|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
19marcin08 mój kolega tam był kilka lat temu i był zachwycony. Też właśnie słyszałem to samo. Ale nie wiem ile liczyć na noclegi ;-) 19marcin08 - zernij sobie w przewodnik Pascala. Ma te rejony dobrze opisane razem z informacją gdzie jest snobizm a gdzie rzeczywiście fajnie. I ceny chyba też są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Dzięki Micha$, poczytam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Brat prosił aby pomóc mu w giercehttp://classic.playforyourclub.com/play16.phpwybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać.... Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt. KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00 START Witam.Jak co tydzień brat prosi o wsparcie-takie jak w poprzedniej kolejce 52 osoby [/quote] Witam. Przegrywamy - brat prosi o wsparcieMecz.pl  i wygrana jest nasza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
26 tys i koniec psotow  pogram potem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Szukam jakiegos telewizora 40 cali. Nie znam sie zbytnnio dlatego prosze o pomoc tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Jak to jest w praktyce? W regulaminach sklepów jest taki pkt że towar należy sprawdzić czy jest wolny od wad, w obecności kuriera. To jak zamawiam lodówke, 50 calową plazmę czy kabine prysznicową itp rzeczy to mam na śniegu otwierać ogromne kartony i sprawdzać cyz nie ma peknięcia na szybie itd? Przecież to fizycznie niemożliwe. Miał ktoś taki przypadek w praktyce, Wy sprawdzacie te towary dokładnie w obecności kuriera? Bo teoretycznie potem będzie że nie spisałem protokołu wad i mi nie oddadzą kasy, ogólnie paranoja jakaś z tym punktem regulaminów  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Jak to jest w praktyce? W regulaminach sklepów jest taki pkt że towar należy sprawdzić czy jest wolny od wad, w obecności kuriera. To jak zamawiam lodówke, 50 calową plazmę czy kabine prysznicową itp rzeczy to mam na śniegu otwierać ogromne kartony i sprawdzać cyz nie ma peknięcia na szybie itd? Przecież to fizycznie niemożliwe. Miał ktoś taki przypadek w praktyce, Wy sprawdzacie te towary dokładnie w obecności kuriera? Bo teoretycznie potem będzie że nie spisałem protokołu wad i mi nie oddadzą kasy, ogólnie paranoja jakaś z tym punktem regulaminów  . zapraszasz kuriera z przesyłką na chatę i tam dokonujesz wizji lokalnej i ewentualnie w ciepełku spisujesz protokół...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Właśnie nie za bardzo jest to możliwe. Przecież kurier nie będzie czekał 15 minut albo i dłużej aż ja to wniosę i nie uszkadzając opakowania (bo tylko w nieuszkodzonym opakowaniu jest możliwy zwrot, co więc również zajmuje troche czasu) otworze to i stwierdze, że jest ok. Gościu przywozi wyładowuje towar, prosi o podpis i jedzie dalej. Poza tym nie zawsze jest miejsce żeby towar sprawdzić w miare szybko i bezpiecznie gdy jest on sporych gabarytów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Czy mandata mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Czy mandat mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie  literówka, żeby zaraz mnie jakiś profesor do słownika nie odsyłał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Właśnie nie za bardzo jest to możliwe. Przecież kurier nie będzie czekał 15 minut albo i dłużej aż ja to wniosę i nie uszkadzając opakowania (bo tylko w nieuszkodzonym opakowaniu jest możliwy zwrot, co więc również zajmuje troche czasu) otworze to i stwierdze, że jest ok. Gościu przywozi wyładowuje towar, prosi o podpis i jedzie dalej. Poza tym nie zawsze jest miejsce żeby towar sprawdzić w miare szybko i bezpiecznie gdy jest on sporych gabarytów. Polecam kursiera UPS, dwukrotnie miałem z nimi do czynienia przy okazji większych sprzętów i za każdym razem pomogli wnieść, zaczekali aż się wszystko sprawdzi i dopiero wtedy się zmyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy mandat mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie  literówka, żeby zaraz mnie jakiś profesor do słownika nie odsyłał Jeżeli masz tam podany nr konta, to jak najbardziej. Np na mandatach wystawianych przez SM w Gdańsku podany jest nr konta oraz nr mandatu, który należy podać w tytule przelewu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Czy mandata mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie  Skąd się wziął ?  Tu gość twierdzi, że płacił kilka razy przez neta wpisując w tytule przelewu numer mandatu itp. - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1054070.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Właśnie nie za bardzo jest to możliwe. Przecież kurier nie będzie czekał 15 minut albo i dłużej aż ja to wniosę i nie uszkadzając opakowania (bo tylko w nieuszkodzonym opakowaniu jest możliwy zwrot, co więc również zajmuje troche czasu) otworze to i stwierdze, że jest ok. Gościu przywozi wyładowuje towar, prosi o podpis i jedzie dalej. Poza tym nie zawsze jest miejsce żeby towar sprawdzić w miare szybko i bezpiecznie gdy jest on sporych gabarytów. Polecam kursiera UPS, dwukrotnie miałem z nimi do czynienia przy okazji większych sprzętów i za każdym razem pomogli wnieść, zaczekali aż się wszystko sprawdzi i dopiero wtedy się zmyli  każdy kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę (bez względu na gabaryty) pod drzwi, Twoją dobrą wolą jest mu pomóc ją wtargać na górę. Również do jego obowiązków należy poczekać, aż sprawdzisz czy wszystko jest ok. ps. każdy z nich będzie marudził, że nie ma czasu itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Kacperek własnie nie, jedynie do max 30 kg, a w niektórych firmach nawet do 20 kg. Sprawa jest dokładnie taka, że przywiozą mi kabine prysznicową w kartonach i wyładują na dworze, wnieść bede musiał z kims do pomocy, moje pytanie zadałem dlatego, że nieporozumieniem jest abym na śniegu rozcinał kartony wyciągał to wszystko z zabezpieczeń i sprawdzał czy szkło nie jest pękniete, bo przy tym sam to uszkodzę. Opcja z zaproszeniem kuriera na góre również odpada, bo przecież nie zmuszę kuriera żeby wszedł na góre i czekał aż ja to łaskawie sobie rozpakuje, bo bedzie miał już podpisany dokument odbioru. Ogólnie jakaś totalna paranoja, bo w ten sposób kupuje sie kota w worku i jesli szkło bedzie rozbite czy porysowane, to powiedzą (i sklep i kurier), że przyjąłem towar (bo nie miałem innego wyjścia) i że nie mam prawa do zwrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
Poleci ktos jakis stok dla dobry dla poczatkujacych czyli szeroki z niezbyt duzym stalym nachyleniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Czy mandata mogę zapłacić przez internet i jeśli tak to jak to zrobić ? Proszę, abyście nie pytali skąd się wziął, nie tego dotyczy pytanie  3 tygodnie temu placilem przez internet, mozna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
dzięki wszystkim za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Panowie i Panie potrzebna szybka pomoc .
Ubiegam się o nowe stanowisko pracy w firmie .Firma wywiesiła wewnętrzne ogłoszenie o wolnym stanowisku .Należy złożyć "podanie" z kandydaturą na to stanowisko .
Teraz problem jak owe podanie ma wyglądać . Nie ma to być CV czy też zwykłe podanie z prośbą o prace.
Szukam w necie ale jakoś nie moge znaleźć chyba ze źle szukam . Proszę o pomoc podpowiedź . Jakiś wzór jak to napisać .
Najlepiej na PW. Czas nagli właściwie to mam na to max 2 dni .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|