Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 76 1 2 47 48 49 50 51 75 76
anmar #3686090 11/02/2010 00:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3

ja też nie wiem czemu piszesz, że ktokolwiek gra go po 1,3.
ja widziałem kursy od 1,8 do ponad 2.

Bonus: Unibet
Sergio1 #3686091 11/02/2010 00:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny:

debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac

numer 661954803 podesle ktos jakies smsy zaraz

Marian #3686092 11/02/2010 00:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Aspelin/Hanley-De Bakker/Haase a grają z Bolkiem i Seppim? why?

Warren #3686096 11/02/2010 00:59
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Shvedova koncz i kolejny rewelacyjny dzień

Warren #3686097 11/02/2010 00:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny:

debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac

numer 661954803

wuuja #3686098 11/02/2010 00:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie
Machado - Andreev over 21.5
Chela boks
Ferrero boks
Berdych boks

Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO. wink
ogladalem pewnie ze ogladalem smile ale tutaj nie Australia tylko Brazylia i mączka smile

grajus87 #3686100 11/02/2010 00:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Originally Posted by grajus87
Shvedova koncz i kolejny rewelacyjny dzień
panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny:

debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac

numer 661954803 dasz rade podeslac jakies smsy

Warren #3686102 11/02/2010 01:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Originally Posted by Biczu
Aspelin/Hanley-De Bakker/Haase a grają z Bolkiem i Seppim? why?

panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny:

debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac

numer 661954803 dasz rade poedlas bede wdzieczny

anmar #3686103 11/02/2010 01:02
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Originally Posted by anmar
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie
Machado - Andreev over 21.5
Chela boks
Ferrero boks
Berdych boks

Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO. wink
ogladalem pewnie ze ogladalem smile ale tutaj nie Australia tylko Brazylia i mączka smile

No skoro oglądałeś i twierdzisz, że jest bez formy... to gratuluje. smile

A, że mączka to tym lepiej dla Igora. wink

Llama #3686105 11/02/2010 01:02
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Originally Posted by Llama
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3

ja też nie wiem czemu piszesz, że ktokolwiek gra go po 1,3.
ja widziałem kursy od 1,8 do ponad 2.
yyy mecz Andreev - Rui Machado??? serio bylo gdzies 1.8 na andreeva jezeli tak to gdzie bo wszedzie widze ze kursy oscyluja 1.3 - 1.4 smile

wuuja #3686108 11/02/2010 01:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by anmar
Originally Posted by wuuja
Originally Posted by anmar
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie
Machado - Andreev over 21.5
Chela boks
Ferrero boks
Berdych boks

Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO. wink
ogladalem pewnie ze ogladalem smile ale tutaj nie Australia tylko Brazylia i mączka smile

No skoro oglądałeś i twierdzisz, że jest bez formy... to gratuluje. smile

A, że mączka to tym lepiej dla Igora. wink
ale prosze pokaz mi gdzie ja napisalem ze jest bez formy ? smile poprostu uwazam ze ten mecz bedzie bardziej wyronany niz szybkie 2-0 dlatego over 21.5 i bardzo mozliwy smile

anmar #3686112 11/02/2010 01:05
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
oczywiscie chodzilo mi o slaba forme Potito a nie Andreeva smile

anmar #3686118 11/02/2010 01:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Igor peffa dnia ? blush


anmar #3686120 11/02/2010 01:10
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
Teraz rozumiem, ale napisałeś co innego. tongue

Kursy 1,8 są na 2:0, przecież nie na czysty win. wink

A kto ma racje zweryikuje kort, nie ma się co sprzeczać.

wuuja #3686122 11/02/2010 01:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
jak Ojro zagra Adrejewa to można go powoli sprzedawać, lejować grin wink

anmar #3686125 11/02/2010 01:12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Yaroslava łam boks

wuuja #3686128 11/02/2010 01:12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Originally Posted by wuuja
Teraz rozumiem, ale napisałeś co innego. tongue

Kursy 1,8 są na 2:0, przecież nie na czysty win. wink

A kto ma racje zweryikuje kort, nie ma się co sprzeczać.
tez tak uwazam smile wlasnie mialem to napisac ze kort zweryfikuje smile pozdr smile

Rusty #3686130 11/02/2010 01:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Rusty
jak Ojro zagra Adrejewa to można go powoli sprzedawać, lejować grin wink
proponuje abyscie juz zaczeli laugh tongue obym nie musial jutro ladowac kont u bukow tongue

Igorze Andreejevie... po chwale, po utracone zaufanie, po pocalunek Kiri boks na pełnejjjj kurrr...

anmar #3686131 11/02/2010 01:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Shavedova po wygranaboks

co sadzicie o Pennetta Flavia z Kleybanova?

Marian #3686141 11/02/2010 01:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by Marian
Yaroslava łam boks
nic dodac wink

Strona 49 z 76 1 2 47 48 49 50 51 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1