzą kasy, ogólnie paranoja jakaś z tym punktem regulaminów blush .

zapraszasz kuriera z przesyłką na chatę i tam dokonujesz wizji lokalnej i ewentualnie w ciepełku spisujesz protokół...

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Właśnie nie za bardzo jest to możliwe. Przecież kurier nie będzie czekał 15 minut albo i dłużej aż ja to wniosę i nie uszkadzając opakowania (bo tylko w nieuszkodzonym opakowaniu jest możliwy zwrot, co więc również zajmuje troche czasu) otworze to i stwierdze, że jest ok. Gościu przywozi wyładowuje towar, prosi o podpis i jedzie dalej. Poza tym nie zawsze jest miejsce żeby towar sprawdzić w miare szybko i bezpiecznie gdy jest on sporych gabarytów.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Czy mandata mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by ArtekPotito
Czy mandat mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie wink
literówka, żeby zaraz mnie jakiś profesor do słownika nie odsyłał

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by mazik
Właśnie nie za bardzo jest to możliwe. Przecież kurier nie będzie czekał 15 minut albo i dłużej aż ja to wniosę i nie uszkadzając opakowania (bo tylko w nieuszkodzonym opakowaniu jest możliwy zwrot, co więc również zajmuje troche czasu) otworze to i stwierdze, że jest ok. Gościu przywozi wyładowuje towar, prosi o podpis i jedzie dalej. Poza tym nie zawsze jest miejsce żeby towar sprawdzić w miare szybko i bezpiecznie gdy jest on sporych gabarytów.

Polecam kursiera UPS, dwukrotnie miałem z nimi do czynienia przy okazji większych sprzętów i za każdym razem pomogli wnieść, zaczekali aż się wszystko sprawdzi i dopiero wtedy się zmyli smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by ArtekPotito
Czy mandat mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie wink
literówka, żeby zaraz mnie jakiś profesor do słownika nie odsyłał
Jeżeli masz tam podany nr konta, to jak najbardziej.

Np na mandatach wystawianych przez SM w Gdańsku podany jest nr konta oraz nr mandatu, który należy podać w tytule przelewu.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by ArtekPotito
Czy mandata mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie wink

Skąd się wziął ? grin

Tu gość twierdzi, że płacił kilka razy przez neta wpisując w tytule przelewu numer mandatu itp. - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1054070.html


Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by mazik
Właśnie nie za bardzo jest to możliwe. Przecież kurier nie będzie czekał 15 minut albo i dłużej aż ja to wniosę i nie uszkadzając opakowania (bo tylko w nieuszkodzonym opakowaniu jest możliwy zwrot, co więc również zajmuje troche czasu) otworze to i stwierdze, że jest ok. Gościu przywozi wyładowuje towar, prosi o podpis i jedzie dalej. Poza tym nie zawsze jest miejsce żeby towar sprawdzić w miare szybko i bezpiecznie gdy jest on sporych gabarytów.

Polecam kursiera UPS, dwukrotnie miałem z nimi do czynienia przy okazji większych sprzętów i za każdym razem pomogli wnieść, zaczekali aż się wszystko sprawdzi i dopiero wtedy się zmyli smile


każdy kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę (bez względu na gabaryty) pod drzwi, Twoją dobrą wolą jest mu pomóc ją wtargać na górę. Również do jego obowiązków należy poczekać, aż sprawdzisz czy wszystko jest ok. ps. każdy z nich będzie marudził, że nie ma czasu itp

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Kacperek własnie nie, jedynie do max 30 kg, a w niektórych firmach nawet do 20 kg. Sprawa jest dokładnie taka, że przywiozą mi kabine prysznicową w kartonach i wyładują na dworze, wnieść bede musiał z kims do pomocy, moje pytanie zadałem dlatego, że nieporozumieniem jest abym na śniegu rozcinał kartony wyciągał to wszystko z zabezpieczeń i sprawdzał czy szkło nie jest pękniete, bo przy tym sam to uszkodzę. Opcja z zaproszeniem kuriera na góre również odpada, bo przecież nie zmuszę kuriera żeby wszedł na góre i czekał aż ja to łaskawie sobie rozpakuje, bo bedzie miał już podpisany dokument odbioru. Ogólnie jakaś totalna paranoja, bo w ten sposób kupuje sie kota w worku i jesli szkło bedzie rozbite czy porysowane, to powiedzą (i sklep i kurier), że przyjąłem towar (bo nie miałem innego wyjścia) i że nie mam prawa do zwrotu.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Poleci ktos jakis stok dla dobry dla poczatkujacych czyli szeroki z niezbyt duzym stalym nachyleniem smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by ArtekPotito
Czy mandata mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie wink
3 tygodnie temu placilem przez internet, mozna tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
dzięki wszystkim za pomoc

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Panowie i Panie potrzebna szybka pomoc .

Ubiegam się o nowe stanowisko pracy w firmie .Firma wywiesiła wewnętrzne ogłoszenie o wolnym stanowisku .Należy złożyć "podanie" z kandydaturą na to stanowisko .

Teraz problem jak owe podanie ma wyglądać . Nie ma to być CV czy też zwykłe podanie z prośbą o prace.

Szukam w necie ale jakoś nie moge znaleźć chyba ze źle szukam . Proszę o pomoc podpowiedź . Jakiś wzór jak to napisać .

Najlepiej na PW. Czas nagli właściwie to mam na to max 2 dni .

Strona 9 z 22 1 2 7 8 9 10 11 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1